dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Swojczyce,Wrocław

729 000 zł51 m² 14 387,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie, które skradnie Twoje serce. ul. Kolumba, wrocław - prestiżowe osiedle Olimpia Port, inwestycja cenionego dewelopera Archicom Czym wyróżnia się na tle innych? * Rewelacyjna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kowarzyka

Polanowice,Wrocław

439 000 zł28 m² 15 463,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W sprzedaży świetna kawalerka z aneksem sypialnianym i dużym tarasem. Mieszkanie posiada zewnętrzne rolety antywłamaniowe, a samo osiedle jest monitorowane. Istnieje możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

515 000 zł33 m² 15 749 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Doskonale skomunikowane, słoneczne i ciepłe mieszkanie przy samym parku Popowickim. Elektryka miedziana! Otoczenie nieruchomości: blok usytuowany w pierwszej linii zabudowy od ul. Popowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miodowa

Leśnica,Wrocław

650 000 zł92 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż parter domu wolnostojącego w spokojnej części Wrocławia Leśnica Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy parter domu o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 242 263 zł57 m² 21 882,40 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 56,77m2 z dużym balkonem 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

739 000 zł40 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na 13. piętrze nowoczesnego, 17-piętrowego wieżowca we Wrocławiu. Poranna kawa smakuje tu wyjątkowo, gdyż można delektować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

760 000 zł57 m² 13 415,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Maślice/3pok./lux./loggia/parking/klimatyzacja/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,67 m na Maślicach. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Brzozowe Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

940 000 zł63 m² 14 895 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Mam przyjemność zaoferować Państwu piękne mieszkanie w centrum miasta, wykończone w bardzo wysokim standardzie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

599 900 zł42 m² 14 283,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 41,5 m2 na 3 piętrze 10 piętrowego budynku na Popowicach w okolicy ul. Zajęczej Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

998 400 zł52 m² 19 174,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie na Plantach Racławickich bezpośrednio dostępne od zaraz Mieszkanie 3 pokojowe 52 m2, nowe, świeżo wykończone, z wysokiej jakości materiałów, według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

809 000 zł59 m² 14 455,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe W cenie! Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

633 998 zł39 m² 16 424,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kopycińskiego/jagodno/okazja /balkon/premium/top/ garaż w cenie! Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemianowicka

Krzyki,Wrocław

829 000 zł62 m² 13 371 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Najważniejsze informacje: * powierzchnia 62 m2 * 3 pokoje (salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie), łazienka, przedpokój * mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego bloku z 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

358 552 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

479 999 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na start dla singla lub pary! Do sprzedania nieduże mieszkanie na zielonym, cichym i spokojnym osiedlu Biskupin. Idealne jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

779 000 zł68 m² 11 455,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Idealne, rozkładowe, klasyczne, dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 mieszczące się na trzecim piętrze w niskim i nowym bloku z 2015 roku z windą. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

6 900 zł106 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Przepiękne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m2 z ogrodem oraz balkonem! Dodatkowo garderoba oraz przestrzeń do ćwiczeń. Apartament jest dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

559 880 zł60 m² 9 315,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje / łączna powierzchnia 60m / + parking Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania zlokalizowanego na bezpiecznym i spokojnym osiedlu na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 069 376 zł49 m² 21 695,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

582 363 zł32 m² 17 952 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

859 000 zł68 m² 12 709 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie, rozkładowe z 2 balkonami z 2021 r. - wykończone i częściowo umeblowane - gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja: sołtysowice, ul. Przejazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kustronia

Ołtaszyn,Wrocław

749 999 zł50 m² 15 030 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luxusowy/3 pok/top/ołtaszyn/m.post. / komórka! Polecamy na sprzedaż piękny apartament wykończony w najwyższym standardzie na Oltaszynie ulica Kustronia. Apartament znajduje się na 2 piętrze blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu. Mieści się na pierwszym piętrze w wyremontowanej (ocieplonej) kamienicy. Wszystkie okna (nowo wymienione w 2023 roku) wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

697 000 zł55 m² 12 672,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55 m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 2007 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

553 400 zł33 m² 16 949,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

594 999 zł38 m² 15 563,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno- kopycińskiego | 2pok | Garaż!| Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

669 000 zł52 m² 12 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

615 999 zł30 m² 20 485,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

659 000 zł52 m² 12 673,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sprzedaż bezpośrednia! świeżo po generalnym remoncie! Na sprzedaż 3-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,34 m2, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Karola Miarki bez windy z 1930 r. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żernicka

Fabryczna,Wrocław

630 000 zł53 m² 11 819,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komórka oraz miejsce parkingowe w cenie! Teren zamknięty Osobna, w pełni wyposażona kuchnia Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 048 903 zł98 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. ***I speak english (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Latawcowa

Gądów Mały,Wrocław

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie idealne pod wynajem jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

720 000 zł51 m² 14 002 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 51 m2, położone na cichym osiedlu Brochów. Mieszkanie w systemie dwupoziomowym! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chociebuska

Nowy Dwór,Wrocław

700 000 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w urokliwej, spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

719 000 zł60 m² 11 923,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz promocja! poprzednia cena 779000 zł Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

721 000 zł49 m² 14 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis mieszkania : Nowoczesne, komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, oferujące przestrzeń idealną do relaksu po długim dniu. Zlokalizowane na ostatnim piętrze, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł47 m² 74 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwie osobne sypialnie z zamkniętą kuchnią i dużym przedpokojem z jadalnią Nowe budownictwo. Pierwszy najem! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

760 000 zł57 m² 13 413,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Maślice/3pok./lux./loggia/parking/klimatyzacja/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,67 m na Maślicach. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Brzozowe Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

899 001 zł65 m² 13 784,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Krzyki/3pok./balkon/taras/parking/top/parter Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,22 m2 na Krzykach przy ulicy Pięknej. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak Polish, english, and Ukrainian. Description in English below Do wynajęcia dwupokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Zakładowej we Wrocławiu.