dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Nadodrze

264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

264 ogłoszenia

1 540 000 zł62,95 m² 24 463,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, na sprzedaż luksusowy apartament z 2023 roku. Nieruchomość zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie komfort, bliskość centrum i tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł25 m² 27 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż studio o powierzchni 25 m2 położone w ekskluzywnym apartamentowcu we Wrocławiu. Idealna inwestycja pod wynajem. Studio było zarządzane przez profesjonalną firmę zajmującą się.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł35 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Kaszubskiej (tuż przy ul. Pomorskiej). Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni ok 10 m2-.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 zł70 m² 92,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 70 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

634 312 zł38,51 m² 16 471,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,51 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

598 989 zł57 m² 10 508,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

***oferta na wyłączność- nie szukaj dalej*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ok 57m2 znajdującego się we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł61 m² 18 688,52 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dla inwestora. Pełna faktura vat (możliwość odliczenia), brak pcc, gwarancja dewelopera. Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny- dwupak w prestiżowej inwestycji Apartamenty Central Park na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 982 zł29,23 m² 16 249,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,23 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł63,26 m² 9 626,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | ul. Trzebnicka 5 | Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Zamieszkaj lub zainwestuj w sercu klimatycznego Nadodrza.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33,44 m² 23 923,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne studio w prestiżowej inwestycji Apartamenty Księcia Witolda english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować stylowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 268 zł50,59 m² 14 276,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,59 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,58 m² 10 310 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

####kontakt agata mrożek   #### nieruchomość ze względu na lokalizację I infrastrukturę, a także rewelacyjną komunikację W każdą stronę miasta jest idealną inwestycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 982 zł29,23 m² 16 249,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł30,82 m² 25 794,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny w prestiżowej lokalizacji Bulwary Książęce. Nieruchomość o powierzchni 30,82 m położona jest na drugiej kondygnacji (budynek z windą).

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. Obowiązuje umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61 m² 8 852,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Sprzedam przestronne mieszkanie na 2. piętrze w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Lokal o powierzchni 61m2, z dużym salonem, osobną kuchnią oraz dwoma pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł48 m² 14 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł66,50 m² 69,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe 66.5 m2 z tarasem-40 m2 i balkonem / Centrum / Kępa Mieszczańska / River Point LOKALIZACJA: Ul. Mieszczańska, kępa Mieszczańska, wrocław 1 km do wrocławskiego Rynku. Liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 w kamienicy. Lokal składa się z: *pokój *sypialnia *kuchnia z oknem *przedpokój *łazienka. Lokalizacja bardzo blisko rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie w przepięknej kamienicy w samym sercu Wrocławia. Wyjątkowa okazja inwestycyjna. W skład nieruchomości wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** dostępne od 15 maja *** komfortowe przestronne mieszkanie przy księcia witolda wraz Z miejscem parkingowym *** standard premium*** Please see English version below budynek I lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 000 zł53 m² 16 188,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe do końca roku!/ 3 pokoje z widokiem na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Balkon/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 417 zł58,03 m² 13 172,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,03 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł99,10 m² 8 728,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie w kamienicy w sercu miasta! Powierzchnia małego szeregu! Szukasz miejsca do życia dla rodziny? Potrzebujesz bliskości centrum, świetnej komunikacji, szkół czy uczelni? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł94,61 m² 14 258,54 zł/m²