dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

764 900 zł64 m² 11 859 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy bulwarach Odry! dwustronne, 2 balkony, winda, budynek Z 2020 roku. Piękne nowoczesne mieszkanie usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ołbin

Ołbin,Wrocław

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

/rezerwacja/ Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na I piętrze w nowym bloku z 2000 roku. Bezpieczne wejście do klatki schodowej od ulicy: domofon + oświetlenie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutnicza

Pilczyce,Wrocław

305 000 zł30 m² 10 304 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż słoneczna, ustawna, w pełni wyposażona kawalerka z osobną kuchnią, ulokowana w fenomenalnie skomunikowanej części Wrocławia, przy ul. Hutniczej. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

4 600 zł73 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz*** for english please scroll down Serdecznie polecam do wynajmu 3 pokojowy apartament o pow. 73m2 przy ul. Hallera, zaraz nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

656 361 zł70 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Sierpniu * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie w Willi miejskiej z Tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

447 500 zł54 m² 8 330 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Super cena! idealne na start: 2 pokoje, 2 poziomy, 2 łazienki, garderoba, balkon I komórka lokatorska. Na granicy Krzyków i Wysokiej. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Otmuchowska

Tarnogaj,Wrocław

738 800 zł73 m² 10 121 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Piękne 4-pokojowe mieszkanie z wykuszem na Tarnogaju. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się na 1 pietrze w 3- piętrowej kamienicy na Tarnogaju. Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

558 901 zł37 m² 15 105,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Corte Verona 40m2 lux Apartament Polecamy apartament w Corte Verona przy ul. Grabiszyńskiej , na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 36,33 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

429 900 zł39 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż atrakcyjną, przestronną kawalerkę, po kapitalnym remoncie w 2017 roku, usytuowaną na 3 pietrze, w zadbanej kamienicy. Położone w dzielnicy Grabiszyn, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygodna

Śródmieście,Wrocław

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

(For English scroll down) Kup, zamieszkaj, wynajmij! Do sprzedaży świeżo wyremontowane słoneczne mieszkanie w kamienicy o powierzchni całkowitej 35 m2 Planujesz studia swojego dziecka lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości Tel: ***english version below*** Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2, usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

869 000 zł93 m² 9 384,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na osiedlu lokum Di Trevi for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

317 074 zł16 m² 19 804,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta idealna dla inwestora lub studenta! Świetnie sprawdzi się jako propozycja na wynajem krótkoterminowy np. Booking czy Airbnb. To doskonała lokalizacja w pobliżu głównych szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

545 000 zł40 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie zlokalizowane na nowo powstałym, funkcjonalnym osiedlu Port Popowice. Skład Lokalu: -Salon z aneksem -sypialnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

368 550 zł38 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Mieszkanie z balkonem, o projektowanej powierzchni 37,8m2, znajduje się na trzecim piętrze, 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł57 m² 10 896,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

ok. Marino/ Luxusowe 3 pok/56m2 /2015r/m.post.! Polecamy na sprzedaż Państwo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8m2, Mieszkanie jest wraz z miejscem parkingowym usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje , balkon , klimatyzacja, os.KUCHNIA , GAJ Do sprzedaży bardzo ładne, w pełni rozkładowe, 3 -pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na czwartym piętrze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

715 000 zł69 m² 10 362,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2 Mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Psie-pole/poświętne, rok budowy 2011, w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

409 000 zł38 m² 10 763 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel. Gorąco polecam mieszkanie rozkładowe, w bloku w genialnej lokalizacji na najem. Opis Otoczenia: powstańców Śląskich, jest jedną z wielu głównych ulic Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

599 000 zł57 m² 10 560,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Granicznej. To doskonała oferta dla osób szukających gotowej nieruchomości, wykończonej w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ul. Klimasa - Krzyki Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym z windą. Blok z 2013 roku. Całkowita powierzchnia wynosi 60 m2. Wykończone zostało z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Papiernicza

Pilczyce,Wrocław

259 000 zł28 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Kuchnia w pełni wyposażona w nowe sprzęty agd- piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

625 260 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowy Targ to unikatowy budynek mieszkalny w kameralnym zakątku wrocławskiej starówki. Idealny dla osób, które cenią uroki miejskiego życia, wymarzony azyl dla par, singli, a także doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

424 975 zł43 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Sierpniu * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupokojowe mieszkanie z dużym Balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

295 757 zł18 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * * Kępa Mieszczańska * Apartament inwestycyjny Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -możliwość dokupienia miejsca postojowego Podana Cena jest Ceną Brutto, zawiera 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

549 998 zł52 m² 10 648,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje z tarasem / piękny widok / + parking Polecam na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rafała Wojaczka w północnej, spokojnej i zielonej części.