dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

738 000 zł40 m² 18 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

684 000 zł41 m² 16 682,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

848 442 zł53 m² 16 120,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - gotowe do zamieszkania! Bez prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,53m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nyska

Huby,Wrocław

2 350 zł26 m² 90,38 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowy mini apartament o pow. 26 m.kw. położony na 8 pietrze w budynku przy ul. Nyskiej. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - wydzielona strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

1 292 544 zł90 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z terminem na 3 Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

760 000 zł48 m² 15 909,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Magnolia | Buisness Garden | Park Popowicki | 2 pokoje w centrum | Widok na patio | Ciche | Gotowe do wprowadzenia Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: otoczenie nieruchomości: jako ówczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

410 000 zł23 m² 17 826,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe w stylu industrialnym mieszkanie z antresolą w centrum Wrocławia - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 23m3 (14,04 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 722,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przepiękne, wyremontowane, rozkładowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o pow.: 51,1m2 położone na 1 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku z windą przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

985 000 zł66 m² 14 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3-pokojowe, 65,67 m , zamknięte osiedle DI trevi, 2 balkony, miejsce postojowe, komórka lokatorska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Białowieska

Stare Miasto,Wrocław

440 000 zł25 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 25 m , zlokalizowaną w nowoczesnym apartamentowcu na Popowicach, przy ul. Legnickiej. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

799 999 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

50 M, 3 pokoje , taras, 2017 , miejsce postojowe W garażu podziemnym, tarnogaj- apartamenty innova Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone , 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, pierwszy najem! Do wynajęcia stylowa kawalerka z balonem o wysokim standardzie, zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego centrum - ul. Braniborska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

1 329 000 zł74 m² 17 959,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane 10 minut jazdy od centrum miasta, w nowoczesnym kompleksie z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Krzyki,Wrocław

390 000 zł24 m² 16 189,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 24 m , położone na pierwszym piętrze budynku z windą, w bloku z lat 80. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Kleczków,Wrocław

1 239 000 zł81 m² 15 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Luksusowe mieszkanie w sercu miasta - doskonała inwestycja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które znajduje się na najlepszej kondygnacji - pierwszym piętrze, w samym sercu miasta, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu historycznego centrum Leśnicy, zlokalizowane na uboczu od głównej ulicy, w bloku stylizowanym na kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

724 720 zł37 m² 19 736,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,72 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 900,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wrocławia Powierzchnia: 73,30 m Lokalizacja: wrocław, dzielnica Przedmieście Oławskie Opis nieruchomości: to wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

498 000 zł36 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie po generalnym remoncie 2 pokojowe z kuchnią jasną i piwnicą Z pełną własnością z udziałem w gruncie pod blokiem do sprzedania. Wymienione tynki, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 172,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oto najważniejsze zalety tego mieszkania: przestronność i funkcjonalny rozkład: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój zapewniają komfortowe warunki dla rodziny lub możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

729 900 zł84 m² 8 662 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam na sprzedaż mieszkanie usytuowane na wyższym parterze kamienicy, zachwyca doskonałym oświetleniem, które sprawia, że wnętrze jest jasne i przyjazne. Świetnie nadaje się zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

617 999 zł34 m² 18 349,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej - Bez prowizji! 80 lokali dostępnych od zaraz, różne układy i metraże. Mieszkania są gotowe do wprowadzenia się. Na sprzedaż: zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

699 000 zł52 m² 13 317 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z 2017 roku. Położone na Złotnikach, idealne dla pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

889 000 zł64 m² 13 890,60 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Nowoczesne mieszkanie 64 m we Wrocławiu wysoki standard, świetna lokalizacja! Zobacz wideo prezentację na naszym kanale Urbanestate na youtube! Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 900 zł54 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Port Popowice (ul. Białowieska). Nowy budynek z 2023 roku Bardzo blisko centrum. Mieszkanie posadowione na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grabiszyn,Wrocław

875 000 zł52 m² 16 885,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,82 m2 z balkonem Nowy Grabiszyn. Mieszkanie dla ludzi ceniących bliskość miasta, dobrą komunikację miejską. Mieszkanie dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

915 000 zł61 m² 15 002,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 60,99 m2, z osobną kuchnią, balkonem, 2x garaż oraz komórką. To doskonała nieruchomość dla osób poszukujących inwestycji generującej stały dochód. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

610 490 zł41 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

560 000 zł41 m² 13 659 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta tel. Dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem przy terenie chronionym Natura 2000 na Księżu Wielkim. Otoczenie nieruchomości: 6 km od Rynku i 7 min. piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

650 000 zł50 m² 12 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wrocław, jagodno 3 pokojowe mieszkanie 50,3 m z balkonem 9 m i klimatyzacją Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,3 m z dużym balkonem (ok. 9 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 857 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które zachwyca swoim komfortem i atrakcyjnym położeniem. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Gajowice,Wrocław

560 000 zł55 m² 10 196,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, w pełni rozkładowe, wrocław - ul. Krucza, wysoki parter Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,92 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 254 371 zł86 m² 14 521,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Apartament o powierzchni 86,38m2 z tarasem 31,40m2 wyjątkowy taras znajduje się na dachu kaskadowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

828 800 zł70 m² 11 899 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest na Wrocławskich Stabłowicach. W okolicy znajduje się wiele parków, terenów spacerowych i tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

789 800 zł73 m² 10 774,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z pełnym rozkładem pomieszczeń o powierzchni aż 73.3m2 przy ul. Komuny Paryskiej. Z uwagi na lokalizację jest to mieszkanie, które bez problemu zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

817 429 zł53 m² 15 345 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53.27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,Wrocław

544 000 zł40 m² 13 772,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5m2, zlokalizowane w budynku z 2006r, przy ulicy Sosnowej na Bielanach Wrocławskich. Jest to idealna nieruchomość na start, dla singla,.