dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgodna

Krzyki,Wrocław

549 000 zł63 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, położone na ulicy Zgodnej - w bliskiej części Krzyków. Świetny dojazd do każdej części Wrocławia - 7 minut do Rynku, 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Предложение для инвесторов! Olimpia Port! Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu we Wrocławiu! Zajmuje powierzchnię 51 m , znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Partynice,Wrocław

665 000 zł54 m² 12 244,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie na zamkniętym osiedlu pełnym zieleni na Partynicach. Osiedle dwupiętrowych budynków z alejkami i placem zabaw. Ogromnym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Huby,Wrocław

670 000 zł74 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i piwnicą - Wrocław Huby Polecam na sprzedaż czteropokojowe - dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

471 048 zł41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa kameralna inwestycja na Psim Polu. Zakup bez pcc i bez prowizji! Warta polecenia kameralna, jedynie 10 lokalowa inwestycja w bardzo cichym i zielonym miejscu Psiego Pola niedaleko Kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cenisz sobie wysoki komfort życia i nowoczesne wnętrza wykończone z dbałością o każdy szczegół? Szukasz na wynajem mieszkania wykończonego w wysokim standardzie według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 450 000 zł88 m² 16 477 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 88 m2 z balkonem w odrestaurowanej kamienicy na Pl.Grunwaldzkim! Wysokość mieszkania 380cm! Opiekun Oferty NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE - lokalizacja na Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 48 m2 z położone blisko ul. Racławickiej (dzielnica Krzyki-Grabiszyn we Wrocławiu) mega okazja! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

390 000 zł31 m² 12 740,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja! Ogłoszenie prywatne - mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Informacja dla pośredników - chętnie nawiążemy współpracę z doradcami, którzy posiadają zainteresowanych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

638 995 zł37 m² 17 256,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe przy Aquaparku, bez pcc/armii Krajowej Oferujemy na sprzedaż piękne wykończone o wysokim standardzie mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni ok 37 m kw, z osobną sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

615 000 zł49 m² 12 551 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Czartoryskiego. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku mieszkalnym z windą , oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

889 999 zł96 m² 9 268,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lux centrum skwierzyńska z dużym tarasem+klima Oferujemy na mieszkanie piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 96 m2, z 2 pokojami kuchnią łazienką i tarasem ok 24m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

890 000 zł72 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wrocław jagodno - iwiny, św. Rity / 3 pokoje / garaż / ogródek Przedstawiam Państwu mieszkanie w Iwinach na Osiedlu Rodzinnym z 2013 roku. Mieszkanie o powierzchni 72 mkw, bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

584 999 zł45 m² 12 885,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament nowy gaj/ Parter / 45 m2 / gaj/top/2 pok Mieszkanie składające się z dwóch pokoi o powierzchni 45 m zlokalizowane jest na malowniczym Gaju, przy ul. Wandy Rutkiewicz. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 230 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje blisko wałów na Widawą i Ryneczku Psiego Pola! Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

547 253 zł39 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

929 000 zł61 m² 15 179,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m2 usytuowane w nowoczesnym budynku, powstałym w 2023 roku na ul. Miedzianej (boczna ul. Grabiszyńskiej) z kapitalnym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

929 000 zł88 m² 10 498,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

520 000 zł43 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,20 m2, położone w dzielnicy Stare Miasto, osiedle Szczepin, okolice ul. Poznańskiej Usytuowane jest na wysokim parterze/5p., bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

624 900 zł56 m² 11 158,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław / partynice zwycięska / 2 pokoje / taras 38 M2 Piękne I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Złota Podkowa we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 779 000 zł129 m² 13 835,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Świetna lokalizacja-blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł61 m² 10 936,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe do odbioru! Rozkładowe mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł68 m² 12 077,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

680 000 zł55 m² 12 318,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Traugutta - mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i komórką na Vp. w bloku z windą Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wrocławskiego Rynku dotrzemy w 12 minut samochodem a do dworca głównego pkp w niecałe 10 minut. W bliskim otoczeniu nieruchomości jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

679 000 zł64 m² 10 657,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

475 000 zł42 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 42 m2 w pełni rozkładowe, słoneczne, dwustronne z balkonem znajdujące się na I piętrze niskiej zabudowy.blisko ul. Inzynierskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

534 647 zł47 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe we wrześniu 2023 Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

390 000 zł31 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację, jednopokojowego mieszkania położonego na Psim Polu, obok Rynku. Po kapitalnym remoncie. Lokal składa się z : - pokoju 17 m2 - kuchni 4 m2 - łazienka 3,5 m2 - przedpokój 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,19 m2 na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Szczepin,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 525,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Kawalerka 25,7m2 Centrum Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze z 10. Składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

569 000 zł58 m² 9 861,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,7m2 na wrocławskim Grabiszynie. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

559 999 zł45 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie / Parter / 45 m2 / Gaj Mieszkanie składające się z dwóch pokoi o powierzchni 45 m zlokalizowane jest na malowniczym Gaju, przy ul. Wandy Rutkiewicz. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

665 884 zł60 m² 11 032 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie duże 3-pokojowe 60,36m2 klasyczne dwustronne na 1 piętrze, ale z ogrodem i balkonem!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży, jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

559 000 zł49 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na południu Wrocławia. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu bloków 3 i 4 piętrowych. w odległości 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

520 000 zł43 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,20 m2, położone w dzielnicy Stare Miasto, osiedle Szczepin, okolice ul .Poznańskiej Usytuowane jest na wysokim parterze/5p., bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

571 892 zł50 m² 11 194,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

661 711 zł62 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne, rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

589 500 zł62 m² 9 447,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Borek. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, mierzące 62,4m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł65 m² 10 338,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe do odbioru! Dwustronne mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

569 000 zł52 m² 11 031,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Mieszkanie o funkcjonalnym układzie W skład.