dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Szczepin

237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczepin,Wrocław

649 000 zł55 m² 11 736 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

439 200 zł31 m² 14 167,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dwa mieszkania każde o powierzchni 31 m w trybie przetargu nieograniczonego, bezpośrednio od Spółdzielni Mieszkaniowej "nadzieja". Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

1 364 000 zł77 m² 17 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 28424 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w samym sercu Wrocławia.Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

713 700 zł52 m² 13 594,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2 pokoje na wrocławskim Szczepinie | Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji na wrocławskim Szczepinie - w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przedmiejska

Szczepin,Wrocław

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z dużym tarasem w nowym apartamentowcu przy ul. Przedmiejskiej 2 we Wrocławiu (boczna ul. Legnickiej). Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki z toaletą, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

679 000 zł50 m² 13 626,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pięknym osiedlu zlokalizowanym na Starym Mieście nad Odrą. - lokalizacja: stare Miasto W skład mieszkania 49.83 m wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

3 730 zł50 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

531 480 zł35 m² 15 290 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 34,76 m w centrum Wrocławia. Bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,76 m położone w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, komfortowe, w pełni wyposażone, jasne trzypokojowe mieszkanie. Lokalizacja: ul. Braniborska, stare Miasto. Liczba pokoi: 3 metraż: 55 m. Nieruchomość składa się Z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

462 000 zł26 m² 17 789,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka 25,97 m w stanie deweloperskim | Bez prowizji | Odbiór: grudzień 2027 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,97 m , położona w nowoczesnej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Pierwszy najem po generalnym remoncie! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie bardzo wygodne i komfortowe, ulokowane na 10 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie usytuowane na Starym Mieście Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 10-cio piętrowego bloku z 1996r. Na powierzchni ok 44m2 znajduje się: duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 000 zł24 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: szczepin/ legnicka 33 Ilość pokoi:1 Metraż: 23,5m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3/10, blok z windą z 2021roku , balkon (9m2) Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczepin,Wrocław

780 000 zł42 m² 18 465,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, które stale zarabia i wypracowuje roi na poziomie ponad 6,5% w skali roku. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają możliwości zainwestowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczepin,Wrocław

3 800 zł56 m² 67,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia - ul. Michalczyka - 10 minut od Rynku. Nieruchomość została wybudowana w 2024 roku w ramach projektu "apartamenty nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przepiękne mieszkanie 47 m w standardzie premium pierwszy najem! Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na wrocławskim Starym Mieście, przy ul. Michalczyka tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 499 zł51 m² 68,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: NOWE MIESZKANIE, PIERWSZY NAJEM! Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji "Apartamenty nad rzeką", zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

3 955 zł44 m² 89,89 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Quorum centrum Wrocławia Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany apartament 44 m na 10. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wombat Nieruchomości z radością proponuje Do wynajęcia śliczne, nowoczesne i w pełni urządzone mieszkanie dwupokojowe 40m2 (duża sypialnia z malutkim balkonem +przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 349 000 zł79 m² 17 024,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana 4-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 79,24 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

920 000 zł49 m² 18 883,40 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,72 m2 z 2 balkonami w prestiżowej inwestycji atal Towers przy ul. gen. Władysława Sikorskiego Stare Miasto, wrocław. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w dzisięciopiętrowym wysokim bloku z końcówki lat 60. z dużym balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie przy ul.Czarnieckiego we Wrocławiu Mieszkanie w niskiej zabudowie na 4 pietrze/4p składa się z : salonu z wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 349 000 zł79 m² 17 024,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Designerski Apartament "pod Klucz" w Sercu Wrocławia (stare Miasto) 1 349 000 pln | 4 Pokoje | 79,24 m | Loggie i Taras 37,59 m Przestań szukać, zacznij żyć! Odkryj Designerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

915 000 zł37 m² 24 816,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie we wrocławiu Wysoki standard | Gotowe do wprowadzenia | Nowe - 2025 | Balkon | Szczepin | Oddzielona strefa sypialniana | Blisko centrum | Doskonała komunikacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

649 000 zł38 m² 17 219,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,69m2 z dużym balkonem o pow.9,49m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście /Szczepin. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 299 zł47 m² 70,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: PIERWSZY NAJEM! Do wynajęcia elegancki, klimatyzowany, 2-pokojowy apartament położony na II piętrze nowoczesnego apartamentowca nad Odrą, w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 * english version below * Na wynajem nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m, położone przy ul. Braniborskiej w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024