dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

729 000 zł53 m² 13 754,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Ścisłe centrum. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł65 m² 12 225,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w jednej z najlepszych lokalizacji w samym sercu Wrocławia. Wyłączność! Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

739 000 zł52 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania, w którym jedynym dźwiękiem będzie szum drzew, a nie wiertarka sąsiada? Przy ul. Krzyckiej zapach porannej kawy wygrywa z aromatem gładzi szpachlowej. To wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liskego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

670 000 zł75 m² 8 981,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni - kuchni z jadalnią - łazienki - wc - przedpokoju - pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

999 000 zł70 m² 14 202,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Masz dość ofert, gdzie widok na zieleń oznacza jedną uschniętą tuję sąsiada? Przy ul. Jordanowskiej luksus polega na tym, że Lasek Oporowski dosłownie wchodzi Ci do salonu przez okno. To 65-metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Sępolno,Wrocław

1 230 320 zł73 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży bezpośrednia, biurom nieruchomości serdecznie dziękuje, proszę nie dzwonić. Mieszkanie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

689 000 zł58 m² 11 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Poświęckiej we Wrocławiu. Czytelny podział strefy dziennej i prywatnej. Lokal wynajmowany możliwa kontynuacja najmu lub zakup na własne potrzeby. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

6 400 zł73 m² 87,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

864 950 zł77 m² 11 231,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 77 m po generalnym remoncie + ogródek | 1 piętro agd W cenie Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , po generalnym remoncie wykonanym od stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

630 000 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52m kw. składające się z 2 pokoi z balkonem i piwnic,. usytuowane na 1/3 piętrze w okolicy ul. Hubskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kowieńska

Psie Pole,Wrocław

1 169 000 zł105 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuje 4 pokojowe, 2 poziomowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,1 m (po podłodze ponad 100 metrów) z prywatnym miejscem postojowym (możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Osiedle DI trevi, ul. Gazowa Dostępne od 1 czerwca atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,88 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spółdzielcza

Biskupin,Wrocław

679 000 zł47 m² 14 443,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,01m2. Nieruchomość składa się z: - salonu połączonego z kuchnią - sypialni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy taras oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Salezjańska

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne mieszkanie ok. 40 m po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia! Świetna lokalizacja | Winda | Blisko Legnickiej, magnolia Park i terenów zielonych Na sprzedaż komfortowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł45 m² 84,33 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z wyjątkowym widokiem | Centrum agent prowadzący: tel. Apartament w jednym z najbardziej prestiżowych budynków we Wrocławiu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

870 000 zł60 m² 14 449,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,21m w wysokim standardzie, w nowym budownictwie z 2023 roku. Usytuowane na 4/4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

845 000 zł61 m² 13 920,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 4/6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku (z windą) we Wrocławiu (krzyki Huby). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

1 680 000 zł73 m² 23 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | ul. Księcia Witolda | Centrum Wrocław Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 73 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie (38 m2) w kamienicy przy ul. Więckowskiego (przedmieście Oławskie Krzyki). Świetna lokalizacja Mieszkanie: - 2 oddzielne, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 999 zł68 m² 14 537,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Księcia Witolda Apartament Glamour Polecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda. Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł25 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 25 m2, położony w samym sercu Wrocławia, w unikalnym i rozpoznawalnym na mapie miasta kompleksie ovo Wrocław. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

779 000 zł70 m² 11 128,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 70 m usytuowane na 4 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Grabiszynek,Wrocław

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż na Grabiszynku , tuż przy muzeum zajezdnia Grabiszyn. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

544 999 zł48 m² 11 449,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Toplokalizacja Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | Wrocław, ul. Gliniana Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok Pierwszy najem | ogród+taras | 2xgaraż | Stabłowice | Łomnicka Nowy apartament 40 m z dużym ogródkiem i tarasem pierwszy najem. Mieszkanie znajduje się w niskim, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 155,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł44 m² 15 592,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

44 M / 2 pokoje / balkon /winda / miejsce postojowe naziemne / monitorowane osiedle/ kępa staromiejska Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

628 999 zł50 m² 12 582,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sudecka -borek Apartament 2 pok/blok/media miejskie! Polecamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Borku przy ul Sudeckiej 147 Mieszkanie składa się z sypialni, dużego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł37 m² 80,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nasłonecznione, nowoczesne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe (37,21 m ) na 6 piętrze z balkonem. Dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

699 990 zł60 m² 11 666,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle!. Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tapicerska

Grabiszynek,Wrocław

649 000 zł56 m² 11 607,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: grabiszynek - ul. Tapicerska Ilość pokoi: 2 Metraż: 55,91 m2 ( 38,91 m2 plus antresola 17 m2) Kuchnia: aneks Piętro: 3 Informacje dodatkowe: dostępność do uzgodnienia. Budynek z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum | Atal Towers Wyjątkowe, stylowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze (winda) w prestiżowym kompleksie Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

618 998 zł49 m² 12 606,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Okazja! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 996 zł28 m² 15 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

288 005 zł36 m² 8 022,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

niska cena! wyremontowane pod klucz-Okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym,.