dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

879 750 zł85 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni aż 85m2, znajdującą się w centrum miasta, nieopodal wrocławskiego rynku, w budynku z roku 2004. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

584 018 zł33 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,81 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! piękna okolica! bardzo blisko do centrum wrocławia! Gorąco polecam mieszkanie położone 2 km od granicy Wrocławia Mieszkanie o pow 47,01 mkw składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

1 200 000 zł72 m² 16 655,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie wykończone w wysokim standardzie znajdujące się na renomowanym osiedlu zamkniętym Belvedere Park przy ul. Przyjaźni na wrocławskich Partynicach. Nieruchomość będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 40 m2 bardzo blisko Centrum Wrocławia i dworca Głównego - z bezpośrednim dojazdem na uczelnie wyższe. Idealne na studia lub na wynajem. - media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

3 750 zł60 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia jasne, wygodne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy ul. Sienkiewicza 28d (inwestycja Tumskie Ogrody). Nieruchomość Lokal składa się z 3 pokoi 2 sypialni i salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

796 740 zł38 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parnickiego

Różanka,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 489,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z ogrodem i zamykanym garażem! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z ogrodem o powierzchni 47,62 m2, usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

584 896 zł40 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start niższa cena! cena przed promocją 596.356 zł Mieszkanie z balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

402 714 zł23 m² 17 740,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

537 100 zł25 m² 21 288,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

787 000 zł83 m² 9 509,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

9,5 tys/m na Pomorskiej/dla Rodziny/inwestycja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 1 piętrze w kamiennicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

539 990 zł42 m² 13 011,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

obniżona cena!/lipa piotrowska/taras/waniliowa/premium/tanio/ogród/2pok./garaż! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 24,94m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

968 544 zł45 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,84m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

518 175 zł32 m² 15 968,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Gaj,Wrocław

740 000 zł54 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: krzyki/gaj Metraż: 53,83 m2 plus piwnica 3 m2 Piętro: 5/11 z windą, budynek z roku 1978 Dostępne: od zaraz * Dodatkowe informacje: mieszkanie z księga wieczystą Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 012 828 zł46 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,46m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 034 586 zł43 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest wyjątkowo zadbane i posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

593 581 zł39 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start niższa cena! cena przed promocją 603.408 zł Mieszkanie z balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 841,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez podatku pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

999 000 zł61 m² 16 401,20 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 60,91 m2 na południu Wrocławia w prestiżowej inwestycji Apratamenty innova! Atuty mieszkania: - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Borek,Wrocław

3 350 zł55 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel: for english please scroll down *dostępne od zaraz* Polecam serdecznie do wynajmu apartament 2-pokojowy o powierzchni 55m2. Nieruchomość znajduję się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

622 577 zł53 m² 11 789 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

641 979 zł36 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,27 m2. Znajdziesz je 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

1 268 650 zł100 m² 12 686,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu dwupoziomowego z czterema pokojami oraz aż dwiema łazienkami usytuowanego na malowniczych Karłowicach we Wrocławiu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

655 836 zł49 m² 13 467 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - 25,7 m2 - Pokój - 12 m2 - Balkon - 7 m2 - Łazienka - 4,2 m2 - Korytarz - 6,7 m2 Najważniejsze informacje: promocyjna cena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

643 900 zł27 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: przedstawiam prestiżową inwestycję w centrum Wrocławia! Połączenie klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami, idealne dla osób ceniących sobie życie w centrum miasta, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

537 100 zł25 m² 21 288,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

550 000 zł34 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana na Przedmieściu Oławskim świetnie nada się pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

529 900 zł42 m² 12 616,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowiec Inwestycyjny : dwie kawalerki na wrocławskim Szczepinie. Kawalerki powstały na bazie lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego na parterze przedwojennej kamienicy. Powierzchnia: około 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

699 995 zł76 m² 9 193,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Odnowiona kamienica Psie Pole-Krzywoustego |duże! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o unikalnym charakterze, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

685 000 zł44 m² 15 568,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,81 m2 na 2 piętrze 4-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

598 990 zł42 m² 14 093,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jagodno/krzyki/vivaldiego/premium/okazja/2pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

624 904 zł46 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam przepiękne, imponujące wysokością (3,5 m) i przestrzenią, gotowe do odbioru. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, trójstronne, na III piętrze kameralnego, 3 piętowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

416 760 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie rozkładowe, 2 - pokojowe o pow. 34,73 m2 znajduje się na 1 w 3 piętrowym nowym bloku z windą. Główna część mieszkania stanowi salon z kuchnią w aneksie.