dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

509 000 zł51 m² 9 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny design / cicha I spokojna okolica / blisko parku bezpieczne I nowoczesne osiedle 15 minut od centrum Osiedle powstaje w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 78 m2 (84 metry po podłodze) dodatkowo: taras 50 metrów2! Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze w 3 piętrowym budynku z 2009r zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

379 900 zł34 m² 11 173,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 34 m2, gotowe do zamieszkania. Idealna lokalizacja: 2min. do przystanku tramwajowego i pod samym domem przystanek autobusowy (3 przystanki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Krzyki,Wrocław

406 350 zł43 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław Oporów 2 pokoje, 43,0 m2 Termin realizacji 2022-09 Dzielnica: krzyki, oporów Powierzchnia mieszkania: 43,0 m2 Cena: 406 350, 00 zł Termin realizacji: 2022-09 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

327 818 zł22 m² 14 873,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Gotowa - wykończona i umeblowana kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia. Inwestycja dla studentów, pracowników czy turystów. 0% prowizji! Oszczędzasz kilka tysięcy złotych! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Krzyki,Wrocław

421 400 zł43 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław Oporów 2 pokoje, 43,0 m2 Termin realizacji 2022-09 Dzielnica: krzyki, oporów Powierzchnia mieszkania: 43,0 m2 Cena: 421 400, 00 zł Termin realizacji: 2022-09 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brossa

Gaj,Wrocław

635 850 zł85 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 84,78m2 znajduje się na ostatnim piętrze w apartamentowcu na osiedlu Gaj. Lokal jest w stanie deweloperskim, oferujemy możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł100 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z potencjałem, idealne pod inwestycje W super cenie W bliskiej odległości od centrum Prawdziwa okazja. Mieszkanie należy jedynie kupić i wynajmować. Możliwe przejęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Krzyki,Wrocław

556 843 zł62 m² 9 025 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wrocław Oporów 3 pokoje, 61,70m2 Termin realizacji 2022-09 Dzielnica: krzyki, oporów Powierzchnia mieszkania: 61,70m2 Cena: 556 843, 00 zł Termin realizacji: 2022-09 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Krzyki,Wrocław

414 838 zł43 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław Oporów 2 pokoje, 43,1 m2 Termin realizacji 2022-09 Dzielnica: krzyki, oporów Powierzchnia mieszkania: 43,1 m2 Cena:414 838, 00 zł Termin realizacji: 2022-09 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

427 352 zł37 m² 11 444,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do użytku własnego, lub jako nieruchomość inwestycyjną w nowym biznesowym centrum Wrocławia. W inwestycji znajdują się przestrzenie wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

391 000 zł46 m² 8 408,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43m 2 +balkon Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Borna

Nadodrze,Wrocław

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż kawalerka 30 metrowa na 2 piętrze w 4 kondygnacyjnej kamienicy w okolicach pl. Maxa Borna idealna lokalizacja 5 min spacerkiem do rynku, wiele prac podnoszących walory lokalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

405 803 zł32 m² 12 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,09 m2. Lokal znajduje się na parterze i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

715 000 zł77 m² 9 229,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Czteropokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia czeka na nowych właścicieli. Mieszkanie Przestronne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 77,47 m2 składa się z: trzech osobnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśnica

Leśnica,Wrocław

549 000 zł70 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam na sprzedaż komfortowe, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w zielonej części Leśnicy. Idealne dla rodziny. We speak English, german and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kominiarska

Widawa,Wrocław

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska - pamiętaj - nie płacisz prowizji! Bez podatku pcc 2% Pomagamy uzyskać finansowanie na najlepszych warunkach - zapytaj o to opiekuna oferty Możliwość wykończenia pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне на русском языке * Lokalizacja: promenady Wrocławskie, okolice ul. Zakładowej * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 60mkw * Kuchnia: osobna, wyposażone *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

499 000 zł53 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią oraz jadalnią. Mieszkanie: mieszkanie mierzy 52,6 m2 oraz liczy 2 pokoje. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

765 000 zł76 m² 10 065,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 76,00 m2 na Oporowie! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 5-pokojowe, z balkonem, zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Papiernicza

Pilczyce,Wrocław

516 900 zł54 m² 9 501,84 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na zielonych Pilczycach! Lokal własnościowy o powierzchni 54,4 m2, znajdujący się na 2 piętrze przy ulicy Papierniczej we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

650 000 zł55 m² 11 874,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Idealne dla Pary 2 pokojowe mieszkanie, 80m2 ogródka, ul. Nyska. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Wrocławiem. Nowe osiedle z pełną infrastrukturą, opis mieszkania Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

564 246 zł66 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, trzypokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kowale

Kowale,Wrocław

577 000 zł54 m² 10 685,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,9m 2 + duży balkon Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

468 660 zł44 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie deweloperskie - bez prowizji, bez podatku pcc - zapraszam na prezentację. Inwestycja usytuowana w zielonej, prestiżowej części Krzyków, piękne widoki na zieleń i rzekę. Części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brossa

Gaj,Wrocław

636 225 zł85 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 84,83m2 znajduje się na ostatnim piętrze w apartamentowcu na osiedlu Gaj. Lokal jest w stanie deweloperskim, oferujemy możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

735 980 zł53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż ekskluzywne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 52,57 m2. Położone jest na ósmym piętrze w nowym budownictwie (okolice galerii handlowej Magnolia Park). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

350 000 zł24 m² 14 761,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sky tower / rewelacyjna lokalizacja wspaniała oferta na start dla singla, młodych małżeństw, do wprowadzenia bez nakładów. Super lokalizacja. Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

431 000 zł42 m² 10 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m 2 Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gitarowa

Wojnów,Wrocław

524 900 zł70 m² 7 552,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na pełnym zielonych oraz rekreacyjnych terenów, na Wojnowie, gotowe do zamieszkania! przestronne nasłonecznione. 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 69,5m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

484 000 zł47 m² 10 297,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Różanka,Wrocław

499 000 zł52 m² 9 649,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży fajne 2-pokojowe mieszkanie w bloku na Różance, ul. Macedońska. Świetnie wykończone, po remoncie, umeblowane i wyposażone, klimatyzowane - można wejść i mieszkać. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne, ciche dwupokojowe, dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

426 000 zł45 m² 9 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m2 na Oporowie! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem, zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 463 540 zł87 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament nad rzeką Z widokiem 4 pokojowy apartament z dużą, przeszkloną loggią z widokiem na rzekę oraz panoramę Wrocławia Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

1 299 999 zł104 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż 3-pokojowe, artystycznie urządzone mieszkanie położone na 5 piętrze w zadbanym bloku z windą. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

461 000 zł54 m² 8 537,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,9m 2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

528 546 zł51 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru! Trzypokojowe mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.