dowolna

Mieszkania Wrocław Psie Pole

175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

655 000 zł67 m² 9 776,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 zlokalizowane w Kiełczowie przy ul. Lawendowej, zaledwie 2,5 km od Psiego Pola. Najważniejsze atuty: * Miejsce świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł49 m² 12 105,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ustawnym balkonem na nowym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy Wrocławia na Psim Polu. Układ bardzo funkcjonalny, mieszkanie dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gumińskiej

Psie Pole,Wrocław

579 900 zł37 m² 15 673 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowy apartament w inwestycji Lokum Verde Osiedle-ogród, dedykowane każdemu kto ceni naturę, spokój, wolność i harmonie. Nowoczesna estetyka budynków podkreślona dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

540 000 zł49 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania jest rozkładowe, zadbane, mieszkanie dwupokojowe w spokojnej okolicy w bloku przy ul. Poleskiej na Psim Polu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na wrocławskim Psim Polu, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

600 000 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na cichym i zielonym Osiedlu Kiełczowskim. Sprzedaż bez pośredników ze strony sprzedającego Mieszkanie o powierzchni 57 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

794 999 zł55 m² 14 449,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie/pole/3pok./parter/balkon/top/lux./WROCŁAW Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Psie Pole,Wrocław

769 999 zł54 m² 14 185,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Psie/pole/3pok./lux/balkon/garaż/winda/top/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 54m2. Gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

535 000 zł48 m² 11 215,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Psie Pole, ul. Litewska - 2 pok. z balkonem. Polecam do sprzedaży świetne 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 47,7m2. Dwustronne (pn.-pd.), rozkładowe. 2 pokoje (ok. 18 i 11m2), osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

536 000 zł54 m² 9 925,93 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne dla rodzin i osób ceniących wygodę oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

750 000 zł69 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z 2013 roku, na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Psie Pole,Wrocław

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować unikalne 2-pokojowe mieszkanie położone na wyjątkowym i ekskluzywnym osiedlu Olimpia Port. Osiedle to położone jest wzdłuż Odry, to doskonałe miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

990 000 zł69 m² 14 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do nabycia pięknego mieszkania z przyległym ogrodem na osiedlu Lokum Verde, usytuowanego w spokojnej okolicy na Zakrzowie. To niezwykłe miejsce, otoczone zielenią, zapewnia nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzieńska

Psie Pole,Wrocław

607 165 zł41 m² 14 655 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 41,43 m2, składające się z dużego balkonu, przestronnego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z dużym prysznicem i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czochralskiego

Psie Pole,Wrocław

660 000 zł43 m² 15 457 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży przytulnego dwupokojowego mieszkania z balkonem. Położone na pierwszym piętrze w osiedlu Zakładowa - Promenady Wrocławskie, zbudowanym w 2013 roku. Osiedle charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

599 999 zł48 m² 12 455,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

UL.Zatorska | 2 pok | ROZKŁAD | Garaż! Polecam na sprzedaż Funkcjonale, przestronne 48,17-metrowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu Planty Zawidawie + garaż z komórką lokatorską (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grodzieńska

Psie Pole,Wrocław

729 000 zł49 m² 14 763 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz gotowego do zamieszkania mieszkania w wysokim standardzie, bez konieczności dodatkowych wydatków? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiam na sprzedaż urokliwe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piłsudskiego

Psie Pole,Wrocław

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English Below Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu, osiedle Karłowice pl. Piłsudskiego. Mieszkanie położone na I piętrze o powierzchni 79,48 mkw, dwa niezależne pokoje, kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolumba

Psie Pole,Wrocław

979 000 zł66 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 z dużym balkonem, położone na I piętrze budynku z windą, na osiedlu Olimpia Port, we Wrocławiu. Pierwsza linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kątowa

Psie Pole,Wrocław

645 000 zł52 m² 12 452 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnym trzypokojowym mieszkaniem o powierzchni 51,8 m , usytuowanym na pierwszym piętrze w budynku z windą z 2017 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Rozkładowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Bardzo funkcjonalne mieszkanie z balkonem na spokojnym osiedlu, gdzie można wypocząć po ciężkim dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szałwiowa

Psie Pole,Wrocław

950 000 zł64 m² 14 939 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną propozycją mieszkania trzypokojowego, o doskonałym doświetleniu naturalnym, zlokalizowanego na osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cooka

Psie Pole,Wrocław

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferuję piękne mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 50m2 z przestronną loggią na ostatnim piętrze. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Psie Pole,Wrocław

672 150 zł64 m² 10 551,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę specjalną; mieszkanie w stanie developerskim na osiedlu nowych domów wielorodzinnych przy ulicy Odolanowskiej. Lokal mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińskiej

Psie Pole,Wrocław

915 000 zł58 m² 15 722 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 58,2 m2 na osiedlu Lokum Verde przy ul. Zofii Gumińskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Psie Pole,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na Psim Polu w okolicy ul. Królewskiej. Powierzchnia: 53m2 Piętro 3/3 Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Psie Pole,Wrocław

770 000 zł54 m² 14 188,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Psiepole/3pok./lux/balkon/garaż/winda/hit/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 54m2. Gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 000 zł55 m² 14 451,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/3pok./parter/balkon/hit/lux./WROCŁAW Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

539 000 zł36 m² 14 963,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania blisko miasta, usług ale i zieleni? Ta inwestycja na pewno Ci się spodoba! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,02 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł45 m² 12 976,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania blisko miasta, usług ale i zieleni? Ta inwestycja na pewno Ci się spodoba! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,39 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł52 m² 11 903,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł45 m² 13 147,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania blisko miasta, usług ale i zieleni? Ta inwestycja na pewno Ci się spodoba! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,80 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Psie Pole,Wrocław

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W cenie balkon media miejskie internet W cenie nowe budownictwo opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł51 m² 12 604,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

750 000 zł69 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł39 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania blisko miasta, usług ale i zieleni? Ta inwestycja na pewno Ci się spodoba! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,27 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

620 000 zł50 m² 12 407 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: nr licencji pfrn nr 29569 tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m2 w bloku z 2016 r. przy rondzie Lotników Polskich. Otoczenie nieruchomości: psie Pole to dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 składające się z - dużego salonu - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju. Dwa małe pokoje i jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 940,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63.89 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

729 000 zł60 m² 12 089,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania blisko miasta, usług ale i zieleni? Ta inwestycja na pewno Ci się spodoba! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,30 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

749 000 zł69 m² 10 855,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Pięknie urządzone i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe Pełne umeblowanie (możesz mieszkać bez wkładu własnego) Rok budowy 2013 Kuchnia z meblami w zabudowie i sprzęt: zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z cegły -po generalnym remoncie, umeblowane, gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się na Psim Polu.