dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

490 784 zł52 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wykończonego pod klucz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

491 000 zł52 m² 9 425,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

434 401 zł52 m² 8 323,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego. Lokal ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław tel. 2-pokojowe mieszkanie 38 m Wrocław, ul. Spiżowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołowiana

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

470 000 zł39 m² 12 057,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicach ulicy Ołowianej świetna lokalizacja i duży potencjał! Przestronne mieszkanie o średnim metrażu to idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytomierska

Muchobór Wielki,Wrocław

1 049 000 zł77 m² 13 671,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 76,73 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Lokal został urządzony w 2021 roku według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Tarnogaj / Krzyki Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,79 m z prywatnym ogródkiem ok. 40 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł56 m² 13 888,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Trzypokojowe mieszkanie z dużym Balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 172 704 zł56 m² 21 001,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

499 230 zł39 m² 12 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji. Zadzwoń nawet po godz: 18:00. Mieszkanie o powierzchni 38,55 m z prywatnym ogrodem, zlokalizowane na Wrocławskich Stabłowicach. Oferta idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł40 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w prestiżowej części centrum Wrocławia na Kępa Mieszczańska. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

659 091 zł59 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 105 646 zł69 m² 16 075,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

839 000 zł70 m² 12 055 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Wrocławia - przestrzeń z charakterem i wygodą codziennego życia. To mieszkanie łączy w sobie miejską energię z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

709 000 zł49 m² 14 469,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

742 500 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie idealne dla rodziny - szybki dojazd do centrum, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Osobna kuchnia z oknem i możliwość wykończenia pod klucz. I speak English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

429 505 zł26 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 718,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Niższa cena! cena przed promocją 738 999,80 zł Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 349 000 zł73 m² 18 515 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wygodne 3 pokoje o powierzchni 72,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

512 435 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i widokiem na zielone otoczenie zachodniej części Wrocławia. Przemyślany układ dwóch pokoi, kameralna zabudowa oraz dostępność miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł28 m² 17 707,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka przy Rynku - Stare Miasto - centrum - Wrocław wyjście z podwórza bezpośrednio na wrocławski Rynek Na sprzedaż przedstawiam kawalerkę w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

849 000 zł64 m² 13 207,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

690 722 zł63 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Gądów Mały,Wrocław

1 000 000 zł63 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam mieszkanie inwestycyjne , 3-pokojowe 64 m + spiżarnia + piwnica | Wrocław Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzeźbiarska

Dąbie,Wrocław

1 090 000 zł59 m² 18 412,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj elegancko w najbardziej prestiżowej i niepowtarzalnej lokalizacji Wrocławia! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 59,2 m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

565 000 zł34 m² 16 865,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

670 000 zł49 m² 13 780,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Pamiętasz ten moment z filmu "wszystko co kocham" Jacka Borcucha, gdy młodość smakowała jak słona woda, a jedynym, co się liczyło, była pasja i bliskość? To mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł64 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej we Wrocławiu - idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 824 720 zł76 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowa, pracująca inwestycja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia! Na sprzedaż funkcjonalnie wydzielony dwupak o łącznej powierzchni 76,03 m , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

749 000 zł54 m² 13 844,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z widokiem - Wrocław | Popowice doskonała komunikacja i jednocześnie naprzeciwko Parku Popowickiego Na sprzedaż przedstawiam w pełni rozkładowe, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

715 000 zł50 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe zerniki/lux Apartament 50m2/2019 Garaż w ceni Polecamy na sprzedaz jkomfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m2 z garażem na Nowych Żernikach (zachodnia część Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

801 309 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Psie Pole,Wrocław

1 116 774 zł72 m² 15 575,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - oddanie - XI 2026. Sprzedaż bez prowizji. Powierzchnia: 71,7 m Pokoje: 4 Ekspozycja: południowy wschód Balkon: 10,9 m2 Atuty inwestycji: brak prowizji - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m, w pełnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Długiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

629 000 zł62 m² 10 128,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie własnościowe usytuowane we Wrocławiu, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Nowy Dwór, przy ul. Zemskiej. To przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 589 000 zł110 m² 14 416,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 1 689 000,00 zł Przestronny.