dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 599 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

412 600 zł32,25 m² 12 793,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 32,25 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Legnicka 52A

Popowice Południowe Wrocław

1 258 948 zł86,83 m² 14 499 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, wc i dwóch loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Legnicka 52A

Popowice Południowe Wrocław

1 121 597 zł80,12 m² 13 998,96 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, wc i loggii. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Legnicka 52A

Popowice Południowe Wrocław

1 275 950 zł86,80 m² 14 699,88 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie, idealne na wynajem lub dla rodziny ceniącej okolice Placu Grunwaldzkiego. Lokal w bardzo dobrym stanie: nowa zabudowa kuchenna, pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 066 zł39,26 m² 15 513,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na południowych Krzykach. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40,75 m² 19 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Zapraszam na Drukarską 56 pod jeden z najbardziej prestiżowych adresów na wrocławskich Krzykach. To mieszkanie łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 000 zł71,90 m² 11 293,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 040 zł35,67 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w III etapie inwestycji Osiedle Parkowe Aleje. Istnieje możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 200 zł36,85 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 240 zł46,60 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, garderobą, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w III etapie inwestycji Osiedle Parkowe Aleje. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł64 m² 15 078,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości we Wrocławiu! Twoja szansa na komfortowe i nowoczesne życie czeka właśnie tutaj! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł92 m² 9 989,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92m , położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku wielorodzinnego z 1939 roku, w zielonej części wrocławskich Krzyków na.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł59,42 m² 13 951,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opis: gotowe do zamieszkania, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,42 m . Położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2013 roku, na spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł61,41 m² 20 355 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: emilian Janusz tel.   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: 5-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 61 m2, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł39,25 m² 19 490,45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m , położone przy ul. Mieszczańskiej 29 we Wrocławiu, na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł33 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam w każdym dniu tygodnia i przez cały weekend. Nowe mieszkanie, nowe budownictwo, w 100% gotowe do zamieszkania od zaraz. Kawalerka 33 m2 z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska Wrocław

1 199 220 zł63,20 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament Central Park Wrocław Kępa Mieszczańska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska Wrocław

989 672 zł61,28 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament Central Park Wrocław Kępa Mieszczańska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska Wrocław

1 049 409 zł61,19 m² 17 150 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Ołbin,Wrocław

4 Mieszkania od 432 000 zł

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:26 - 61 m²

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ 3 pokoje w centrum/ Możliwość wydzielenia kuchni Posiadam w sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły inwestycji

Klecina,Wrocław

4 Mieszkania od 532 000 zł

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:36 - 92 m²

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ 5 pokoi na 7. piętrze/ Loggia 12 m2 Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły inwestycji

Sołtysowicka,Wrocław

1 Mieszkanie od 778 999 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:32,78 - 48,80 m²

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły inwestycji

Nadodrze,Wrocław

3 Mieszkania od 606 000 zł

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:39,10 - 84 m²

Gotowe do końca roku!/ 4 pokoje z widokiem na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Balkon/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Stare Miasto,Wrocław

5 Mieszkań od 539 000 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:32,44 - 100 m²

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły inwestycji

Gnieźnieńska,Wrocław

5 Mieszkań od 479 000 zł