dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

976 740 zł45 m² 21 719,80 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,97m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grabiszyn,Wrocław

599 999 zł40 m² 14 962,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie zostało zarezerwowane mieszkanie W doskonałej lokalizacji - gotowe do zamieszkania! Raj dla miłośników aktywnego stylu życia! Bliskość parków i terenów zieleni to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Idealna lokalizacja pod inwestycję, dwie minuty pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I balkonem W centrum Tęczowa | Strzeżone osiedle | Parking | Zwierzęta mile widziane ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Gaj,Wrocław

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja do 15 maja! Super lokalizacja ul. Hallera, centrum Wrocławia Do sprzedania mieszkanie 3 -pokojowe, rozkładowe, dwustronne: - 3 samodzielne pokoje; - osobna kuchnia z wyposażeniem (można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Psie Pole,Wrocław

339 000 zł26 m² 12 792,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Bo wszystkie lądują tutaj w idealnej inwestycji, która zarabia na siebie każdego dnia! Ten apartament to nie tylko nieruchomość, to maszyna do pomnażania Twojego kapitału. Wyobraź sobie miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- nowy apartament - pierwszy najem - ścisłe centrum wrocławia - kępa mieszczańska - 2 X miejsce parkingowe - doskonale skomunikowane - tramwaj + autobus Piękne, wykończone na wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

830 000 zł76 m² 10 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

We speak English, english description below zieleń wokół - bez sąsiadujących budynków | centrum Z gwarancją ciszy | ostatnie piętro | 2 łazienki | balkon | zamykany garaż | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

789 000 zł49 m² 16 115,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,96 m2, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 150 000 zł120 m² 9 623,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na rogu ul Piastowskiej i Sienkiewicza. Mieszkanie ma niepowtarzalny klimat jaki mają tylko nieruchomości w kamienicach, rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brylantowa

Wojszyce,Wrocław

960 000 zł88 m² 10 857 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nr Licencji pfrn 22583 tel. Mieszkanie dostępne od zaraz - tylko w sdp - klucze w biurze! Piękny, dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament położony na wrocławskich Wojszycach. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

599 999 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja do 29 listopada! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z doskonałą lokalizacją we Wrocławiu, przy al. Marcina Kromera. Nieruchomość została wybudowana w 2007 roku i przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

630 500 zł35 m² 18 149,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olimpia Port - sztandarowa inwestycja firmy Archicom. Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (50m2 + balkon + miejsce postojowe w cenie) o podwyższonym standardzie wykończenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka o powierzchni 36 m , położona w nowoczesnym apartamentowcu Centerville, tuż obok Wyspy Słodowej, w dzielnicy Nadodrze we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

890 000 zł76 m² 11 788 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

506 217 zł28 m² 17 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 558 060 zł101 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralne wille miejskie klimatyzacja W każdym apartamencie smart home (M.IN STEROWANIE OGRZEWANIEM, KLIMATYZACJĄ, ŻALUZJAMI) STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH KOMFORTOWE APARTAMENTY BLISKO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

799 900 zł58 m² 13 791 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: trzypokojowe, mieszkanie o metrażu 58 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Wrocławia, na Kleczkowie. Doskonała komunikacja: przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

799 999 zł103 m² 7 759,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

obniżona cena!/top/4podkowy/ok.Ołtaszyna/3pok./Okazja/balkon!/piwnica/Premium/Partynice Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szarskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

425 000 zł32 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję jasną i cichą kawalerkę o powierzchni 32,3 m , usytuowaną na parterze bloku z 1970 roku przy ulicy Szarskiego. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

299 999 zł41 m² 7 334,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Niska cena/2pok./Pilczyce/Górnicza/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia40m2, otwarta przestrzeń (salon, kuchnia, przedpokój), sypialnia i łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 998 zł55 m² 13 176,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/krzyki/ue/komandorska/premium/ dom wolnostojący!/wielka/4pok./okazja!/rozkład/piwnica! Gotowe do zamieszkania! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-POKOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redycka

Psie Pole,Wrocław

529 500 zł41 m² 12 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe i funkcjonalnie urządzone mieszkanie dwupokojowe na Sołtysowicach. Mieszkanie doskonałe do zamieszkania jak i pod inwestycję. Na powierzchnię 40,77 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

558 999 zł44 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

po remoncie!/pereca/inwestycja!/obniżona cena!/2pok./centrum/toplokalizacja Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

668 990 zł43 m² 15 414,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Rynek/centrum/worcella/okazja!/toplokalizacja/po remoncie/42,5m2/2pok.! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 500 zł47 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

799 000 zł38 m² 21 092,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

1 235 000 zł69 m² 17 898,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja do 15 sierpnia! Bezpośredni widok na Odrę i promenadę! Super lokalizacja - Wrocław "promenady Wrocławskie". Do sprzedania apartament w Promenadach Wrocławskich z 2019 roku : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roślinna

Muchobór Wielki,Wrocław

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 3 pokoje | 73 m | od zaraz | 3800 zł + 800 zł (czynsz + opłaty administracyjne) + prąd według zużycia Języki Obsługi: świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

459 000 zł38 m² 12 123,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta, wrocław Biskupin, 2 pokoje. Do 15 listopada obniżona cena 459 000 zł, regularna cena 479 000 zł Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej. Super lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 359 000 zł87 m² 15 620,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

540 000 zł59 m² 9 095,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w Kamienicy w Centrum Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, zlokalizowane na pierwszym piętrze, w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

857 254 zł60 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Nowe trzypokojowe mieszkanie 60,37 m2 w dzielnicy krzyki(jagodno) we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maślice,Wrocław

550 000 zł42 m² 13 176,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania jest komfortowo i gustownie urządzone mieszkanie, na wrocławskich Maślicach przy ul. Bogatyńskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zadbanym trzypiętrowym bloku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł91 m² 9 341 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Doradca klienta licencja pfrn nr 30802 tel. Najlepsza lokalizacja. Ścisłe centrum Wrocławia Idealna propozycja inwestycyjna tuż przy płycie Rynku, w miejscu bardzo popularnym wśród odwiedzających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

516 915 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Opiekun oferty: tel. Świeżo wykończone, ładne i pachnące mieszkania w samym centrum wrocławskiego Nadodrza! Układ nieruchomości: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

849 000 zł60 m² 14 195 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wykończone! 3M z balkonem+parking/centrum/ultęczowa Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne,.