dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

909 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

909 ogłoszeń

693 000 zł111,50 m² 6 215,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie z duszą w Leśnicy 111,5 m | Po remoncie | Garaż | Spokój i zieleń ważna informacja! Mieszkanie mogą nabyć również obywatele Ukrainy pełna możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 163 zł50,04 m² 13 832,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,04 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł41,68 m² 19 673,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe, 41,68 m , kępa mieszczańska, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,68 m , zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 znajdujące się na VI piętrze w bloku z windą przy ul.Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych, zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

729 000 zł55,37 m² 13 165,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na przyjaznym osiedlu Bieńkowice, idealne dla rodziny. Mieszkanie o powierzchni 55,37 m2 położone jest w budynku z 2019 wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż! Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38,2 m + loggia: 4,21m , położona na 5 piętrze w prestiżowej nowej inwestycji. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,30 m² 20 762,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy widok na park mieszczański i przestrzeń przepełniona światłem dziennym To właśnie cechy tego apartamentu, który może stać się Twoim idealnym miejscem do życia i lokatą.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł56,40 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokoje / kamienica / ogrzewanie miejskie / wysokie sufity Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 3 funkcjonalne pokoje - dwa balkony - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł69 m² 25 942,03 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:33

 

Rok budowy:2016

Penthouse w ikonicznym ovo Wrocław jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu. Wyjątkowy apartament o powierzchni 69 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł30,50 m² 65,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław Nadodrze ul. Jedności Narodowej nieruchomość: na wynajem mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej o łącznej powierzchni 30,5 m2. Znajduje się na 2. piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36 m² 10 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Kuźniki, ul. Sarbinowska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu, położone przy ul. Sarbinowskiej na osiedlu Kuźniki, w dzielnicy Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,70 m² 16 573,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 53,7 m , położony przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu w samym sercu miasta, a jednocześnie w niezwykle cichej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł63,67 m² 12 878,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nieruchomość wyróżnia się bliskością Parku Klecińskiego, dogodnym dostępem do komunikacji tramwajowej, prywatnym placem zabaw zlokalizowanym na dużym ogrodzie o powierzchni 160 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Wszystkim poszukującym dobrej inwestycji polecamy dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,95 m (w tym piwnica 2,79 m ). Zgodnie z księgą wieczystą lokal posiada 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe tuż przy Placu Kromera. Nowe, w pełni wyposażone, jasne i funkcjonalne. W skład mieszkania wchodzi: -salon z jadalnią, -sypialnia, -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 808 zł57,10 m² 14 164,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w prestiżowym kompleksie, który łączy elegancję z nowoczesnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 250 zł64,10 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł59,59 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia, tuż obok Placu Grunwaldzkiego i Odry. Najbardziej pożądany metraż, ok. 57 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł83 m² 10 843,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1908

Oferta bez prowizji. Polecamy do sprzedania duże mieszkanie po kapitalnym remoncie z potencjałem inwestycyjnym lokalizacja Mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy ulicy Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,24 m² 11 106,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj komfortowo 4 pokoje na zielonym, rodzinnym osiedlu w Zakrzowie! Wrocław Zakrzów | 69,24 m + loggia | Nowe, gotowe do odbioru | stan deweloperski nie płacisz prowizji 0% pcc! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 304 zł32,70 m² 17 042,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Przystań Reymonta od renomowanego dewelopera Archicom. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł56,89 m² 87,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament gotowy do wejścia od połowy marca, 2-pokojowy nowy apartament 56,89 m2 z klimatyzacją na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Dmowskiego. Lokalizacja: kępa Mieszczańska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 375 zł55,65 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z tarasem mieszkanie na ul. Jaracza (wrocław - Ołbin) z widokiem na Odrę! lokalizacja Nieruchomość znajduje się na Ołbinie (śródmieście) we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Traugutta 74 Apartamentowiec Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł39,28 m² 14 893,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,28 m , położone przy ul. Świętego Mikołaja w ścisłym centrum Wrocławia kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 810 zł25,58 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wrocław | stare miasto | apartament W spichlerzu granario Model inwestycyjny | Nad Odrą | Gotowy produkt biznesowy | Prestiżowy adres | Wyjątkowy koncept | Strefa gastronomiczna ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,29 m² 13 367,76 zł/m²

 

Piętro:3/3