dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 565 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 565 ogłoszeń

Rynek pierwotny

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w nietypowym budynku. Renowacja starego Folwarku! Mieszkanie posiada wielką przestrzeń, bez problemu można wydzielić sypialnię. Brak prowizji! brak.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł73 m² 10 123 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i wydzieloną garderobą/biurem na ul. Daszyńskiego. Istnieje możliwość stworzenia 3 nieprzechodnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,09 m² 12 964,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prawdziwa perełka. Przepiękne mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem, położone w nowym budynku w Leśnicy. Kompletnie wyposażone i umeblowane. Elegancko zaaranżowane, mogące.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł96,20 m² 12 889,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: przestronny, cichy i słoneczny apartament 3-pokojowy - idealny dla rodziny i jako inwestycja! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub rentownej inwestycji? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

697 000 zł38,26 m² 18 217,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty Maciej Suwała Tel:   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6. piętrze, z pięknym widokiem na park! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 800 zł55,20 m² 10 920,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym, kameralnym osiedlu na Nowych Żernikach. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 20-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł36 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży duża kawalerka o pow. 36m2, położona na 5 piętrze w plombie przy ulicy Kilińskiego, w Śródmieściu Wrocławia. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z kratką.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł67 m² 25 373,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Mieszkanie znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Popowickiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł44,30 m² 17 720,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł31,30 m² 19 009,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 608 zł52,03 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie w nowym budownictwie idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł25,70 m² 16 692,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun nieruchomości: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z piękną kawalerką, o powierzchni użytkowej 25,70 m2. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 406 zł34 m² 13 100,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38,88 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio 38,88 m z tarasem i garażem | od zaraz Cena: 3100 zł + opłaty Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 38,88 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł88,66 m² 10 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum! Idealne również pod Kancelarie Prawną, biuro, czy mieszkanie pod inwestycję. Opiekun Oferty Maciej Suwała tel.   Na sprzedaż dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł105,35 m² 11 389,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 105,35 m, położone przy ul. Piastowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55 m² 12 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie- ul. Zatorska. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego budynku zlokalizowanego na Psim Polu. Osiedle mieści się 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł74,48 m² 12 889,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż pięknie zaprojektowany, urządzony i wykonany apartament, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających osób. Położony w Leśnicy przy ul. Junackiej, w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł87 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for the apartment? Do not hesitate to contact me. Close to international schools. Polecamy do najmu od 01.04.2026 luksusowy apartament 3 pokojowy o pow. 87m2 usytuowany na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł91,95 m² 15 334,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prowizja 0% od kupującego Mieszkanie dostępne od ręki Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,95 m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 228 zł57,87 m² 13 102,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż duża kawalerka 38 m Wrocław, krzyki Gotowa do zamieszkania | Możliwość wydzielenia drugiego pokoju | Osiedle zamknięte z ochroną Przestronna, jasna kawalerka położona na 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone w inwestycji Drukarska 56 - Krzyki obok ulic Powstańców Śląskich i Sky Tower. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

675 777 zł55 m² 12 286,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego budynku z 2016 roku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,20 m² 10 126,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe usytuowane w prestiżowej części Wrocławia - na osiedlu Borek, przy ul. Powstańców Śląskich u zbiegu z Jaworową. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34 m² 15 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,9 m , położone na nadodrzu/śródmieście. Lokal znajduje się w estetycznej, ocieplonej plombie z lat 90. (to nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł70 m² 11 357,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena: 795 000 zł oferta promocyjna do dnia: 15.05.2026r. Cena po zakończeniu promocji: 820 000 zł Powierzchnia mieszkania: 67 m komórka lokatorska: 3 m Piętro: 3 Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 001 zł100,87 m² 13 522 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie idealne dla rodziny Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,87 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł51,64 m² 9 168,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m , położone przy ul. Rydygiera 44 (nadodrze) Lokal znajduje się na 5. piętrze w zadbanej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł54 m² 11 611,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości Proponuje na sprzedaż - inwestycyjne Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe w okolicach Sky Towera. Wrocław-Krzyki. przy ul. Kamiennej / Drukarskiej Do zamieszkania / do wynajmu / do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 127 zł66,57 m² 12 064,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł95,14 m² 10 615,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,14 m2 z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł63,03 m² 14 263,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł80,60 m² 15 942,93 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 80,6 m , położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca Innova III z 2019 roku przy ul. Jesionowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,24 m² 11 106,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj komfortowo 4 pokoje na zielonym, rodzinnym osiedlu w Zakrzowie! Wrocław Zakrzów | 69,24 m + loggia | Nowe, gotowe do odbioru | stan deweloperski nie płacisz prowizji 0% pcc! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,64 m² 14 395,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, umeblowane i wyposażone 3 pokoje z balkonem | Garaż | Bez pcc Prezentujemy na sprzedaż zupełnie nowe, kompleksowo wyposażone 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł24,60 m² 24 349,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 24,6 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł58,87 m² 16 970 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, szczepin Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,87 m2 znajdujące się na parterze inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł102,30 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowanym na wrocławskim Oporowie lokalizacja: mieszkanie położone jest na zielonym Oporowie, łączącym prestiżowy charakter dzielnicy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Tęczowa , pow. 35 mkw, p./5p. (rolety zewnętrzne). cena 2500 zł w tym koszt miejsca postojowego w hali garażowej. Opłaty eksploatacyjne wg zużycia. Do lokalu.