dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morawska

Osobowice,Wrocław

809 000 zł72 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun nieruchomości: telefon Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na Różance. Bardzo spokojne sąsiedztwo. Piękna willowa okolica Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł73 m² 8 226 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie w budynku z 2006 roku. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Dostępne od zaraz! We speak English, german and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

537 000 zł44 m² 12 105,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie | Świetna lokalizacja Wrocław | Oporów | Awicenny | Inwestycja I2 Development 3 pokoje | 44,36 m2 | Balkon | Okna od podwórza agd | Światłowód | Oświetlenie szynowe sterowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąka Mazurska

Karłowice,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: lokalizacja: ul. Łąka Mazurska Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 50 m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: parter Dostępne: od zaraz opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Łąka Mazurska ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Różanka,Wrocław

499 000 zł52 m² 9 649,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży fajne 2-pokojowe mieszkanie w bloku na Różance, ul. Macedońska. Świetnie wykończone, po remoncie, umeblowane i wyposażone, klimatyzowane - można wejść i mieszkać. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

584 571 zł69 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Dwustronne, rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

284 000 zł22 m² 13 009,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju Apartament wykończony pod klucz- w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł55 m² 8 902,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Stylowa kamienica! Balkon od ulicy! Wyremontowana klatka schodowa! Zachowane oryginalne elementy schodów i sztukaterii! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,93 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

408 500 zł43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie deweloperskie - bez prowizji, bez podatku pcc - zapraszam na prezentację. Inwestycja stanowi naturalne przedłużenie cieszącego się renomą Oporowa. Bliskość zieleni, willowe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasztorna

Jagodno,Wrocław

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak Prowizji, brak pcc, brak dodatkowych opłat Promocyjna cena tylko do 15 kwietnia! cena promocyjna: 402,706.00 cena katalogowa: 437,724.00 LOKALIZACJA: Przystanek autobusowy w odległości 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

499 000 zł51 m² 9 784 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Opiekun oferty: tel. Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie przy Sky Tower, idealne pod inwestycje. Super lokalizacja, blisko do centrum, galerii handlowych czy Uniwersytetu Ekonomicznego. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

643 014 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 46,26 m2 Cena: 643 014,00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op009/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Krzyki,Wrocław

377 775 zł36 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław Oporów 2 pokoje, 36,5 m2 Termin realizacji 2022-09 Dzielnica: krzyki, oporów Powierzchnia mieszkania: 36,5 m2 Cena: 3377 775,00 zł Termin realizacji: 2022-09 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasztorna

Jagodno,Wrocław

359 000 zł40 m² 8 952,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak Prowizji, brak pcc, brak dodatkowych opłat Promocyjna cena tylko do 15 kwietnia! cena promocyjna: 359,697.00 cena katalogowa: 390,975.00 LOKALIZACJA: Przystanek autobusowy w odległości 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł73 m² 8 500,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 73 m . Położone jest na czwartym piętrze w bloku na cichym i spokojnym osiedlu. Piękne mieszkanie wykończone przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

463 474 zł52 m² 8 849,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Funkcjonalne mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Muchobór Mały

Muchobór Mały,Wrocław

469 000 zł50 m² 9 361 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam na sprzedaż świetne 2 pokojowe mieszkanie ( 50m2). Mieszkanie ma bardzo duży potencjał aranżacyjny. Ogromnym atutem są dwie osobne antresole (15m2 oraz 9m2), dzięki którym można zorganizować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasztorna

Jagodno,Wrocław

328 000 zł36 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak Prowizji, brak pcc, brak dodatkowych opłat Promocyjna cena tylko do 15 kwietnia! cena promocyjna: 328,972.00 cena katalogowa: 357,579.00 LOKALIZACJA: Przystanek autobusowy w odległości 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasztorna

Jagodno,Wrocław

448 000 zł52 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak Prowizji, brak pcc, brak dodatkowych opłat Promocyjna cena tylko do 15 kwietnia! cena promocyjna: 448,886.00 cena katalogowa: 487,920.00 LOKALIZACJA: Przystanek autobusowy w odległości 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poświętne

Poświętne,Wrocław

467 120 zł52 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 467 120 zł Inwestycja składa się z 6 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych. Budynki będą 7 kondygnacyjne z windami oraz z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

860 000 zł113 m² 7 619,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

113 M , 5 pokoi , taras, 2 M.POSTOJOWE,2019, JAGODNO/IWINY Na sprzedaż bardzo ładne, 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112,87 m2 położone na pierwszym i drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

391 500 zł70 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Obniżka ceny: 569 000 zł 552 000 zł Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

549 000 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe na już - wykończone i wyposażone, znajdujące się w budynku powstałym w 2020 r. mieszkanie na wrocławskim Jagodnie - w ok. ul. Buforowej. Mieszkanie Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Psie Pole,Wrocław

530 000 zł76 m² 6 937,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Szukasz dużego mieszkania, w którym zamieszkasz jak tylko dopełnimy formalności? 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, po generalnym remoncie przy ul. Kasztelańskiej jest odpowiednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

299 000 zł25 m² 11 790,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż kawalerkę wykończoną pod klucz o powierzchni 25,36 m2 na Krzykach! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Lokal 1-pokojowy, z balkonem, znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasztorna

Jagodno,Wrocław

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak Prowizji, brak pcc, brak dodatkowych opłat Promocyjna cena tylko do 15 kwietnia! cena promocyjna: 549,695.00 cena katalogowa: 597,495.00 LOKALIZACJA: Przystanek autobusowy w odległości 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

468 825 zł33 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Śródmieścia nad Odrą. Mieszkanie o powierzchni 33,25 m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

369 000 zł33 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Piękne słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem blisko centrum, obok parku i odry! Otoczenie nieruchomości: lokalizacja mieszkania jest bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

564 792 zł66 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 65,75m2. Położone jest na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

519 952 zł61 m² 8 589,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Przestronne mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

539 000 zł61 m² 8 792,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oto mieszkanie w ok. ul. Horbaczewskiego na Gądowie Małym. Jest dwustronne, w pełni rozkładowe, z balkonem. Wymagające jedynie odświeżenia. Jedno z najbardziej komfortowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasztorna

Jagodno,Wrocław

426 000 zł49 m² 8 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak Prowizji, brak pcc, brak dodatkowych opłat Promocyjna cena tylko do 15 kwietnia! cena promocyjna: 426,861.00 cena katalogowa: 463,980.00 LOKALIZACJA: Przystanek autobusowy w odległości 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Zakrzów,Wrocław

703 000 zł88 m² 7 946 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż apartament z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

409 000 zł33 m² 12 558 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

telefon: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,57 gotowe do wprowadzenia z dużym ogródkiem około 38m2. Otoczenie nieruchomości: kameralne osiedle, spokojne powstałe 2019 roku. lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasztorna

Jagodno,Wrocław

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak Prowizji, brak pcc, brak dodatkowych opłat Promocyjna cena tylko do 15 kwietnia! cena promocyjna: 520,729.00 cena katalogowa: 566,010.00 LOKALIZACJA: Przystanek autobusowy w odległości 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

308 621 zł19 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * * Kępa Mieszczańska * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -możliwość dokupienia miejsca postojowego Podana Cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiwulskiego

Dąbie,Wrocław

790 000 zł53 m² 14 864 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,15 m2 z dużym balkonem, znajdujące się na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia Biskupin-Dąbie. Gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bez pośrednika! Rzadko mogę odebrać telefon, więc w razie czego proszę śmiało napisać sms i oddzwonię. Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Gaju ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Krzyki,Wrocław

661 200 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wrocław Oporów 4 pokoje, 69,60m2 Termin realizacji 2022-09 Dzielnica: krzyki, oporów Powierzchnia mieszkania: 69,6 m2 Cena: 661 20000 zł Termin realizacji: 2022-09 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Krzyki,Wrocław

595 875 zł68 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wrocław Oporów 3 pokoje, 68,10m2 Termin realizacji 2023-10 Dzielnica: krzyki, oporów Powierzchnia mieszkania: 68,10m2 Cena: 595 875, 00 zł Termin realizacji: 2023-10 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

287 326 zł17 m² 16 705 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023