dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

910 ogłoszeń

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament z tarasem w budynku Hilton ovo Wrocław przy placu Dominikańskim. W pełni umeblowany i wyposażony. Cena 2500 zł miesięcznie. Dodatkowo czynsz około 690 zł, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,63 m² 18 628,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Wrocław Nadodrze ul. Pomorska nieruchomość: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, położone w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł65,24 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie w kamienicy 65m2, 2 pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Kilińskiego we Wrocławiu (okolice pl. Bema - Nadodrze - Śródmieście) lokalizacja Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł130,70 m² 11 476,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 130,7 m2 przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu na Starym Mieście. Lokalizacja: zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od czerwca! Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkania na wynajem, znajdujące się w spokojnej, rodzinnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł68 m² 36 765 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na wrocławskim Starym.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 zł51,21 m² 42,77 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Szczytnickiej (obok pl. Grunwaldzkiego) we Wrocławiu lokalizacja: nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł80 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament 2-pokojowy z dużym balkonem, zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Mieszkanie ma 59 m2, jest nowocześnie umeblowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63 m² 10 317,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w centrum Wrocławia 63 m , 3 pokoje, balkon, winda Marzysz o życiu w samym sercu Wrocławia, blisko zieleni i wszystkich miejskich atrakcji? To.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł54,72 m² 15 076,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia ul. Kiełbaśnicza! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59 m położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,74 m² 10 942,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam na sprzedaż 2 pokojowe przestronne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł27,35 m² 19 963,44 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

[eng below] Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,35 m2 w nowej, unikatowej inwestycji z segmentu premium - The Upper House by Angel - położonej bezpośrednio nad rzeką, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł67,01 m² 12 684,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ciche, przestronne, słoneczne (wystawa północ-południe) i w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67.01m2, z balkonem, na 2 piętrze (bez windy) kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul Wejherowskiej 45. Mieszkanie o powierzchni 49 m, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Uwaga! Dla Klienta gotówkowego przewidziana jest możliwość atrakcyjnej, indywidualnej negocjacji ceny! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52m2 Wrocław, księże Wielkie, ul. Siemianowicka Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty silesia centrum stare miasto 5 min do rynku balkon II piętro winda nowe budownictwo - 2008 R. Ochrona 24h recepcja monitoring parking dla mieszkańców mieszkanie wolne od 1 kwietnia Do.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł65 m² 106,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stare miasto_ul. Księcia witolda _bulwary książęce _ 3 pokoje _ 65M Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu luksusowego apartamentu trzypokojowego o powierzchni 65 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł36,96 m² 13 446 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które zaskakuje funkcjonalnością. Na 36,96 m zaprojektowano przestrzeń, która pracuje na Twoją wygodę i na Twoje pieniądze. Z założenia kawalerka, dziś sprytnie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,60 m² 14 239,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 52,60 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu, budynek z 2011 r, z windą i garażem podziemny. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł33,50 m² 15 223,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe, 2-pokojowe Mieszkanie 33,5 m Ścisłe Centrum Wrocławia, ul. Kraińskiego Blisko Rynku i Ostrowa Tumskiego! Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu Wrocławia, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł62,50 m² 14 160 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Maślice, 62,5 m.kw., bez pośredników Na sprzedaż komfortowe, jasne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 62,5 m.kw., położone na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku z 2014 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł28,50 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 28,5 m , położona przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu. Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska o powierzchni 2,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł55,73 m² 16 149,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Swift Poland sp. z o.o. prezentuje Państwu do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w kameralnym budynku na Kowalach -.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł32,40 m² 12 746,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Obornicka, wrocław (karłowice-Różanka) Powierzchnia: 32,4 m + komórka lokatorska Piętro: 5 / winda Czynsz: 410 zł Księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

862 826 zł53,93 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*0% - prowizję biura nieruchomości W pełni pokrywa sprzedający Stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami typu loggia | ul. Reymonta, wrocław Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł84 m² 11 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Cena: 1 069 000 pln Powierzchnia: 84 m Piętro: 1/2 Lokalizacja: boczna ul. Karmelkowej, oporów Stan prawny: pełna własność Mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Giardini Verona.

Szczegóły ogłoszenia

609 555 zł48,50 m² 12 568,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje ,oddzielną kuchnią, położone na Szczepinie we Wrocławiu, lokal o powierzchni ok48 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł61,40 m² 13 517,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 61,4 m + piwnica | ul. Sztabowa | Wrocław Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie po remoncie, zlokalizowane przy ul. Sztabowej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 460 zł62,20 m² 12 933,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. ok. 62 m , 4. piętro, z balkonem - w nowym budynku kilka minut tramwajem od Rynku. Układ: - salon z aneksem kuchennym - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 zł66 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł39,76 m² 18 360,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł49 m² 102,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament w prestiżowym budynku z konsjerżem, nad Odrą. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł15 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w samym sercu Wrocławia, idealny pod najem krótkoterminowy. Lokalizacja przy ul. Ruskiej, zaledwie kilka minut od Rynku, gwarantuje duże zainteresowanie gości oraz wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,70 m² 13 894,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania przy Rynku? Zależy Ci na miejskich mediach i przestrzeni wewnątrz? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Z łatwym dojazdem do centrum? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł37,56 m² 18 370,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Apartament typu studio o powierzchni użytkowej 37.56m2, na 4 piętrze kameralnego apartamentowca z 2013 roku przy ul. Krawieckiej 8 (stare miasto/rynek) - inwestycja silence house. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 121 300 zł117,85 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartamenty w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Szlachetne.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł42,94 m² 12 575,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż rozkładowe 2-pok mieszkanie W spokojnej, zielonej okolicy! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Górniczej w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł53,22 m² 17 098,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem przy parku! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie położone na jednym z najbardziej prestiżowych i cenionych osiedli we.