dowolna

Mieszkania Wrocław Psie Pole

175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

540 000 zł52 m² 10 394,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze z balkonem. Wrocław Psie Pole ul. Litewska Oferta nowa opis w przygotownaiu Nieruchomości ekogrunt od 1999r. Maciek licencja zawodowa 20352 Pośrednik od 8 lat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czajcza

Psie Pole,Wrocław

648 318 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura oraz podatku pcc. *Ostatnie mieszkania na kameralnym osiedlu w pobliżu kanału żeglugowego. *Mieszkanie o powierzchni około 56.87 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chałupnicza

Psie Pole,Wrocław

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Swojczycach, przy ul. Chałupniczej. Komórka lokatorska + miejsce postojowe. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Psie Pole,Wrocław

770 000 zł54 m² 14 185,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Psiepole/3pok./lux/balkon/garaż/winda/top/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 54m2. Gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 000 zł55 m² 14 449,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/3pok./parter/balkon/top/lux./WROCŁAW Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Psie Pole,Wrocław

380 000 zł29 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja do 27.03.2024 Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - mikro apartament zlokalizowany przy ul. Bierutowskiej na Psim Polu, w inwestycji Apartamenty Hydral. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Psie Pole,Wrocław

742 469 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: trzypokojowe, narożne mieszkanie z dużym tarasem w gotowej inwestycji. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w północno - wschodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

704 999 zł76 m² 9 276,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Odnowiona kamienica Psie Pole-Krzywoustego |duże! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o unikalnym charakterze, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poświęcka

Psie Pole,Wrocław

868 000 zł59 m² 14 729,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie Z miejscem postojowym, komórką lokatorską kameralne osiedle, spokojnie, zielono dwa balkony, 2017 rok budowy Piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,93m2 jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rycerska

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie zamieszkałe do tej pory / pierwszy wynajem nowe budownictwo / miejsce postojowe W garażu / dobra komunikacja autobusowa dobre, szybkie połączenie Z grunwaldem umeblowane / ciche szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

720 000 zł93 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowalska

Psie Pole,Wrocław

707 873 zł58 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem w kameralnej zabudowie. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na wschodzie Wrocławia, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

798 000 zł91 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bazaltowa

Psie Pole,Wrocław

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pok. przy Olimpia Port, zacisznie położone, przyległe do parku, i piętro (w kameralnym budynku 2-piętrowym), powierzchnia: 50 m2 (3 pokoje z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalska

Psie Pole,Wrocław

574 066 zł47 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż mieszkanie na kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Psie Pole,Wrocław

530 265 zł44 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie zwlekaj! Umów się na darmowe spotkanie z naszym doradcą kredytowym. Opiekun oferty: tel: mieszkanie na kameralnym, nowoczesnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. Dwupokojowe, narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

741 534 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry Polecam komfortowe mieszkanie na kameralnej inwestycji, otoczonej zielenią. Inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskich Swojczycach. Atuty: - gotowa - kameralne - 2 piętrowe budynki - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

567 000 zł61 m² 9 274 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prowizja 0%! Podatek pcc 0,00zł! Zapraszamy do zakupu nowego, funkcjonalnego mieszkania z trzema pokojami, zlokalizowanego na parterze w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest gotowe do odbioru! We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

998 000 zł138 m² 7 258,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ponad 135 m2 na rodzinnym osiedlu w Wilczycach! Inwestycja idealnie sprawdzi się dla miłośników dużych przestrzeni dziennych oraz spędzania czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Psie Pole,Wrocław

631 488 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65,78 m2 w stanie deweloperskim. Układ funkcjonalny nieruchomości Przedpokój 9,94 m2 Pokój z aneksem kuchennym 38,14 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 001 zł55 m² 14 451,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie/pole/3pok./parter/balkon/top/lux./WROCŁAW Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Psie Pole,Wrocław

786 865 zł65 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie zwlekaj! Umów się na darmowe spotkanie z naszym doradcą kredytowym. Opiekun oferty: tel: mieszkanie na kameralnym, nowoczesnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

645 722 zł52 m² 12 424,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, na II piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 234/7 Lokalizacja: - północna cz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

679 000 zł67 m² 10 102,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

***idealne dla rodziny*** Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 zlokalizowane w Kiełczowie przy ul. Lawendowej, zaledwie 2,5 km od Psiego Pola. Najważniejsze atuty: * Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

500 000 zł54 m² 9 309,25 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe, rozkładowe 2000 r budowy 53,71 m2 Wrocław ul. Poleska 9-15 Deweloper Intakus Mieszkanie o świetnym rozkładzie i komfortowej powierzchni. 2 pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 000 zł55 m² 14 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/3pok./parter/balkon/hit/lux./Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Psie Pole,Wrocław

770 000 zł54 m² 14 185,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Conrada-Korzeniowskiego

Psie Pole,Wrocław

662 622 zł50 m² 13 252,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 50m2, z trzema pokojami oraz oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest dwustronne, a okna z obu stron wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Stylowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Bardzo funkcjonalne mieszkanie z balkonem na spokojnym osiedlu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bylinowa

Psie Pole,Wrocław

655 700 zł51 m² 12 806,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 51,2 m2 znajdujące się na parterze w 2 piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul. Bylinowej 1 w nowym bloku we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarocińska

Psie Pole,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 186 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 25,71 m2 - Pokój 11,24 m2 - Przedpokój 2,06 m2 - Łazienka 4,90 m2 - Balkon 4,65 m2 Najważniejsze informacje: - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudziądzka

Psie Pole,Wrocław

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Запрошую вас ознайомитися з пропозицією оренди 2-кімнатної квартири, розташованої на ul. Grudziądzka 69. Нерухомість.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

569 000 zł57 m² 9 964,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dobrze utrzymane rozkładowe trzypokojowe mieszkanie przy ul. Inflanckiej we Wrocławiu. Mieszkanie Mieszkanie jest położone w cichej, spokojnej okolicy, z widokiem na osiedlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju. Do mieszkania przynajeży piwnica. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojaczka

Psie Pole,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Winda balkon media miejskie nowe budownictwo opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku przy ul. Wojaczka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gumińskiej

Psie Pole,Wrocław

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowy apartament w inwestycji Lokum Verde to nie tylko budynek! Osiedle-ogród, dedykowane każdemu kto ceni naturę, spokój, wolność i harmonie. Nowoczesna estetyka budynków podkreślona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmudzka

Psie Pole,Wrocław

532 000 zł38 m² 13 890,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Psie Pole z dogodnym dojazdem do centrum. Oferowane mieszkanie o pow. 38,3m2 znajduję się na pierwszym piętrze w budynku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

620 000 zł40 m² 15 430,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2- pokojowe nowoczesne mieszkanie 40,18m2 * 2.piętro * salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon * mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone nowe * klimatyzacja *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

798 001 zł55 m² 14 506,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/3pok./parter/balkon/top/lux./Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudziądzka

Psie Pole,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

English below Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu w pełni rozkładowego, 2 pokojowego mieszkania położonego przy ul. Grudziądzkiej 69. Nieruchomość Lokal jest w pełni.