dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

980 900 zł44 m² 22 257,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Premium lux z balkonem przy Odrze/ Browary+parking Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony apartament o powierzchni 44 m kw znajdujący się na 3 piętrze. Dodatkowym atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

979 000 zł71 m² 13 884,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Top Rynek centrum miasta 2tarasy+parking/winda/idealne na Booking Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w ścisłym Starym Mieście Wrocławia (ok. 100 metrów od Rynku), ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

664 700 zł51 m² 12 977,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux | 2 pok. | garderoba | ogródek!. Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 51,2 m2 znajdujące się na parterze w 2 piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul. Bylinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 059 000 zł100 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania bardzo komfortowe, jasne, 4-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice na granicy Ołtaszyna - Partynic. Powierzchnia użytkowa to 87 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 28,29m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

898 900 zł60 m² 14 981,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław krzyki, okolica hotelu wrocław / trzy lux pokoje, 3 piętro, nowy blok, winda komórka serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Wrocław -krzyki Centrum - Na sprzedaż 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Nowy Dwór,Wrocław

480 000 zł37 m² 12 892,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta pod wynajem / do zamieszkania tramwaj W okolicy, autobusy, tereny zielone zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy ; tel Nowy Dwór - Dzielnica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż, rozkładowe, jasne i ciepłe 2 - pokojowe mieszkanie 50 mkw na wrocławskim Gaju - przy ul. Wandy Rutkiewicz , na pierwszym piętrze wielorodzinnego bloku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

576 900 zł27 m² 21 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

775 000 zł55 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gotowe do zamieszkania | Ostatnie piętro | Dwustronne 3-pokojowe, w pełni rozkładowe, bardzo ciche i ładnie doświetlone mieszkanie o łącznej powierzchni prawie 55 m2 w nowszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł53 m² 38 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Grabiszyńska (skrzyżowanie z ul. Spiżową, fabryczna/stare Miasto). W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły itp. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Opis: mieszkanie 3pok.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

598 000 zł52 m² 11 493 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie, z dużym balkonem z 2010 roku - dostępne praktycznie od ręki. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

757 000 zł65 m² 11 721,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok/lux/balkon/komórka/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz * Świetna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 579 000 zł111 m² 14 225,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże tarasy/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

889 000 zł80 m² 11 109,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Duże 4M na Różance/balkon+piwnica zieleń park Zapraszam na prezentację dużego, ładnego mieszkania gotowego do zamieszkania znajdującego się niedaleko ul. Chorwackiej na Różance. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

502 440 zł33 m² 15 412,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,6m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

718 625 zł52 m² 13 740,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowane Mieszkanie jest 3 pokojowe położone na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnia tego mieszkania to 52,30 m2, na którą składa się salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

2 199 000 zł147 m² 14 959,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy i wyjątkowy apartament 2-poziomowy o pow. 147 m2 z Tarasem 30 m + 11 m2 zlokalizowany we Wrocławiu, w zielonej i spokojnej dzielnicy Wojszyce (krzyki),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

720 000 zł51 m² 14 234,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne przy Kamieńskiego z dużym tarasem/gotowe Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie przy ul. H. Kowarzyka, o łącznej powierzchni 50,56 mkw, z dużym tarasem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

400 000 zł36 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze o powierzchni 36m2 we Wrocławiu przy ulicy Modrej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Szczepin,Wrocław

1 370 000 zł59 m² 23 146 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luksusowy 3-pokojowy apartament w centrum, przy Odrze na 12 piętrze z loggią oraz klimatyzacją! Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** We speak English *** Nieruchomość usytuowana na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Wrocław | centrum | 2 pokoje | antresola | kominek | 3 minuty do placu grunwaldzkiego Cena: 499 000 zł Lokalizacja: wrocław, ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 46 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro 0/5 Czynsz: 285 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 129 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Oferowane mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

629 995 zł56 m² 11 247,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stabłowice-Olbrachtowska | 2pok |garaż!. Polecam na sprzedaż przytulne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Stabłowice, ul. Olbrachtowska (sklepy spożywcze ok 5min spacerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

867 779 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Osiedle pełne Historii, tuż nad Odrą * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz Dwa pierwsze zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 850 zł49 m² 58,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pułaskiego 18 to idealne miejsce dla studentów i osób ceniących komfort, nowoczesny design i bliskość centrum miasta! Mieszkanie: dwupiętrowe z antresolą Powierzchnia: 49 m2 Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

357 638 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

820 000 zł40 m² 20 347 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English version below Doradca Klienta Nr Licencji pfrn 29417 * oferta dostępna wyłącznie W biurze sdp nieruchomości * Luksusowo wykończony apartament z zielonym ogródkiem w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł26 m² 16 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Blisko ? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 900 m = 10 minut Do Dworca pkp/pks = 800m = 9 minut Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

707 021 zł46 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Wykończone mieszkanie idealne na start. -Salon z aneksem -sypialnia -łazienka -przedpokój -balkon -dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

547 000 zł44 m² 12 330,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m 2 + duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oporowska

Fabryczna,Wrocław

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Genialna lokalizacja zaraz za rogiem przystanek autobusowy, tramwajowy do zamieszkania od już, pełne umeblowanie mieszkania dla komfortu klimatyzacja Polecam do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rostafińskiego

Nadodrze,Wrocław

749 900 zł61 m² 12 293 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Opiekun oferty: tel. Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy. Otoczenie nieruchomości: nadodrze to część Wrocławia położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł38 m² 12 994,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-Pokojowe Mieszkanie w dzielnicy Krzyki/ Księże Małe ul. Opolska Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku przy ul. Opolskiej. Budynek z 2008r Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Biskupin,Wrocław

499 999 zł35 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Mielczarskiego. Położony w doskonałej lokalizacji budynek oferuje harmonię i spokój, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

980 346 zł45 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,97m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

1 650 000 zł184 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Lokal w centrum miasta - po generalnym remoncie, wykończony w wysokim standardzie. Czeka na Twoją aranżację! Otoczenie nieruchomości: jednym z największych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki i nowoczesny apartament w sercu Wrocławia, położony w najbardziej prestiżowej części Kępy Mieszczańskiej. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 021 680 zł46 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

922 564 zł38 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.