dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 999 001 zł193 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestow Sześciopokojowy apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

635 000 zł64 m² 9 906,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 635 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

2 550 zł48 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Wygodny apartament o powierzchni 48 m2, znajdujacy się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z balkonem i garażem podziemnym, na wrocławskim Jagodnie. W sumie koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 25 m2-Wrocław Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 25 m2,położone na 1.piętrze w ocieplonym budynku w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

699 999 zł72 m² 9 655,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Borek/lux/apartament/3pok garderoba/72m2/top Polecamy na sprzedaż piękny apartament w dzielnicy Borek ul Jarzębinowa Mieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z : dużego salonu, sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

646 000 zł38 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,42m2 i znajduje się na szóstym piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

515 000 zł34 m² 15 147,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż świetnie położona, gotowa do zamieszkania kawalerka mieszkanie w zachodniej części Wrocławia, osiedle Muchobór Wielki. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

733 999 zł40 m² 18 414,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

750 000 zł52 m² 14 423 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Po kapitalnym remoncie! | 3 pokoje | Ceniona lokalizacja! Kamienica z balkonem! Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - 2 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

393 000 zł23 m² 16 939,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone apartamenty w metrażach od 21 do 51 m2 z operatorem najmu. Bez pcc. Tylko w naszym biurze masz możliwość zakupu apartamentu ze sprawdzonym operatorem najmu. Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Krzyki,Wrocław

449 000 zł28 m² 15 815,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Stylowa kawalerka z balkonem i miejscem w garażu (jako opcja) | Wrocław, ul. Żegiestowska Szukasz kompaktowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego od razu do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

1 188 330 zł91 m² 13 011,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

496 000 zł41 m² 12 243,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Hubach, wrocław Lokalizacja: ul. Gajowa 33 Powierzchnia: 40,51 m Cena: 496 000 zł Opis nieruchomości: oferujemy Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

610 900 zł41 m² 14 914,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

623 424 zł63 m² 9 834,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Maślice,Wrocław

565 000 zł42 m² 13 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Aleja śliwowa osiedle maślice okolice stadionu miejskiego przy parku świetlików 2 pokoje duży taras/ogródek wysoki parter winda media miejskie miejsce postojowe W garażu podziemnym 2018 rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 131 200 zł57 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 4 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gajowice,Wrocław

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Gajowicach tylko 500-m od Sky Tower ( po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, z widokiem na panoramę miasta) Polecam na sprzedaż jednostronne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babimojska

Fabryczna,Wrocław

730 000 zł65 m² 11 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne mieszkanie z klimatem idealne miejsce do życia! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 65,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 39 m na Sołtysowicach, w pełni umeblowane, funkcjonalne o powierzchni 39 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żwirki i Wigury

Muchobór Wielki,Wrocław

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna, nowa kawalerka o powierzchni 28 m z dużym balkonem (4 m ), położona w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Mieszkanie znajduje się na Muchoborze Wielkim, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie narożne w doskonałym układzie - dwa przestronne, jasne pokoje oraz osobna, funkcjonalna kuchnia. Gotowe do zamieszkania, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szałwiowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

709 000 zł65 m² 10 897,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Prezentujemy Państwu gotowe do zamieszkania, przestronne 3 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu. Gdzie: wrocław, ulica szałwiowa/lipa Piotrowska Lipa Piotrowska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem Gądów Mały, wrocław-Fabryczna. Na sprzedaż przestronne i bardzo dobrze nasłonecznione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Nadodrze,Wrocław

1 296 000 zł100 m² 12 934,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc Gotowe do odbioru! tel: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o imponującej powierzchni 100,10m2 z dwiema loggiami. Mieszkanie jest dwustronne, na klatce schodowej tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kowale,Wrocław

1 234 310 zł80 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez ukrytych opłat, prowizji i podatku pcc! gotowe do odbioru w 2025r. Inwestycja będzie składała się z zespołu domów dwulokalowych w zabudowie szeregowej. W ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrosińska

Psie Pole,Wrocław

839 695 zł72 m² 11 582 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? To oferta dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w okolicach ul. Jutrosińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

591 822 zł39 m² 15 348,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

569 151 zł57 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

735 000 zł59 m² 12 457,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Eleganckie, przestronne, gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie, na drugim piętrze kamienicy, obok znajduje się Kampus Grunwaldzki. Wysokie okna wychodzą na dwie strony, pokoje są duże, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

549 000 zł31 m² 17,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie ma 31 m2. Składa się z salonu, zamykanej sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

799 999 zł65 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno przy ul. Schuberta, w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arbuzowa

Leśnica,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie Z tarasem I balkonem na stabłowicach Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 70 m (dół 44 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Ścinawska

Szczepin,Wrocław

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przytulna kawalerka 25 m , Wrocław, szczepin, ul. Ścinawska. Komfortowa kawalerka po kapitalnym remoncie, gotowa do zamieszkania. Idealna dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

329 000 zł21 m² 15 518,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mega oferta / nowa cena genialne mieszkanie pod inwestycje, do zamieszkania genialna lokalizacja wstrzymana! Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku z 2004r. Lokal o pow. 21,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

529 000 zł33 m² 16 074,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis Świetna opcja na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Polecam na sprzedaż świetne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 31m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej, odremontowanej kamienicy, która mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ołbin,Wrocław

3 299 zł50 m² 65,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji Browary Wrocławskie przy ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, salonu, sypialni, łazienki, balkonu około 5m2. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

439 199 zł33 m² 13 130 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław, krzyki ul. Kamienna | 3 pokoje | pełny rozkład | balkon | osobna kuchnia Do wynajęcia, w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w doskonałej części Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

507 963 zł29 m² 17 656 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.