dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

909 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

909 ogłoszeń

699 000 zł27,53 m² 25 390,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka pod klucz | Wysoki standard | Kępa Mieszczańska ul. Księcia Witolda 32 Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,52 m , zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 204 000 zł44,70 m² 26 935,12 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości we Wrocławiu nowoczesny apartament o powierzchni 44,70 m , usytuowany na 21. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni ok. 85 m , z tarasem 14 m , zlokalizowany przy ul. Jurija Gagarina.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,61 m² 13 371,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie | balkon | prestiżowe osiedle Olimpia Port | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,61m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: rynek/kazimierza Wielkiego * Kawalerka * Metraż: 25 mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 3/4 * Informacje dodatkowe: od 1 lipca , miejsce parkingowe od podwórka - około 12 miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł43 m² 18 953,49 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Najważniejsze informacje o apartamencie Powierzchnia apartamentu: 43 m + balkon 3 m (łącznie 46 m ) Układ: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60,43 m² 12 411,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe położone we Wrocławiu, przy ul. Canaletta (bartoszewice, śródmieście). |Nieruchomość| - Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł17 m² 138,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English Version Below. Oferujemy w pełni umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt agd lokale w abonamencie. Nasz abonament to gwarancja bezpieczeństwa i niezmienności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

594 991 zł43 m² 13 837 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Okazja! Ołbin | przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankiela

Psie Pole,Wrocław

670 990 zł61 m² 10 999,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! bez pośredników! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone we Wrocławiu przy ul. Jankiela (dzielnica Psie Pole). Lokal znajduje się na parterze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

857 000 zł65 m² 13 184,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obniżka ceny 859 000 zł zamiast 900 000 zł. Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaję dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Gagarina we Wrocławiu. To nietypowa, jasna przestrzeń typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

799 000 zł76 m² 10 471,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76,30 mkw rozłożone na dwóch poziomach - bez skosów, znajdujące się na III/IV p. niskiego budynku cichego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

854 900 zł57 m² 15 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam gotowy do wprowadzenia/wynajmu apartament w ścisłym centrum Wrocławia - na ulicy Krawieckiej, przy placu Dominikańskim! Klimatyzowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębickiego

Kleczków,Wrocław

2 800 zł51 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie zlokalizowane tuż przy Dworcu Nadodrze, 350 metrów od przystanków tramwajowych oraz od przystanku autobusowego. Natomiast dla osób zmotoryzowanych naziemne miejsca postojowe wzdłuż ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

519 995 zł28 m² 18 731,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!|. Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

699 990 zł52 m² 13 458,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3pok | mieszkanie po remoncie |siłownia | ochrona| Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

519 990 zł28 m² 18 738,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!| Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

699 990 zł52 m² 13 458,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł78 m² 7 694,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

!rezerwacja! Nieruchomość o powierzchni 77,85 m2, ul. Walecznych, okolice pl. Grunwaldzkiego. Możliwość podziału funkcjonalnie na dwa niezależne mieszkania - pod wynajem. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z charakterem | Bulwar Staromiejski Kazamaty | 2 balkony Szukasz wygodnego mieszkania w topowej lokalizacji? Ta funkcjonalna kawalerka na Bulwarze Staromiejskim to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Plac Grunwaldzki,Wrocław

649 000 zł57 m² 11 446,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, dwustronne, z widokiem na podwórko (w trakcie rewitalizacji), jasne i słoneczne (bardzo duże, wysokie witryny okienne). Lokal po remoncie kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe na Placu Grunwaldzkim-Manhattan/ 1 pietro /54 m/ stan bardzo dobry/ wymieniona instalacja elektryczna, okna, podlogi, ściany(kilka lat temu). Do budynku przynalezy rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

594 991 zł43 m² 13 837 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Różanka,Wrocław

675 000 zł44 m² 15 278 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,18 m, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w inwestycji Roosh na wrocławskiej Różance. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

2 750 zł37 m² 74,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie (nowe 2025rok) 2 pokojowe: salon z aneksem kuchennym duża, zamykana sypialnia (podwójne łóżko, 2 szafy) łazienka z dużym prysznicem. Centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

860 000 zł58 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Nowe Miasto Różanka przy ul. Obornickiej. Lokal o powierzchni 58 m mieści się w stylowym budynku loftowo-industrialnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł30 m² 26 984,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia Bulwary Książęce | balkon z widokiem na Odrę | wysoki standard Dzień dobry, na sprzedaż w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Wrocław

2 490 zł44 m² 56,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul Św. Jadwigi 9 we Wrocławiu. -Nieruchomość- powierzchnia 44 m2. Piętro 1. Miejskie ogrzewanie. Możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kozanów,Wrocław

479 000 zł52 m² 9 300,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Dokerskiej na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maślice,Wrocław

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Aleja śliwowa osiedle maślice okolice stadionu miejskiego 3 pokoje balkon dużo miejsca na przechowywanie piętro 2/3 winda media miejskie miejsce postojowe W garażu podziemnym Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

789 990 zł74 m² 10 632,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Kosciuszki / 1990r / rozkład / duży balkon / komórka Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczepin,Wrocław

529 148 zł34 m² 15 382,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w centrum Wrocławia to propozycja dla tych, którzy chcą korzystać z miasta na co dzień, bez kompromisów komunikacyjnych. Bliskość pracy, usług, kultury i miejsc spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

1 849 zł18 m² 102,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Poszukujesz komfortowego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania we Wrocławia? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przy ul. Sołtysowickiej 21c prezentujemy nowoczesny mikroapartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orkana

Karłowice,Wrocław

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie (dom poniemiecki podzielony na 3 niezależne mieszkania), usytuowane w starej klimatycznej willi wsród lip na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orkana

Karłowice,Wrocław

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie (dom poniemiecki podzielony na 3 niezależne mieszkania), na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

880 000 zł66 m² 13 277 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biura nieruchomości proszę nie dzwonić Na sprzedaż w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 66,28m2, zlokalizowane na ostatnim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 490 zł46 m² 54,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu Lokum Da Vinci przy ul. Bajana 24b. Nieruchomość Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

699 999 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3pok | mieszkanie po remoncie |siłownia | ochrona! Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

594 990 zł43 m² 13 869,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

800 000 zł32 m² 25 047 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament Z tarasem - blisko rynku Unikatowa inwestycja w skali miasta njważniejsze informacje Lokalizacja: prestiżowa część Wrocławia, tuż przy Ostrowie Tumskim, szybki dostęp do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

1 790 zł28 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna kawalerka przy ulicy Bolesława Prusa 15 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. Piętro 4. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: atrakcyjna lokalizacja.