dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

730 000 zł69 m² 10 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na Psim Polu przy ul. Gorlickiej w bloku z 2013 roku, na 3 piętrze. Składa się z: - dwóch sypialni - salonu z wyjściem na balkon - oddzielnej kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

678 137 zł58 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Spokojna rodzinna okolica Funkcjonalne Mieszkanie w miejskiej Willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł47 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - możliwość wydzielenia osobnej kuchni - Ogrzewanie miejskie - Piętro II z V - Czynsz 480 zł - Ekspozycja okien: południe - Okna pcv - Dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murowana

Kowale,Wrocław

595 000 zł47 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie wykończone z wysokiej jakości materiałów jako gotowiec do zamieszkania. Osiedle "na ustroniu" oddane w 2022 roku przez firme Archicom. -Lokalizacja: ul. Murowana 35, kowale, wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

825 000 zł75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, położone w budynku przy ul. Kazimierza Pułaskiego. Mieszkanie usytuowane jest na szóstej kondygnacji (piątym piętrze) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

599 000 zł64 m² 9 315,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Muchobór Mały/3pok./balkon/piwnica/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na ulicy Strzegomskiej 298 na Nowym Dworze we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania to 64,4m2. W pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

699 000 zł71 m² 9 909 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Opiekun nieruchomości: telefon 3-pokojowe mieszkanie idealne pod wynajem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Otoczenie nieruchomości: lokalizacja mieszkania jest niewątpliwie jednym z jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

798 000 zł66 m² 12 164,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./tramwaj/park/balkon/hit/hit Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

644 990 zł62 m² 10 353 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipa Piotrowska/3pok./lux./garażx2/balkon/okazja! Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe 62m2 nowe nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju. Ogłoszenie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

804 999 zł58 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jagodno/3pok./BALKON/GARAŻ/LUX./AUTOBUS/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,57m2 znajdujące się na 4 kondygnacji w bloku z 2018 roku na osiedlu Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poelziga

Fabryczna,Wrocław

798 000 zł63 m² 12 588,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2917

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Bezpośrednio od właściciela - bez pośredników. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

430 000 zł35 m² 12 420,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Nadodrzu przy ulicy Roosevelta na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

748 999 zł49 m² 15 411,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lux/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkony/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Jeśli cenisz sobie codzienny spokój i jest dla Ciebie ważna zarówno bliskość wielkiego miasta, jak dostępność szybkiego wyjazd z niego - to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poelziga

Żerniki,Wrocław

798 009 zł66 m² 12 091 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 64,5m2/lux premium/garaz!l Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

7 500 zł130 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH, PLEASE SCROLL DOWN*** Dostępny od września apartament w standardzie premium z tarasem w spokojnej okolicy z komfortowym dojazdem do centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 997 zł64 m² 9 843,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Centrum/krzyki/kamienna/ue/rozkład/balkon/3pok./TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m. Mieści się na I piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 996 zł58 m² 11 709,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Okazja!/lipa piotrowska/kaparowa/3 pok./BALKON/TOP/HIT Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

549 999 zł37 m² 14 864,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Klecina Piekny Apartament Garaz nowy blok /2 pok/2 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m 1 piętro w 3-piętrowym bloku z 2020 rokuwrocław, klecina, ul. Dożynkowabalkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

920 000 zł73 m² 12 599,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Top 3 pokoje / Balkon 7m2 / m. postojowe /tarnogaj Posiadamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pięknej z pełnym wyposażeniem o powierzchni 73 m2 Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

495 000 zł33 m² 14 882,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Okazja Jagodno 2pok- 33,26 m2 Taras Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie, bardzo przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie, osiedle Nowa Toskania ul. Buforowa, wrocław. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

589 006 zł44 m² 13 392,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Grabiszyn 3 pokoje Lux balkon!top Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 43,41 m2 w trakcie generalnego remontu. Mieszkanie znajdujące się w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Krzyki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

739 999 zł63 m² 11 671,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Muchobór wielki/3pok./TOP/GARAŻ/BALKONX2/KOMÓRKA/ Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim (ul. Rakietowa). Usytuowane na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

764 998 zł40 m² 19 124,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białowieska/premium/fabryczna/2pok./40m2/BALKON/GARAŻ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na 7 piętrze w komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gaj,Wrocław

730 000 zł64 m² 11 496,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zakupu niezwykle przytulnego 3-pokojowego mieszkania na wrocławskim Gaju. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów poszukujących komfortowego lokum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

720 000 zł48 m² 15 078,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Iwaszkiewicza we Wrocławiu. Mieszkanie jest przepiękne, zaprojektowane i wykończone z dbałością o każdy detal. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drohobycka

Żerniki,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 059,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium 3-pok/66m2 Nowe Żerniki Ogródek. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 zlokalizowane przy ul. Drohobyckiej (zamknięte osiedle) składające się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

714 998 zł56 m² 12 715,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zielone maślice! | 3 pok. | bez pcc! | gotowe. nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe jasna, nowoczesna kuchnia z agd bez podatku pcc z księgą wieczystą i bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Gaj, ul. Strońska. Mieszkanie zadbane, narożne, mierzące 70m2, składające się z 2 pokoi, przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

579 000 zł51 m² 11 478,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,40 m2 na 4 piętrze w wysokim 8 piętrowym bloku z windą przy ul. Powstańców Śląskich ( Krzyki-Południe we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Zakrzów,Wrocław

798 998 zł103 m² 7 757,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie, w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

828 493 zł64 m² 12 925 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. To miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny .Planty Racławickie zaprojektowane są w ergonomiczny sposób, otaczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oporowska

Gajowice,Wrocław

589 000 zł43 m² 13 568,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 43,41 m2 w trakcie generalnego remontu. Mieszkanie znajdujące się w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Krzyki na osiedlu Gajowice. Gotowe jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 998 zł63 m² 9 921,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Centrum/krzyki/kamienna/ue/rozkład/balkon/3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m. Mieści się na I piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

649 998 zł69 m² 9 406,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Krzyki/gaj/strońska/2poziomy/3pok./PIWNICA/OKAZJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Gaju przy ul. Strońskiej. Powierzchnia użytkowa to 47,5 m2,ale mieszkanie po podłodze ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

524 997 zł34 m² 15 306 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Toplokalizacja/ślężna/krzyki/2 pok./2 BALKONY/UE ŚWIETNE INWESTYCYJNIE ZE WZGLEDU NA LOKALIZACJĘ! PO REMONCIE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

889 999 zł38 m² 23 421 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium/nyskaresidence/penthouse/2pok./BALKON/LUX! TOPLOKALIZACJA! PREMIUM! LUKSUSOWY APARTAMENTOWIEC NYSKA RESIDENCE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 997 zł58 m² 11 770,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Okazja!/lipa piotrowska/kaparowa/3 pok./BALKON/TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

621 830 zł57 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

649 999 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Pracujący gotowiec inwestycyjny roi 9,23% Cena: 649 999 pln Mieszkanie wynajęte dochód z wynajmu 9,23% roi Posiadam na sprzedaż mieszkanie na 10. piętrze z widokiem na panoramę Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

839 997 zł60 m² 13 900,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Muchobór Wielki | 3 pok. | wysoki standard! | 2021._ Polecam na sprzedaż nowe wykończone wyjątkowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na nowym.