dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lux | 3 pokoje | 2 balkony | centrum | komórka | kościuszki | prądzyńskiego wyłącznie W naszym biurze - the best property Sprzedam wyjątkowe, stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,8.

Szczegóły ogłoszenia

964 896 zł68,50 m² 14 086 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 17.52 m2, - Kawalerka 2 - 27.34 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł73,10 m² 14 911,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 4 pokojowe luksusowe mieszkanie. Mieści się na Stabłowicach we Wrocławiu na poddaszu kameralnego budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 000 zł56,63 m² 11 901,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 56,33 m | Inwestycja Południk 17 | Smart Home | Gotowe I Bez prowizji. Planowany odbiór: luty 2026 r. Idealne dla: rodziny 2+1 inwestora (świetna lokalizacja pod wynajem) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

779 000 zł49 m² 15 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wysokiej klasy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Suwalska 32 | Wrocław Maślice Gotowiec inwestycyjny | Świetne dla pary lub singla Na sprzedaż nowoczesne, wyjątkowo zadbane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł104,30 m² 9 491,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 104,30 m (zgodnie z kw), położone w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł45 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Riverwalk.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł76,76 m² 9 510,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone na drugim piętrze solidnego, poniemieckiego budynku z czerwonej cegły w centrum Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 608 zł52,03 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie w nowym budownictwie idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

329 500 zł22,60 m² 14 579,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,6 m , położona we Wrocławiu przy ul. Okulickiego. Idealna inwestycja lub mieszkanie na start - gotowe do zamieszkania od zaraz! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34,29 m² 69,99 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z balkonem i siłownią na strzeżonym osiedlu 34,29 m nowe budownictwo, winda Do wynajęcia komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 34,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł130,70 m² 11 476,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 130,7 m2 przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu na Starym Mieście. Lokalizacja: zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 221 zł42,39 m² 15 858,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Idealne dla studenta, singla, młodej pary lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajem. Bardzo funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 835 zł69,62 m² 11 905,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł94,61 m² 14 321,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak 2 niezależnych mieszkań 2-pokojowych, idealny układ na wynajem. Może służyć również jako jedno, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł44,64 m² 15 210,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą na popularnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od kwietnia. Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 54 m.kw., rozkładowe, dwustronne położone na 2 piętrze w apartamentowcu przy ul. Braniborskiej. Mieszkanie nowe, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62 m² 10 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam na prezentację klimatycznego , dwupokojowego mieszkania, położonego przy al. gen. J. Hallera. Ze względu na lokalizację nieruchomość doskonale nadaje się do zamieszkania dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł49 m² 102,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament w prestiżowym budynku z konsjerżem, nad Odrą. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł31 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2 pokoje 31 m2 + pokój poddasze 11m2 Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31m (+ 11m pokoj na poddaszu). Bez czynszu, tylko media(woda, prąd, śmierci, butla na gaz) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,27 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż gaj Największe atuty: potencjał: możliwość łatwego wydzielenia 4. niezależnego pokoju. Ekspozycja: dwustronny układ; salon z loggią od strony południowej (piękne.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł34,82 m² 14 072,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty:Jakub Choja   Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone niedaleko od ul. Powstańców Śląskich jednej z najlepiej skomunikowanych arterii Wrocławia. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Pilna sprzedaż Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr licencji pfrn   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie 10 minut od Rynku. Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł70,10 m² 13 680,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na rodzinnym osiedlu Promenady Wrocławskie.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł66,83 m² 12 554,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania 3 pokojowe komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane w dzielnicy Wrocławia na Psim Polu. Blok mieszkalny wybudowany w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł52 m² 13 730,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Mieszkanie gotowe do odbioru! W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 53 m2 ul. Nożownicza, wrocław, stare Miasto, cena: 848 000 zł (16 000 zł / m2) Powierzchnia: 53 m2 Liczba pokoi: 3 Ogrzewanie: miejskie; media miejskie Piętro: 2/3 Czynsz: 920 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 447 zł52,64 m² 9 051,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania z ogrodem, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł63 m² 13 015,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na wyłączność mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Oficerskiej we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower oraz ronda Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł46,91 m² 23 427,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronny i słoneczny (wystawa zachodnia) 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 46.91m2, z balkonem i komórką lokatorską 3.89m2, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł77,33 m² 18 091,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament W sercu wrocławia. Gotowy. Wykończony pod klucz. Pierwszy Właściciel Poszukiwany. Zamieszkaj Jak W Marzeniu Bez Czekania i Remontów. Odkryj 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł160 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Unikatowy raw loft | widok na park I ślężę Park Grabiszyński | Stan surowy | Panorama | Industrialna estetyka | Surowy beton | Wysokie sufity | Panoramiczne przeszklenia | Kojący widok na park.

Szczegóły ogłoszenia

719 900 zł48 m² 14 997,92 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Wrocławski Manhattan, plac Grunwaldzki Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na 14. piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Ustronie

Wrocław,dolnośląskie

680 514 zł50,59 m² 13 451 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie inwestycyjne w centrum Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 680 514 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł67,64 m² 12 566,53 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nieruchomość na sprzedaż pod biuro lub mieszkanie ul. Powstańców Śląskich (galeriowiec). Położenie: lokal położony jest w samym centrum przy sky tower, ul. Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,30 m² 12 234,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzy pokoje z osobną kuchnią i pom. gospodarczym (pełen rozkład) w kameralnym budynku na zielonych Wojszycach. Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wrocław Szczepin ul. Inowrocławska - 2 pokoje nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Inowrocławskiej. Znajduje się na 9. piętrze w bloku z wielkiej płyty, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł58 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Inwestycyjne mieszkanie w sercu Wrocławia, które zapewni Ci stabilny dochód i komfort życia. To wyremontowane, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł59 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca, 3-pokojowy apartament 59m2 przy pl. Jana Pawła II, lokalizacja: budynek znajduje się przy pl. Jana Pawła ll, 7 minut pieszo do Rynku. W pobliżu pełna infrastruktura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44,80 m² 10 602,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 45 m | 1 piętro | lokalizacja Wrocław ok. Sky Tower Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem do zamieszkania lub pod inwestycję ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł61 m² 78,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego apartamentu 3-pokojowego.