dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zgorzelisko,Wrocław

455 000 zł53 m² 8 584,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Psim Polu na 3 piętrze w 8pietrowym budynku z windą z 2004roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi na powierzchni 53mkw składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

476 464 zł49 m² 9 635 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji 4 kwartał.2023/ Mieszkanie 3pokojowe/ 49,45m2/balkon/ Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika nowe osiedla mieszkań we Wrocławiu. Mam do zaoferowania rozkładowe mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

368 000 zł33 m² 11 151,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka (32,64 m2) usytuowana na wrocławskim Gaju w budynku z 2008 roku. komórka lokatorska, niski czynsz, media miejskie Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Biskupin,Wrocław

366 000 zł33 m² 11 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu na Biskupinie w ok. ul. Braci Gierymskich. Mieści się na parterze w jednopiętrowej kamienicy. Kamienica odnowiona pięknie utrzymana, nowy dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

669 998 zł67 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rozkład 3 duże pokoje / blok z windą 2012 rok lux przestronne I komfortowe mieszkanie Na Krzykach! 0 Na sprzedaż piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

456 630 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, dwupokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

458 000 zł46 m² 10 019,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,71m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

690 000 zł85 m² 8 071,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam Państwu na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie 3-pokojowe na Tarnogaju mieszkanie po remoncie do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów spora przestrzeń poddasza ( metraż dodatkowy). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

879 000 zł63 m² 13 945,70 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Gwiaździstej 14 (położona równolegle do ulicy Powstańców Śląskich) o powierzchni 63,03 m2. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

2 798 zł57 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe ul. Kwiska tramwaj - Magnolia/ 50m2 Balkon Winda! Polecam do Wynajmu mieszkanie przy Magnolii / tramwaj! Mieszkanie 2 pokojowe, jednopoziomowe, usytuowane na 10 pietrze , budynku11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

730 000 zł54 m² 13 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. 3- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem (30m2). Wykończone w wysokiej klasie materiałów z dbałością o szczegóły - zamieszkane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

595 000 zł49 m² 12 128 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław, krzyki, jagodno, ul. Kajdasza. Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie z klimatyzacją, dużym balkonem i miejscem postojowym! Pełen rozkład! - Przestronny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

464 000 zł52 m² 8 923 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Idealne mieszkanie na start! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 52m2 znajduje się na trzecim piętrze, 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stabłowice,Wrocław

699 999 zł73 m² 9 536,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowe *rozkład* balkon* dwa miejsca postojowe *komórka lokatorska możliwość zakupu nieruchomości bez miejsc postojowych Ilość pokoi: 3 Metraż: 74,5 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 3/5(winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

520 000 zł60 m² 8 652,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

! super okazja! Oferta na wyłączność, klucze W biurze! Zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania, położonego na 9 piętrze z przepięknym widokiem w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

754 000 zł69 m² 10 927,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży słoneczne,narożne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem ma pięknym, zielonym osiedlu w samym sercu prestiżowej części Krzyków. Termin oddania : Lato 2023 Oferta bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

547 132 zł61 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania-Gotowe w tym miesiącu * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

485 190 zł54 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania-Gotowe w tym miesiącu * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

519 000 zł58 m² 9 015,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz * Miejsce Postojowe Gratis Rozkładowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł47 m² 9 406,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz * miejsce postojowe naziemne gratis Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne 38m2/po remoncie/2 pokoje/grabiszyn/ Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na Grabiszynie. Znajduje się na 2 piętrze kamienicy, z przynależną do niego piwnicą. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 299 000 zł115 m² 11 342 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt przedstawić na sprzedaż nowoczesny i luksusowy apartament o powierzchni 114,53 mkw, zlokalizowany przy ul. Bałowieskiej we Wrocławiu, w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 529,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

ok. Marino/ Luxusowe 3 pok/56m2 /2015r/m.post. Polecamy na sprzedaż Państwo słoneczne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8m2, mieszkanie jest wraz z miejscem parkingowym usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł47 m² 9 414,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

509 000 zł38 m² 13 238 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 479000 zł Mieszkanie na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Himalajska

Gaj,Wrocław

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40m2 (w akcie notarialnym) ale z uwagi na skosy po podłodze wychodzi 55m2. Antresola niepełnowymiarowa nad częścią dzienną - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Brodzka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне на русском языке wirtualny spacer: /p/bqeodh Lokalizacja: pracze Odrzańskie ulica Brodzka Ilość pomieszczeń: 2 (pokoje są przechodnie) Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 250 zł20 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne i dobrze wyposażone mieszkanie w inwestycji Legnicka 33, w centrum Wrocławia. Budynek I osiedle - ul. Legnicka 33c (rok budowy budynku: 2020) Piętro 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

313 000 zł22 m² 14 318,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Gotowy do odbioru * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Idealna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -tarasu Apartament wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

449 000 zł47 m² 9 620,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł45 m² 14 155,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Promenady Wrocławskie lux apartament garaz/taras! 2 -pokojowe mieszkanie Z tarasem Na sprzedaż słoneczny, 2 pokojowy apartament o pow. 44,04 mkw, z tarasem w prestiżowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

715 000 zł81 m² 8 798,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji deweloperskiej! 0% prowizji, brak podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru i remontowania pod własne potrzeby położone na zielonym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

502 002 zł56 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania-Gotowe w tym miesiącu * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

489 000 zł33 m² 14 667,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

English below Polecam serdecznie - Wykończony i umeblowany apartament typu studio z balkonem na sprzedaż Apartament znajduje się na trzecim piętrze czterokodygnacyjnego budynku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

642 200 zł67 m² 9 634 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, o powierzchni 66,66 m2, znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

429 000 zł52 m² 8 281,85 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na piątym piętrze ośmiopiętrowego bloku z 2001 roku. Jednostronne, z balkonem od strony wschodniej. Jasne, zadbane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

479 000 zł53 m² 9 044,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

458 990 zł49 m² 9 386,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2M apartmets/nowe2022!/2pok+garaż!rządzone, gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie znajduję się przy ulicy Zawidowskiej we Wrocławiu. Budynku należącym do inwestycji 2M Apartmets. Kameralne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij