dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł59 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wygodne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,6 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

728 000 zł50 m² 14 707,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klucze od zaraz Piękne 3 pokojowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wszystko nowiutkie, dwustronne z osobną widną z oknem kuchnią wójcikwysoki standard, urządzone wg projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko w poter Nieruchomości. Na sprzedaż bardzo ładne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,63 m 2 z dużym balkonem na 4 piętrze 5-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pracze Odrzańskie,Wrocław

700 000 zł52 m² 13 819,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj w miejscu, gdzie dzień zaczyna się od kawy na tarasie, a kończy spacerem nad Bystrzycą. - zapraszam inne biura do współpracy. Cena do negocjacji Zapraszam do poznania mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bądź pierwszy, poczuj zapach nowego wnętrza. To nie jest kolejne mieszkanie po remoncie, to zupełnie nowe, pachnące wnętrze, w którym nikt jeszcze nie mieszkał. Wykończone od podstaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka z dużą loggią - idealna na start lub jako inwestycja pod wynajem. Połączenie komfortu, zielonego otoczenia i bliskości Odry sprawia, że to świetne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poświętne,Wrocław

875 000 zł60 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z potrójną ekspozycją, 2 miejscami postojowymi i 2 komórkami - Poświętne, ul. Czartoryskiego 8 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

966 000 zł65 m² 14 861,50 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż bardzo ładne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,45 m2 z dużym balkonem na 6 piętrze 17-piętrowego apartamentowca z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł52 m² 14 417,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament 50,18 m z dwoma miejscami parkingowymi i komórką lokatorską Przedstawiamy ofertę nowoczesnego, nigdy wcześniej niezamieszkanego apartamentu zlokalizowanego na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

4 300 zł58 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

PL Mieszkanie na wynajem ul. Kurkowa, wrocław-Śródmieście Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w prestiżowej inwestycji z widokiem na Odrę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Tarnogaj,Wrocław

695 000 zł47 m² 14 784,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 47 m | okolice ul. Nyskiej | Wrocław Tarnogaj Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w inwestycji z 2020 roku gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

798 000 zł66 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

- - - rezerwacja - - - Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,55 m , położone na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie wykończone z wysokiej jakości materiałów, świeżo po remoncie - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

8 500 zł87 m² 97,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 *mieszkanie dostępne od zaraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 87 m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 699 zł38 m² 71,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w nowym budynku , wyposażonym w cichobieżną windę i przestronne korytarze, w których bez problemu można zostawić rower. Mieszkanie na wynajem dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwarta

Śródmieście,Wrocław

462 000 zł41 m² 11 268,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na parterze kamienicy. Układ mieszkania: 2 niezależne pokoje: mniejszy (ok. 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł28 m² 17 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w sercu Wrocławia okolice ul. Biskupia Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 28 m z dodatkową piwnicą (2 m ), usytuowana na parterze w solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

2 150 zł24 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przytulna, która zachwyca świeżością, jasnością i dbałością o szczegóły. Bardzo dobra lokalizacja oraz komunikacja. Cicho; kilka minut pieszo od Sky Tower. 200m do Biedronki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

8 000 zł60 m² 133 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie na Księcia Witolda. Z każdego pokoju niesamowity widok. Opiekun oferty Nr licencji pfrn 28424 Polecam! Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

495 000 zł39 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m . Lokal znajduje się na 10. piętrze w bloku z dwoma windami. Mieszkanie jest czyste, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

880 000 zł53 m² 16 497,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami 53,34 m + 71,74 m ogrodu | Parter | Zielona, cicha okolica Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 089 000 zł71 m² 15 427,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z garderobą i 2 balkonami, wrocław, kępa Mieszczańska, ul. Romana Dmowskiego 19a Do sprzedania przestronne i w pełni wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wiwulskiego

Dąbie,Wrocław

7 400 zł140 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament, 140 m2 na Biskupinie Opiekun oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od października*** Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy apartament 5-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

489 000 zł46 m² 10 538,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieści się na 5/5 piętrze w budynku po termoizolacji. Blisko wrocławskiego Rynku i uczelni wrocławskich. Na powierzchni 46,4 m2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 258,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Różanka,Wrocław

2 150 zł24 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, jasna kawalerka ,przytulna. Mieszkanie jest odświeżone i w pełni zadbane. Lokalizacja zielona okolica, usługi i gastronomia w odległości 150m od budynku, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

757 999 zł51 m² 14 921,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Idealna inwestycja pod wynajem! stopa zwrotu powyżej 8% rocznie! Nowoczesny 2-pak inwestycyjny w samym centrum Wrocławia! Możliwość przejęcia krótkoterminowego wynajmu na portalu Booking (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 359 000 zł75 m² 18 120 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowy, 75 metrowy, apartament wykończony W wysokim standardzie z balkonem w inwestycji Planty Racławickie w niedalekiej odległości od Parku Grabiszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

860 000 zł66 m² 13 030 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Wrocławia. Ta nieruchomość idealnie łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję wygodne mieszkanie na wynajem o powierzchni 27 m . Znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni wyposażone i umeblowane, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 49,19 m , które ma wszystko, czego potrzebujesz: świetną lokalizację, przestronność, komfort i nowoczesne rozwiązania. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

649 000 zł49 m² 13 172,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemością przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku przy ul. Jodłowickiej 7D jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

630 000 zł54 m² 11 688,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Różance idealne do zamieszkania lub wynajmu! Mam przyjemność zaoferować Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,9 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

325 000 zł23 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! zainwestuj we wrocławiu jedynie 2 km Rynek, 1.5 km Dworzec Główny PKP APARTAMENT IDEALNY NA WYNAJEM I DO ZAMIESZKANIA CESJA PRAW < Możliwość odliczenia 23% VAT > <.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przednia

Fabryczna,Wrocław

669 000 zł60 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie - 60 m - 3 pokoje, garaż zamykany Mieszkanie dwupoziomowe: poziom 1 Sypialnia - 9,30 m2. Salon z aneksem kuchennym - 21, 12 m2. Łazienka - 4,23 m2. Korytarz - 3,33 m2. Poziom 2 Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Różanka,Wrocław

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w doskonałej lokalizacji Różanka. Mieszkanie znajduje się na 7/10 piętrze w budynku z windą po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

6 900 zł87 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, śródmieście (ołbin) opis: do wynajęcia piękne mieszkanie, rozkładowe narożne, 4 pokojowe znajdujące się na 14 piętrze w bloku 17 piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych. W pełni umeblowane. W mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja oraz system alarmowy. Internet w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

940 000 zł68 m² 13 856,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem i garażem | Wojszyce, ul. Klasztorna Cena: 940 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 67,84 m Lokalizacja: wrocław Wojszyce, ul. Klasztorna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij