dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

459 000 zł45 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwa pokoje na osiedlu DI trevi Z ogródkiem, cicho, nowe budownictwo. Polecam nowoczesne, funkcjonalne, dwupokojowe, mieszkanie, z aneksem kuchennym, położone na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł34 m² 10 211 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w samym centrum Wrocławia! Świeżo po remoncie! *klucze w biurze* Opiekun Oferty tel. Duża, przestronna kawalerka mieszkanie o pow.34,18m2 m2 w ścisłym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

574 000 zł74 m² 7 731 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun Oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 74,25 m2 z komórką lokatorską, w miejscowości Wysoka położonej tuż za wrocławskim osiedlem Ołtaszyn. Atuty mieszkania - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

480 160 zł65 m² 7 417 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji, bez podatku pcc, nowa cena, spokojna okolica 3 pokoje, gotowa inwestycja, nowe osiedle. Możliwość wykończenia pod klucz. Stan deweloperski. Opiekun Oferty: , tel. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

299 000 zł34 m² 8 692 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Piękne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! *klucze W biurze* *prezentacja W dowolnej chwili* Opiekun Oferty tel. Komfortowa przestronna kawalerka - studio o powierzchni 34,4m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

609 000 zł67 m² 9 087 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Apartament o powierzchni 67,02m2 usytuowany na 5 piętrze w nowoczesnym i komfortowym apartamentowcu Pixel House! Mieszkanie składa się z: - 3 niezależnych pokoi 16,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł53 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: +48 e-mail: rezerwacja! (for English scroll down) ***wolne od zaraz *** promocja! do końca roku 3099 zł plus opłaty. Od stycznia 3400 zł plus opłaty. Polecam do wynajęcia nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 800 zł61 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel: polecam nowoczesne, 3 pok. mieszkanie o pow. 62m2, wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. W lokalu klimatyzacja. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

950 zł17 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agent: tel. OD zaraz do wynajęcia największy pokój W mieszkaniu 3-pokojowym! Pokój idealny dla pary, studenta lub osoby pracującej! Pozostałe 2 pokoje są już wynajęte. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gądów-Popowice Południowe

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

470 000 zł60 m² 7 781 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje z dużym balkonem - gądów 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Idealna oferta pod inwestycję (wynajem), lub dla pary/rodziny. Opiekun Oferty telefon budynek Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

469 900 zł44 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ciche zamknięte osiedle na śródmieściu! nowe budownictwo! Opiekun Oferty tel. Ustawne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w czteropiętrowym, zadbanym budynku z 2018r. usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

359 000 zł42 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam! Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w okolicach Grabiszyńskiej Opiekun oferty: tel. Zalety mieszkania: -pełen rozkład mieszkania, -centrum Wrocławia, -bliskość Uczeni Wyższych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

447 180 zł39 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty tel. Kawalerka W apartamentowcu przy rzece! *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

530 000 zł56 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: telefon: dwustronne 3 - pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym! Mieszkanie o pow. 56 m2 na czwartym piętrze z pięknym widokiem na rzeczkę, znajduje w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

369 000 zł39 m² 9 462 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Polecam! Kawalerka z osobną kuchnia i wnęką sypialną. Ścisłe centrum Opiekun Oferty tel. Budynek Mieszkanie mieści się na 1 piętrze kamienicy. W 2016 r została wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

449 000 zł66 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 65,55 m2 w wieżowcu na 9 piętrze. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2016 roku.Wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

580 612 zł63 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon najbardziej prestiżowa inwestycja W dzielnicy stare miasto. Gotowy 3 pokojowy apartament o powierzchni 63,11 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

728 460 zł77 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty tel. 4 pokoje W apartamentowcu przy rzece! *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

571 320 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty tel. 3 pokoje W apartamentowcu przy rzece! *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sępolno

Sępolno,Wrocław

510 000 zł57 m² 8 935 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Uwaga nowa super cena! mieszkanie na sępolnie Gorąco polecam trzypokojowe dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią. Z okien widok na zieleń! Opiekun Oferty: telefon Mieszkanie i układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

895 000 zł187 m² 4 791 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Nowa cena! Bardzo jasne, sześciopokojowe mieszkanie w willi wielorodzinnej na kameralnym osiedlu z 2000 roku, na Klecinie. Mieszkanie składa się : I poziom salon (ok. 30 m2) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

379 999 zł57 m² 6 655 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: 4 pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 znajduje się w centrum dzielnicy Psie Pole. Mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku. Metraż: - pokój 10 m2 - pokój 10 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

642 296 zł55 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowy apartament W centrum miasta! Z widokiem na rzekę! Apartament na 6 piętrze. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Ekskluzywny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

463 150 zł39 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty tel. 2 pokoje W apartamentowcu przy rzece! *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

350 000 zł39 m² 8 974 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty: tel. e-mail : .@sdp- Nr Licencji PFRN 22583 Okazja!Polecam! Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m2 na Szczepinie. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Popowice,Wrocław

370 000 zł63 m² 5 873 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Opiekun oferty: telefon: inwestycyjnie lub do zamieszkania 3 - pokojowe mieszkanie na Pilczycach 5 8 7 0 zł / m 2 Mieszkanie o pow. 63 m2 na drugim piętrze przy ul. Pilczyckiej, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

526 884 zł57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon najbardziej prestiżowa inwestycja W dzielnicy stare miasto Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,27 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

379 000 zł37 m² 10 243 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel. e-mail : .@sdp- Nr Licencji PFRN 22583 Polecam! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 przy C. H. Arkady i Wroclavia. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł59 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klucze W biurze! Oferta tylko w sdp (wyłączność). Apartament dostępny od zaraz! Telefon: prezentacje - Polecam na wynajem nowoczesny apartament w budynku z 2018 r. z windą (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

4 900 zł68 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: e-mail: polecam serdecznie do wynajmu luksusowy loftowy apartament 2 pokojowy 68m2 przy ulicy Karola Marcinkowskiego. Piękne mieszkanie w zabytkowej kamienicy po kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 000 zł17 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agent: tel. OD 1 marca 2020 r. DO wynajęcia największy pokój W mieszkaniu 3-pokojowym! Pokój idealny dla pary, studenta lub osoby pracującej! Pozostałe 2 pokoje zajmuje obecnie 2 lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

368 000 zł49 m² 7 541 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 51,58 m2 w wieżowcu na 9 piętrze. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2016 roku.Wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

459 000 zł65 m² 7 062 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Niepowtarzalne, oryginalnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy. Dla wielbicieli pięknych wnętrz i dobrego stylu. Opiekun oferty tel. Budynek i lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

459 000 zł58 m² 7 914 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun Oferty tel. 2-pokojowe, klimatyczne mieszkanie w Śródmieściu. Po remoncie, wykończone z użyciem najwyżej jakości materiałów, z gustem. Doskonale przemyślane rozwiązania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

380 000 zł57 m² 6 655 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 67,10m2 położone na parterze w niskim bloku na Różance! Lokal idealny zarówno pod inwestycję jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

600 000 zł60 m² 10 013 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa oferta- mieszkanie na Polaka 10, ostatnie 2 tygodnie w tej cenie telefon   Gorąco polecam 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na patio i Uniwersytet. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Strachocin,Wrocław

498 000 zł97 m² 5 118 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Piękne 4 pokojowe mieszkanie na Strachocinie! Opiekun oferty: klimatyczne, dwustronnie doświetlone - 4 pokojowe mieszkanie o pow. 97,3 m2. Mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karłowicza

Zalesie,Wrocław

599 000 zł78 m² 7 631 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Okazja! Opiekun oferty: telefon Nr Licencji pfrn 2258 Polecam na sprzedaż luksusowe piętro wolnostojącej willi na wrocławskim Zalesiu. Apartament mieści się na I piętrze w budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

251 000 zł32 m² 7 747 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne 2 pokoje, ok. 20 min od Placu Grunwaldzkiego. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Opis mieszkania: polecam 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długopolska

Gaj,Wrocław

429 000 zł50 m² 8 623 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty: przytulne, bardzo ładnie urządzone mieszkanie w dzielnicy Gaj we Wrocławiu. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2004 roku. Zostało wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

405 000 zł65 m² 6 269 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel. Duże i przestronne mieszkanie o pow. 64,6m2 położone na 2 piętrze w bloku przy Parku Grabiszyńskim! znakomite jako: * inwestycja pod wynajem * do zamieszkania dla.