dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Maślice,Wrocław

2 500 zł35 m² 70,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem. Nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Osiedle Harmonia, ul. Stodolna Wrocław Maślice. Polecam do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 35,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

669 900 zł37 m² 18 037,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie, gotowe Do Wprowadzenia, ul. Braniborska Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,14 m2 położone przy ul. Braniborskiej w dzielnicy Szczepin. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

532 836 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Park Żernicki - 2. piętro | Wrocław, żerniki Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

644 000 zł42 m² 15 417,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania, zaprojektowanego i wykończonego w wysokim standardzie, z dużą dbałością o detale oraz spójną, designerską koncepcją kolorystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft umeblowany

Szczepin,Wrocław

6 000 zł86 m² 69,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w wysokim standardzie w centrum Wrocławia - ul. Inowrocławska Oferujemy na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 86,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na zielonych Stabłowicach, w cichej i spokojnej okolicy sprzyjającej codziennemu wypoczynkowi. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach - ze słonecznym balkonem i dużą komórką lokatorską (ok. 6m2)! Video-prezentacja mieszkania: znajduje się na otodom w polu => Video. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

759 000 zł56 m² 13 631,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Skrzyżowanie ulicy Borowskiej z Glinianą. Mieszkanie o powierzchni 55,68m2 - pełen rozkład, składające się z przedpokoju z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

936 000 zł36 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane tuż przy Rynku w jednej z najlepszych i najbardziej prestiżowych części Wrocławia. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

1 038 000 zł105 m² 9 916,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wrocław stare miasto, okolica pkp, 3 pokoje 105 M2, rozkładowe, media Mieszkanie w centrum Wrocławia, w okolicy ulicy Dworcowej, usytuowanego na 2 piętrze zadbanej kamienicy (jedne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

748 873 zł66 m² 11 346,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej i zarazem dobrze rozwiniętej okolicy, a centrum chcesz mieć w zasięgu kilku minut - to miejsce może Cię pozytywnie zaskoczyć. I speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

364 634 zł30 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz inwestycji, która sama na siebie zarabia? ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, które może stać się źródłem regularnego dochodu pasywnego bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poświętne,Wrocław

711 650 zł53 m² 13 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do odbioru mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami, na I piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, przy ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 238/5 Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

610 000 zł43 m² 14 126,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

II pokoje, rozkład, balkon, aneks ul. Stacha Świstackiego, przedmieście Oławskie, krzyki, wrocław, dolnośląskie Przedstawiam Państwu do sprzedaży atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

889 000 zł70 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz możliwe duże obniżki! Idealne dla Rodziny mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

758 019 zł68 m² 11 098,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej na Tarnogaju - spokojna, zielona okolica z łatwym dostępem do centrum Wrocławia. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurlandzka

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł60 m² 13 246 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojoweo powierzchni 60,32m 2 | Wrocław, psie Pole - ul. Kurlandzka | 2. piętro | 2021 r. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 350 zł22 m² 106,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 22 m , położona na 5. piętrze nowego bloku przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 366,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia stylowy2-pokojowy apartament w ścisłym centrum miasta. Znakomita lokalizacja, 3 min piechotą do Rynku, w sąsiedztwie m.in. siedziba Google, ostrów Tumski i Wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

522 000 zł41 m² 12 775,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Brodzka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie we Wrocławiu- pracze Odrzańskie. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 46m2 - układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, korytarz - piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

619 000 zł59 m² 10 500,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - idealne pod inwestycję lub dla rodziny ceniącej bliskość centrum i klimat Przedmieścia Oławskiego, lokal znajduje się przy ul.Worcella.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Fabryczna,Wrocław

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament w centrum. Apartament wykończony w wysokim standardzie, klimatyzowany, urządzony bardzo elegancko oraz gustownie, wysokiej jakości meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

760 000 zł65 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w trakcie remontu na wrocławskim Nowym Dworze! Otoczenie nieruchomości: lokalizacja Budziszyńskiej na Nowym Dworze we Wrocławiu to doskonała przestrzeń, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

486 400 zł38 m² 12 789,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,03m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poświętne,Wrocław

826 648 zł59 m² 14 082,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do odbioru mieszkanie 2 pokojowe z tarasem plus antresola jako 3 pokój, na III piętrze kameralnego budynku z 2023 roku, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

609 850 zł54 m² 11 189,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje Z ogródkiem rolety zewnętrzne W standardzie ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane na nowoczesnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worcella

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Worcella 9a we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w całkowicie odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

1 199 000 zł70 m² 17 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Pięknej. Mieszkanie znajdujące się na osiedlu "punkt Piękna" zostało wykończone w wysokim standardzie, jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

490 784 zł52 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wykończonego pod klucz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

382 300 zł40 m² 9 557,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie i w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

515 780 zł35 m² 14 736,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, z którego rano szybko dotrzesz do pracy, a po południu odpoczniesz we własnym rytmie? Nowe mieszkanie, dobra komunikacja, zero prowizji i pcc. I speak English - feel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

699 300 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie idealne dla rodziny - szybki dojazd do centrum, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Bez prowizji i pcc, z możliwością wykończenia pod klucz. I speak English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Psie Pole,Wrocław

865 000 zł101 m² 8 564,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4 pokoje | 101 M | ogród | kameralne osiedle | 2009 | psie pole Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone, 4-pokojowy (powierzchnia 101m2 ), 2-poziomowy apartament z ogrodem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 1. piętrze w prestiżowym kompleksie Corte Verona we Wrocławiu. Mieszkanie jest w pełni urządzone i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia stylowy 2-pokojowy apartament z designerskim remontem, blisko centrum miasta. Znakomita lokalizacja, 10 min tramwajem do Rynku, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poświętne,Wrocław

711 650 zł53 m² 13 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023