dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

715 499 zł60 m² 11 846 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40m2 przy ul. Rogowskiej. Mieszkanie przeszło remont i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Polecam na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1890 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 359 000 zł84 m² 16 179 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gagarina / muchobór Do sprzedania dwupoziomowe, luksusowe mieszkanie (3 pokoje) o powierzchni 84 m2. Umeblowanie jak na zdjęciach, pełne wyposażenie, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyk,Wrocław

699 997 zł59 m² 11 858,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Krzyki- jagodno 3 Pok -59,20m2 Balkon Garaż- przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

564 998 zł39 m² 14 637,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top 2-pok 38,8m2 Powstańców Śląskich Balkon Piwnica- przedstawiamy Państwu 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1-piętrze. - idealne mieszkanie pod inwestycyjne; - 2 niezależne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wysoki parter monitoring media miejskie pierwszy najem opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 31 m , zlokalizowaną w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

452 640 zł32 m² 14 070,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

815 000 zł63 m² 12 875,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na pięknym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest przestronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

359 995 zł24 m² 15 012,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum- grabiszyńska | Kawalerka!.!TOP! Polecam na sprzedaż świetnie zlokalizowaną kawalerkę 24m2 przy ul. Grabiszyńskiej ( na wysokości lidla oraz osiedla Tarasy Grabiszyńskie). Okolica: zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowy Apartament w Ścisłym Centrum Wrocławia Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu, usytuowanego w sercu urokliwego Wrocławia. Ten elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uznańskiego

Gaj,Wrocław

765 000 zł59 m² 13 063,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie W świetnej lokalizacji! budynek Z 2006 roku! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu na Gaju przy ul. Uznańskiego. Mieszkanie o pow 58,56 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

709 000 zł61 m² 11 602 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie z osobną kuchnią. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

829 000 zł69 m² 11 950,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

820 000 zł58 m² 14 223,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne i Nowoczesne 3 pokojowe Mieszkanie z Ogródkiem o powierzchni 58m Zlokalizowane na parterze dwupiętrowego apartamentowca z 2021r. Pomieszczenia: przedpokój - Z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

994 300 zł70 m² 14 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

633 044 zł40 m² 15 826,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Boho, minimalizm, nowoczesność - co kto lubi! Niezależnie jednak od stylu, podstawowymi aspektami, na których zależy większości z nas jest funkcjonalność, komfort i wygoda. Mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez pośredników Mieszkanie 2-pokojowe na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Gaj (nowa część). Blok z windą. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Wandy Rutkiewicz, na 4. z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

999 000 zł80 m² 12 451,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam Państwu do zaoferowanie na sprzedaż piękne, 3 pokojowe mieszkanie, wykończone w niezwykle wysokim standardzie. Apartamentowiec oddany do użytku w 2017 roku z windą. Dopracowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

729 000 zł44 m² 16 568,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż w pełni umeblowane, komfortowo urządzone i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku (z windą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

749 000 zł69 m² 10 826,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Top!bez pcc z ogródkiem/nowe wojnów/parking/las Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z 3 pokoi wraz z ogródkiem. Nowo wybudowana inwestycja z 2023 przy ul. Bagiennej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Maślice,Wrocław

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym Przedmiotem najmu jest komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chociebuska

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł35 m² 75,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęci przy ulicy Chociebuskiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest świeżo wyremontowane oraz wykończone w wysokim standardzie. Świetna lokalizacja oraz bliskość przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

599 001 zł42 m² 14 228 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Toplokalizacja/centrum/krzyki/pereca/2pok./PREMIUM Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące się na 3-cim piętrze 5-ciopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

569 001 zł40 m² 14 154,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lux/lipa piotrowska/waniliowa/2 pok./TARAS/OGRÓD/GARAŻ! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pakosławska

Różanka,Wrocław

529 000 zł32 m² 16 531,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pakosławskiej we Wrocławiu Mieszkanie: - 32 m2 powierzchni użytkowej (28,43m2 metraż w kw) - Przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

375 001 zł27 m² 13 736,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja/krzyki/klecina/karmelkowa/1pok./BALKON Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią | ul. Karmelkowa - Klecina, wrocław 2 piętro (ostatnie), bez windy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Krzyk,Wrocław

684 999 zł52 m² 13 072,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Toplokalizacja!/gaj/krzyki/pirenejska/3pok./BALKON Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Gaju -Osiedle Wysokogórskie Krzyki Gaj Południe- ul. Pirenejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

664 700 zł51 m² 12 982,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux | 2 pok. | garderoba | ogródek! Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 51,2 m2 znajdujące się na parterze w 2 piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul. Bylinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł68 m² 8 307,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Top blisko centrum/park/rynek 10minutt / 3 osobne pokoje/ Politechnika Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w zrewitalizowanym budynku na 4 z 4 pięter. Mieszkanie składa się z: łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tolkmicka

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł56 m² 11 712 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem w cichej i zielonej okolicy, położone na 2 pietrze w kameralnym budynku z dodatkową powierzchnią na poddaszu. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

939 000 zł83 m² 11 313,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dla wymagającego klienta. 2 pokojowy apartament zlokalizowany w elitarnym osiedlu Toya Golf. O osiedlu: otoczone przez bujne tereny zielone, wciąż niedaleko centrum Wrocławia. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

650 000 zł47 m² 13 924,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Gaj (nowa część, pomiędzy ulicą Świeradowską i wiaduktem). * 4.piętro, winda * 2 osobne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

704 995 zł76 m² 9 264,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Odnowiona kamienica Psie Pole-Krzywoustego |duże!. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o unikalnym charakterze, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

727 064 zł57 m² 12 755,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne i przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, znajdujące się na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Gaj. Sprawdź poniżej, dlaczego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Borku z balkonem i garażem. Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu na ul. Oficerskiej. Mieszkanie o pow. ok. 58m2 z dużym balkonem i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 47m2 * 3.piętro * przestronny salon (ok 20m2), sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój z pomieszczeniem gospodarczym * balkon z widokiem na wyspę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kabaczkowa

Klecina,Wrocław

589 000 zł38 m² 15 439,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Klecina. Idealne dla osób szukających spokojnej, zielonej okolicy z licznymi miejscami spacerowymi. Blisko park Kleciński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 289 998 zł46 m² 28 025,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lux! | Widok na rzekę! | Centrum. Polecam na sprzedaż apartament na ostatnim piętrze z widokiem na Odrę w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

999 000 zł104 m² 9 561 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Nowa, odrestaurowana elewacja budynku wysokie pomieszczenia duże okna 2 piętro cena do negocjacji- przyjdź I zaproponuj cenę lokalizacja, potencjał, historyczna kamienica Już dziś zadzwoń.