dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 499 000 zł92 m² 16 302,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie 91,95m | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na Kępie Mieszczańskiej. To propozycja dla rodzin, które szukają elastycznej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

797 000 zł53 m² 15 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej, gotowe do wprowadzenia się. Posiadam jeszcze kilka innych mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

529 000 zł39 m² 13 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 589 000,10 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł55 m² 12 163,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do zamieszkania, w pełni umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie kwiecień 2024 Na sprzedaż ul. Broniewskiego, wrocław Powierzchnia: 55 m Piętro: 6/10 (winda) Układ: 3 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

559 000 zł41 m² 13 694,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,82 m z balkonem (2,5 m ) oraz piwnicą (2 m ), położone na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

589 000 zł50 m² 11 827,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,8mkw z ogrodem 19,31mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w bloku przy ul. Wojaczka. Mieszkanie jest jasne, przestonnę i w pełni rozkładowe z osobną kuchnią - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

710 000 zł52 m² 13 706,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż, w okazyjnej cenie, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o pow 51,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lauterbacha

Żerniki,Wrocław

940 000 zł65 m² 14 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj jak w domu jednorodzinnym 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na Nowych Żernikach. Zapraszam do obejrzenia filmu Wrocław, ul. Heinricha Lauterbacha mieszkanie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

629 000 zł60 m² 10 521,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni całkowitej ok 60 m2, a użytkowej 47 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

2 499 000 zł89 m² 28 221,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku, przy ul. Vespucciego 14 z widokiem na Odrę. Prestiżowa lokalizacja Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

825 000 zł40 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

424 000 zł34 m² 12 656,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,5 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

725 000 zł49 m² 14 774,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - 0% prowizji - klucze w 2 tygodnie Jeśli marzysz o mieszkaniu, do którego po prostu wchodzisz z walizką i zaczynasz nowe życie to właśnie takie miejsce. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

793 390 zł61 m² 13 006,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 61,03 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane na 1 piętrze bloku przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

669 000 zł28 m² 24 125,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 27,73 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Ulica Kościuszki 142e - Nowa Papiernia. Idealny wynajem dla singla lub pary. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z uczelniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, zlokalizowane przy ul. Miłostowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

561 056 zł32 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Najlepsze lokale znikają w ekspresowym tempie! Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł57 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Lokal składa się z : dwóch odrębnych pokoi,przestronnego przedpokoju,przytulnej kuchni,łazienki,wc. Mieszkanie bardzo komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

5 999 zł53 m² 112,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w jednym z topowych budynku w mieście multifunkcyjnym budynku ovo. - futurystyczny projekt paryskiej pracowni architektonicznej Gottesman - Szmelcman.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 300 000 zł84 m² 15 543 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie inwestycyjne | Dwupak | Centrum Wrocławia | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie inwestycyjne typu dwupak o powierzchni 83,64 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

556 000 zł36 m² 15 574,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szyte pod inwestycję! 36m po remoncie w pełni wyposażone , przy samym Uniwersytecie Ekonomicznym Lokalizacja: wrocław, krzyki - ul. Kamienna Opis nieruchomości: na sprzedaż jasne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Popowice,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z piwnicą świetna lokalizacja blisko centrum Wrocław, popowice Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

638 000 zł37 m² 17 299,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

859 000 zł64 m² 13 336,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

750 000 zł54 m² 13 961,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z tarasem. Apartamentowiec z roku 2020, z windą i z podziemną halą garażową. Realne zdjęcia oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kameralne mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z toaletą oraz 2 balkonów.Mieszkanie w pełni i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

567 640 zł42 m² 13 400,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, miejsce w garażu, komórka, balkon. Ekspozycja południowo-zachodnia. Możliwość utworzenia 3 pokoi. Przedstawiam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ustronie

Wrocław,dolnośląskie

3 399 zł40 m² 84,98 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie Oferta wyjątkowa dla osób ceniących nowoczesny styl życia w miejscu z historią. Browary Wrocławskie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

5 000 zł84 m² 59,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe mieszkanie na wynajem. Plus miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorka. Prezentacje możliwe od 16.03.2026 r Salon, 3 osobne sypialnie, 2 balkony. Miejsce postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia zupełnie nowe, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł32 m² 24 127 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Firma Kompas Nieruchomości Wrocław prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Residence Modern, zlokalizowanej tuż przy Ogrodzie Botanicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 999 999 zł107 m² 18 641,10 zł/m²

 

Piętro:15/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 107,3m2 w budynku Skytower z południową oraz północną ekspozycją. Wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

950 000 zł73 m² 13 076,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,65 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze 1 piętrowego szeregu z 2012 roku. Lokalizacja - Jagodno - okolice Vivaldiego Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

730 000 zł48 m² 15 230,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Wrocławia 2 pokojowe Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej! 0% Prowizji. Doskonała lokalizacja: kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

782 000 zł48 m² 16 315,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji Nowoczesne i przestronne mieszkanie - Kępa Mieszczańska W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Wrocławia. Lokal znajduje się na Kępie.