dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

909 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

909 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Śródmieście,Wrocław

314 800 zł45 m² 6 995,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

WE speak english Szukasz jasnego mieszkania z ciekawym widokiem, pozwalającym zachować prywatność ? Jest dla Ciebie ważna dobra lokalizacja blisko centrum, a dodatkowo chcesz by było cicho jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

565 005 zł54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje Z tarasem W sercu wrocławia! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 53,81 m2 znajduje się na 7 piętrze. Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

15 000 zł124 m² 120,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jedyny w swoim rodzaju Apartament we Wrocławiu! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Polecam do wynajęcia wyjątkowy Penthouse położony w ovo o powierzchni 124 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Śródmieście,Wrocław

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Mieszkanie do wynajęcia od: 01.03.2022r. Serdecznie polecam na wynajem przestronne dwu-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

533 975 zł53 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Mieszkanie gotowe do odbioru. Funkcjonalne osiedle nad rzeką w zielonej okolicy. Bez prowizji! Bez 2% pcc! Oferowany lokal składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

1 800 zł41 m² 43,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od końca stycznia przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Stabłowicach lokalizacja: osiedle znajduje się przy ul. Kokosowej (5 minut od przystanków autobusowych) Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Gaj

Gaj,Wrocław

292 046 zł33 m² 8 825,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż lokal z balkonem w stanie deweloperskim o powierzchni 33,09 m2. *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Przestronna kawalerka, z balkonem, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

536 852 zł66 m² 8 089,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0%prowizji! 0% pcc! Podwyższony standard deweloperski! Idealne dla Rodziny! Mieszkanie parterowe,znajdujące się przy ulicy Zatorskiej. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

538 198 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje Z tarasem W sercu wrocławia! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 45,61 m2 znajduje się na 7 piętrze. Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

567 276 zł69 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% Prowizji 0% pcc! Oferowany lokal składa się z: -Salonu -kuchni -sypialnia -pokój -przedpokój -łazienka -do lokalu przynależy duży balkon Gotowe już w Październiku 2022! *mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

445 849 zł41 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Mieszkanie nad rzeką.Gotowe do odbioru! Dwa pokoje o klasycznym układzie w zielonej okolicy! Duży balkon! Oferowany lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

279 000 zł32 m² 8 632,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z charakterem i duszą - 32,32m2. Mieszkanie jest na parterze kamienicy. Wystawa okna południowy-wschód. Okno wychodzi na ulicę. Obręb geodezyjny to Plac Grunwaldzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

822 800 zł75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 4 pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 74,8m2 na Krzykach. Otoczenie nieruchomości Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

545 000 zł64 m² 8 514 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie na zakrzowie! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 64,01 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

469 000 zł54 m² 8 637 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta tylko w sdp! tel. Ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 54,30 m2 w cenie 469 tys. zł. Optymalnie położone na II piętrze w niskim bloku w dzielnicy Fabryczna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

700 480 zł70 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Bez prowizji! Bez 2% pcc! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z dwoma balkonami. Dodatkowe wc! Mieszkanie składa się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

680 000 zł61 m² 11 221 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Piękne mieszkanie W budynku leżakownia W browarach wrocławskich Opiekun oferty: telefon Zalety inwestycji: - klimatyczna inwestycja pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimskich

Stare Miasto,Wrocław

649 990 zł54 m² 11 999,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

(English version below) Na sprzedaż mieszkanie w lokalizacji idealnej - 30m od płyty Rynku! Korzystaj z uroku miasta lub zarabiaj na wynajmie krótkoterminowym. Doskonały adres to bezsprzecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

460 000 zł47 m² 9 769 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w niskim bloku 6-cio piętrowym z 2009 roku na Osiedlu Psie Pole. Blok posiada ładną elewacje, zadbaną klatkę schodową, cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 414 000 zł90 m² 15 676 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Piękny apartament W budynku słodownia W browarach wrocławskich Opiekun oferty: telefon Zalety inwestycji: - klimatyczna inwestycja pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karmelkowa

Klecina,Wrocław

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe, wyposażone i umeblowane dwa pokoje Krzykach! Klecina to modne, zielone osiedle zarówno doskonale skomunikowane z centrum miasta jak i zapewniające szybki dojazd na Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

469 000 zł51 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje na Zakrzowie! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 51,2 m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

1 085 877 zł93 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Reprezentuję dewelopera, nie płacisz prowizji, ani pcc! Jasne i funkcjonale mieszkania Sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego oraz Lasku Oporowskiego Bardzo dobre skomunikowanie z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

957 743 zł89 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji I podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 5-pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni ok. 90m2 na Krzykach. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

500 zł34 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Garaż! Cena - 500 pln / miesiąc 2 duże miejsca postojowe + komórka Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

470 400 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwa pokoje przy parku grabiszyńskim Z ogródkiem na prestiżowym, zielonym osiedlu Opiekun oferty: magdalena Borońska telefon Mieszkanie o powierzchni 39,20 m2 znajduje się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

525 100 zł47 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwa pokoje przy parku grabiszyńskim Z ogródkiem na prestiżowym, zielonym osiedlu Opiekun oferty: magdalena Borońska telefon Mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 znajduje się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

417 000 zł40 m² 10 425 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Mieszkanie dwupokojowe na Swojczycach -10 minut od centrum! Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Papiernicza

Pilczyce,Wrocław

540 000 zł54 m² 9 926,47 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na zielonych Pilczycach! Lokal własnościowy o powierzchni 54,4 m2, znajdujące się na 2 piętrze przy ulicy Papierniczej we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

577 000 zł61 m² 9 428 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji I podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni ok. 61m2 na Krzykach. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

514 883 zł61 m² 8 490,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0%prowizji! 0% pcc! -parterowe mieszkanie z trawnikiem oraz tarasem -gotowe do odbioru -duże przeszklenia Oferowane mieszkanie składa się z : -salonu z aneksem (możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

553 465 zł64 m² 8 675 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Kupujący nie płaci prowizji,ani pcc! Oferowany lokal składa się z: -Salonu z Aneksem(możliwość wydzielenia osobnej Kuchni) -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Huby,Wrocław

529 000 zł63 m² 8 395,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

WE speak english. Call to me Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie świetna lokalizacja łączy się z dużym potencjałem mieszkania. Wielofunkcyjność, świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

359 000 zł41 m² 8 847 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje na zakrzowie! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 40,58m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

803 825 zł81 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację 0%prowizji! 0%pcc! Idealne dla Rodziny mieszkanie na Oporowie! Na pierwszym piętrze, w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem(możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

464 500 zł53 m² 8 731,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferowany lokal składa się z: -Salonu z Aneksem -sypialni -pokój -garderoby -łazienki -przedpokoju -balkon Kupujący nie płaci prowizji,ani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

512 112 zł51 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na Swojczycach nad rzeką Odrą! Doskonała lokalizacja - blisko terenów zielonych zaledwie 10 minut od centrum miasta! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

552 337 zł64 m² 8 675 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swojczycka

Psie Pole,Wrocław

519 437 zł52 m² 9 970 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Marzysz o swoich nowych 3 pokojach nad rzeką! Ta oferta jest dla Ciebie. Gotowe do odbioru! Opiekun Oferty telefon Gotowy etap inwestycji tuż przy Odrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

587 685 zł61 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji I podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 3 pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni ok. 61m2 na Krzykach. Ogródek! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

423 868 zł46 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty Katarzyna Kaczmarek telefon Mieszkanie na osiedlu przy rzece! Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem znajdujące się na Swojczycach na genialnym osiedlu nad rzeką! Zalety inwestycji: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij