dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

437 146 zł46 m² 9 411,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Funkcjonalne Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

399 104 zł38 m² 10 374,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł69 m² 8 656,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 632173 zł! Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnogaj,Wrocław

775 000 zł61 m² 12 630,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

English below pokrótce: nowoczesny i funkcjonalnie urządzony apartament / 61,36m2/ 3 pokoje/ 7,65m2 balkon/garaż/ idealne dla pary/rodziny/ kameralnym osiedlu Jesionowa40 na ul. Jesionowej/ miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

382 000 zł27 m² 14 248,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz * Świetna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkonu Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

493 113 zł52 m² 9 575,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 51,50 m2 na Oporowie! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rowerowa

Karłowice,Wrocław

550 000 zł62 m² 8 831 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun Oferty Przestronne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o metrażu 60 m2 w dogodnej lokalizacji na osiedlu Karłowice przy ulicy Rowerowej (boczna Kasprowicza) - tylko 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

621 842 zł69 m² 8 991,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

483 000 zł33 m² 14 548 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Jednopokojowe, pięknie wykończone, mieszkanie, z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni 33,20 m2 w bloku z 2018 roku, z balkonem na Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

464 346 zł49 m² 9 490,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Dwustronne Mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

581 791 zł66 m² 8 833,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn / zwycięska/ 3 pok. / balkon/ wynajem Przedstawiamy Państwu piękny 3 pokojowy apartament na wynajem przy ul.Zwycięskiej, na Ołtaszynie. 70 m2 powierzchni , Salon z otwartą kuchnią + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

624 997 zł57 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lux top gotowy!idealne dla Rodziny-2 balkony/cisza/lipa Piotrowska Oferujemy na sprzedaż wykończone, lux mieszkanie o powierzchni 57 mkw z 2 balkonami. Nowoczesne, bardzo ładne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

512 496 zł55 m² 9 401,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

551 220 zł64 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne Mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

560 000 zł77 m² 7 301,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupoziomowe, jasne mieszkanie z klimatem, świetnie zlokalizowane - na wrocławskich Krzykach , w miejscu o doskonałej infrastrukturze (bardzo blisko dobre przedszkole, godna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

340 000 zł27 m² 12 700,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Mikroapartament. Wrocław. Fabryczna. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam (bez osób pośrednich) słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6m2, miejscem parkingowym usytuowanym naprzeciw budynku mieszkalnego oraz dużą komórką lokatorską (znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top/krzyki-ul. Brzoskwiniowa/2pok-32m2/balkon Na wynajem niedawno wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowane na Krzykach przy ul. Brzoskwiniowej. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Popowice 3 pokoje Rozkład 50m2 lux! Polecam mieszkanie w bloku przy ul. Popowickiej 58 o metrażu 50 m2, składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

929 000 zł74 m² 12 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Looking for apartment? we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szałwiowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

615 000 zł57 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia 1 - sypialnia 2 - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

870 351 zł77 m² 11 259,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 840351 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

589 000 zł43 m² 13 697,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania piękne, dwupokojowe mieszkanie (43m2) w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po generalnym remoncie. Pokój dzienny z aneksem - 17,03 m2 Sypialnia - 14,11 m2 Przedpokój - 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

448 200 zł38 m² 11 952 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie, o powierzchni ok 38 m2 , usytuowane na 4 piętrze w jedenastopiętrowym bloku, przy Tarasach Grabiszyńskich. Świetna inwestycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

444 734 zł43 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: kajetan Adamek tel. Dział deweloperski biura sdp nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc oraz prowizji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Ołtaszyn,Wrocław

3 501 zł45 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium/ul. Przyjaźni/45m2-2pok/balkon/garaż Polecam Państwu nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2, wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie zlokalizowane na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

580 000 zł63 m² 9 220,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,90 na 3 piętrze w okolicy ul. Dzielnej. Mieszkanie wyposażone , gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: * Kuchni - 7,44 m2, * Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 900 000 zł96 m² 19 831 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gotowe/apartament 4 pokojowy wykończony pod klucz / 95,81m2/taras/ Wrocław Krzyki okolice Sky Tower Wyjątkowa lokalizacja, przestronne, rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe w gotowym apartamentowcu Oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Lipa Piotrowska

Lipa Piotrowska,Wrocław

579 997 zł56 m² 10 309,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Duże piękne rozkład!idealne dla Rodziny-ogród!psie pole/lipa Piotrowska Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 56 mkw z dwustronnym ogrodem o powierzchni 119m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Muchobór Wielki,Wrocław

919 000 zł87 m² 10 539 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie W wysokim standardzie Z pięknym widokiem Z okna. Mieszkanie zaprojektowane i wykończone 1,5roku temu. Aranżacja wnętrza zaplanowana z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Krzyki,Wrocław

2 601 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lux/jagodno ul. Kopycińskiego/balkon/garaż/top! Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43 m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

970 000 zł93 m² 10 385,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przepiękne, dwupoziomowe mieszkanie Z ogromnym tarasem. Gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż jasne, czteropokojowe mieszkanie wykończone z największą starannością z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł22 m² 14 154,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż na Mikroapartament we Wrocławiu. Wrocław. Fabryczna Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 200 zł54 m² 78,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Piękny, wykończony w wysokim standardzie apartament z balkonem w inwestycji Park Avenue. Dostępny od marca Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

622 924 zł70 m² 8 961,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

555 000 zł59 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości najbardziej komfortowa inwestycja na krzykach Opiekun oferty: sylwia Bednarska tel: apartament 3pok/ ogródek/ przy parku 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Psie Pole,Wrocław

630 574 zł64 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: pd063-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 64,41m2 Cena: 630 574zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- standard deweloperski lokalizacja: wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mokrzańska

Leśnica,Wrocław

594 600 zł67 m² 8 874,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację mieszkania po kapitalnym remoncie. Lokal znajduje się na parterze w bloku z lat 70 tych. Media miejskie. Wykończone pod klucz - z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

448 134 zł47 m² 9 620,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Rozkładowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

557 428 zł64 m² 8 733,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Trzypokojowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład.