dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Grabiszyńska

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

890 000 zł62,21 m² 14 306,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe we Wrocławiu o powierzchni 62,21 m 2 Grabiszyn. Budynek z 2021 roku. Parter nowoczesnego apartamentowca. Taras. Rodzinne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z tarasem, logincity, ul. Grabiszyńska Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m przy ul. Grabiszyńskiej (przy Centrum Historii Zajezdnia). 4 piętro w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł60,47 m² 12 072,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty: jakub Choja   Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60,47 m, położone w kamienicy na osiedlu Grabiszyn, w pobliżu centrum miasta. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,43 m² 12 655,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słuchaj, tutaj brakuje już tylko profesjonalnego detonatora. Mieszkanie wygląda dokładnie tak, jakby czas stanął w miejscu pół wieku temu. To oferta dla odważnych koneserów, którzy widzą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł27 m² 14 037,04 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia. Idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod najem długo, lub krótkoterminowy. W mieszkaniu miedziane instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Na wynajem wyjątkowe, luksusowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 36 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. To pierwszy najem po.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od czerwca do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie jest jasne, przestronne i w pełni rozkładowe z osobną kuchnią. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i niesamowitym widokiem na park i panoramę miasta. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze nowego budynku, po drugiej stronie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie usytuowane w centrum miasta, z widokiem na zielony skwer. Mieszkanie jest nietypowe, ale przez to bardzo ciekawe. Obecnie ma dwa pokoje i kuchnię, ale bez problemu można je.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnie zlokalizowanego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m. Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

przestronne i jednocześnie przytulne 3 pokojowe umeblowane mieszkanie składające się z przedpokoju, z którego wchodzimy do 2 oddzielnych 9m sypialni, 18m salonu, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł29 m² 16 172,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela funkcjonalny i bardzo zadbany lokal mieszkalny 1 pokój z aneksem kuchennym. położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku mieszkaniowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,74 m² 10 942,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam na sprzedaż 2 pokojowe przestronne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zwierzęta mile widziane! Rozkładowe 2 pokoje z balkonem ul. Grabiszyńska Na wynajem atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m przy ul. Grabiszyńskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł29 m² 12 065,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź mieszkanie przy Parku Grabiszyńskim. Kawalerka z oddzielną kuchnią tuż przy skrzyżowaniu fat - z oknami od strony zielonego podwórka. Duży pokój z miejscem dla podwójnego.

Szczegóły ogłoszenia

538 770 zł25,61 m² 21 037,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiam nowoczesny projekt mieszkaniowy o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w bliskiej odległości od Centrum. Lokalizacja charakteryzuje się świetną komunikacją - dostępność autobusów i tramwajów. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w sdp Nieruchomości *** Nowe budownictwo | Wyposażone | Balkon | Miejsce postojowe Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr   .

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kameralne mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z toaletą oraz 2 balkonów.Mieszkanie w pełni i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,47 m² 12 921,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przestrzenne 40 m centrum idealne pod wynajem Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 39,47 m , położone w samym sercu Wrocławia przy pl. Legionów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe | 42 m | ul. Grabiszyńska | loggia | komórka lokatorska w cenie - Wrocław, ul. Grabiszyńska 146 - II piętro - Budynek 4 piętrowy bez windy - Około 100 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia. Lokalizacja Mieszkanie leży przy ulicy Grabiszyńskiej 36. To znana ulica we Wrocławiu. Dojazd do centrum jest szybki i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,71 m² 16 795,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Mieszkanie W trakcie remontu Opiekun oferty: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   Mieszkanie o powierzchni 29,71 m2, położone jest na drugim piętrze, w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku z windą przy ul.Grabiszyńskiej 311-315. Mieszkanie składa się z salonu (z wyjściem na balkon) i otwartej przez barek.

Szczegóły ogłoszenia

742 920 zł61,91 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujmy do zamiany lub sprzedaży rozkładowe mieszkanie składające się z dwóch pokoi z osobną kuchnią, łazienką, przedpokojem oraz piwnicą o łącznej powierzchni 61,91 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł61,20 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokoje / 2 balkony / ogrzewanie miejskie / Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne 1 kwietnia, 3-pokojowy apartament na Starym Mieście 63m2 centrum dostępny od zaraz, lokalizacja: stare Miasto to południowo-zachodnia część Wrocławia z idealnym dostępem do Rynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 490 zł47,62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe w stanie deweloperskim, z widokiem na przy Parku Grabiszyńskim english description below - please do not hesitate to contact us Gotowe do aranżacji mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pok.| Balkon | Klima| Komórka lokatorska | Po remoncie| Rozkład| Pl. Legionów| dostępne od już Numer oferty w biurze: 3459/4186/omw warunki najmu - Okres najmu: min. 12 miesięcy -.

Szczegóły ogłoszenia

690 490 zł47,62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokoje, w budynku mającym pozwolenie na użytkowanie. Atrakcyjna cena i widok na Park Grabiszyński z balkonu english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m , zlokalizowane w odległości zaledwie 1,5 km od Rynku, oferując idealne połączenie bliskości centrum z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

811 111 zł96 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m , zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2, położone na 4 piętrze w bloku przy Alei Pracy, nieopodal ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie ładne, czyste, dwustronne, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 942,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszynek,Wrocław

3 190 zł35 m² 91,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia zupełnie nowe, stylowe mieszkanie na najnowszym osiedlu przy ul. Grabiszyńskiej. Lokal o powierzchni 35 m został zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł59 m² 12 647,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Funkcjonalny układ z osobnym pokojem do pracy odpowiada na potrzeby pary, rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

779 000 zł45 m² 17 238,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje przy Parku Grabiszyńskim | balkon | garaż | komórka | świetna lokalizacja Przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku (2018r) z windą i garażem przy ul.