dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Szczepin,Wrocław

8 000 zł90 m² 89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: telefon Licencja pfrn nr 28332 na wynajem 4 pokojowy apartament Z balkonem, dużym tarasem Z widokiem na rzekę centrum miasta Apartament o powierzchni 90m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

1 078 339 zł98 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania duże, rozkładowe, trójstronne mieszkanie 4 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera ostatnie 4 piętro z wielkim tarasem. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

855 000 zł61 m² 14 016,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Muchobór Wielki/3pok./lux./2 balkony/Factory/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m znajdujące się przy ul. Kunickiego/gagarina na Osiedlu Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

690 000 zł60 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje + balkon + k. lokatorska + m. w garażu / Lipa Piotrowska Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50 m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, w budynku z 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż mieszkanie wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. ul.Kaparowa (Lipa Piotrowska) Nowe budownictwo, zadbany budynek z windą i garażem podziemnym. Nowoczesne, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

559 000 zł51 m² 10 911,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,23 m2 położone na ulicy stefana drzewieckiego (gądów Mały, wrocław-Fabryczna) Idealny jako inwestycja, lokata kapitału bądź do zamieszkania prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Szczepin,Wrocław

395 006 zł26 m² 15 369,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Premium Kawalerka 25,7m2 ul. Inowrocławska Piwnica Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

610 000 zł59 m² 10 420 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Wstrzymane 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, o projektowanej powierzchni 58,54 m2, znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł67 m² 13 347,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Centrum / 4 pokoje / balkon / komórka / huby Posiadamy na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia Atutem nieruchomości jest bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czysta

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

823 650 zł38 m² 21 749 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

758 333 zł48 m² 15 798,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w pięknym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

744 501 zł64 m² 11 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament Oltaszyn 3 pokoje / garaz/63m2 polecamy partament znajduje się na 1 kondygnacji, w jednym z dwóch budynków, w którym łącznie jest tylko sześć apartamentów, a w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

678 000 zł57 m² 11 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lipa piotrowska/kaparowa/3 pok./BALKON/NOWY BLOK Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Kleczków,Wrocław

460 000 zł43 m² 10 650,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży mieszkanie położone w cichej ulicy, siemieńskiego na Kleczkowie. Lokalizacja bardzo dobra. W pobliżu komunikacja autobusowa i tramwaje. Blisko dworzec pkp Wrocław Nadodrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vinci

Brochów,Wrocław

335 005 zł31 m² 10 859,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*okazja 2-pok /30,83m2 /lokalizacja/ Piwnica* Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Brochowie - przy ul. Leonarda da Vinci. Powierzchnia mieszkania 30,83m2, a po obrysie nieco ponad 36m2 ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

1 499 000 zł78 m² 19 217,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż stylowy i przepięknie urządzony apartament, o łącznej powierzchni 67m2. Nieruchomość usytuowana jest na piątym 5 w siedmiopiętrowym apartamentowcu z 2023r, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

636 900 zł65 m² 9 798 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Opiekun oferty: 3-pokojowe mieszkanie w centrum. Balkon z widokiem na zielony skwer. Świetna inwestycja, mieszkanie z potencjałem! Układ pomieszczeń: - pokój 1 - Pokój 2 - Pokój 3 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

800 416 zł62 m² 12 851,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne Mieszkanie z dużym balkonem w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Otwarta

Nadodrze,Wrocław

430 000 zł41 m² 10 389 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 41,39 m2 położone blisko ul. Pomorskiej (dzielnica - Nadoodrze we Wrocławiu) mega okazja! oferta limitowana! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 289 999 zł46 m² 28 043,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lux! | Widok na rzekę! | Centrum Polecam na sprzedaż apartament na ostatnim piętrze z widokiem na Odrę w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

660 000 zł45 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze 7-piętrowego budynku przy ul. Pięknej. Osiedle zamknięte, monitorowane. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

720 300 zł64 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Spokojna rodzinna okolica Gotowe mieszkanie Funkcjonalne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, nowe 3 - pokojowe mieszkanie 63 m , na trzecim piętrze, 3 piętrowego bloku z 2023r, na zacisznym osiedlu z widokiem na tereny zielone. Lokalizacja: lokalizacja: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

550 793 zł31 m² 17 929,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barskich

Leśnica,Wrocław

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na 1 piętrze w bloku z 2020 roku przy ulicy Krystyny i Mariana Barskich. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waniliowa

Psie Pole,Wrocław

735 000 zł62 m² 11 854,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Psie Pole/3pok./lux./2 balkony/parking/autobus Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62m2. Mieszkanie znajduje się w na drugim piętrze, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

725 000 zł60 m² 11 983,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe przestrzenne i jasne mieszkanie w okolicy ul. Cynamonowej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 60,5m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poelziga

Żerniki,Wrocław

798 000 zł64 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 64m2/lux premium/garaz! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Bezpośrednio od właściciela - Mieszkanie o powierzchni 63,39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

779 000 zł59 m² 13 099 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór Wielki/3pok./lux/balkon/Graniczna/Factory Prezentujemy Państwu na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w najnowszym bloku na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

385 000 zł18 m² 21 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka w centrum Wrocławia w okolicy centrum handlowego Renoma wraz z pełnym wyposażeniem. Kawalerka jest energooszczędna. Bojler i piec akumulacyjny są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 315,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł39 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

605 000 zł45 m² 13 568 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Jasne, 2- pokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią z miejscem postojowym w garażu podziemnym w budynku z 2022r. Mieszkanie w pełni wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

543 000 zł63 m² 8 567,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje / balkon / m. postojowe / Lipa Piotrowska Posiadamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.38 m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

424 988 zł48 m² 8 848,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Swojczyce!/3 pok/rozkład!| Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,06 m2 położone w kameralnym budynku, przy ulicy Swojczyckiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

479 000 zł52 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz wygodnego i w świetnej lokalizacji lokalu mieszkalnego? Mam dla Ciebie mega ofertę! Zapraszam Cię na prezentację mieszkania o powierzchni 51,6 m2, które znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Szczepin,Wrocław

395 007 zł26 m² 15 430 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Premium Kawalerka 25,7m2 ul. Inowrocławska Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

909 068 zł76 m² 12 012 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. Dział deweloperski Biura sdp Nieruchomości. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 75,68m2 położone jest na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym budynku. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn,Wrocław

620 000 zł58 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Szczęśliwej. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 na którą składa się: - ogromny salon - Pokój / Sypialnia - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł25 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lux | gaj - Brzoskwiniowa | Gotowiec inwestycyjny! Polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 25m2 we Wrocławiu ul Brzoskwiniowa niedaleko aquaparku. Kawalerki są wykończony pod klucz w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

730 000 zł69 m² 10 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wysoki standard! Umeblowane! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 69 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2013 roku,.