dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Krzycka

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

5 000 zł135 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowy apartament Z tarasem! lokalizacja: ul. Krzycka. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie na przy ul. Krzyckiej na 6 piętrze z pięknym widokiem na Ślęze. Mieszkanie w pelni rozkładowe, wygodne, ustawne pokoje, duży balkon, wyposażona kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

399 000 zł87 m² 4 586,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Krzyków usytuowane na osiedlu Wietrznym-ulice Racławicka /krzycka. Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 87M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł67 m² 26,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Krzycka (krzyki). Cicha, spokojna, zielona okolica. W pobliżu Park Południowy, tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

419 000 zł94 m² 4 457,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Krzyki - ul. Krzycka; atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie 93,71 m2, do wykończenia, stan deweloperski, rynek wtórny; 4/5 piętro, winda, budynek z 2008 roku. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka + wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

299 000 zł48 m² 6 242,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Klecina - ul. Krzycka ; 2 pokoje, 48m2, pełen rozkład. Mieszkanie na parterze w budynku z 2001r. pełen rozkład, dwustronne [północ-południe]. Pokój dzienny z wyjściem na balkon, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni z meblami w zabudowie, trzech pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krzyckiej. Pokój dzienny z jadalnią i wyjściem na taras. Umeblowana i wyposażona kuchnia ( zmywarka, piekarnik, mikrofalówka etc.). W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 100 zł100 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na rzykach - przy ul.Krzyckiej. Mieszkanie o pow. 100m2 składa się z dwóch pokoi, salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

499 000 zł102 m² 4 875,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowa Niższa Cena Przestronne mieszkania Osiedle liczy łącznie 48 mieszkań: 2-, 3- i 4- pokojowych, o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania na parterze posiadają zielone tarasy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

425 000 zł71 m² 5 985,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu, znajdującym się na osiedlu chronionym, o powierzchni 71 m2 w dzielnicy Krzyki, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***super mieszkanie - komfortowe Z garażem I windą*** Polecam na wynajem komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 na 3 piętrze 4 piętrowego nowego budynku przy ul. Krzyckiej (krzyki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowocześnie zaaranżowane dwupoziomowe mieszkanie, położone w cichej okolicy na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania bardzo słoneczne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o pow.60m2 w okolicach ul. Krzyckiej. Idealny, dwustronny rozkład mieszkania sprawia, że lokalizacja stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży nowe mieszkanie 2 pok., o pow. 50 m2 zlokalizowane w dzielnicy Krzyki, ul. Krzycka na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2008r. z dogodnie usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, wygodne mieszkanie 2 pok., o pow. 50m2 o podwyższonym standardzie usytuowane budynku z windą z 2008r. Wrocław-Krzyki, ul. Krzycka (wraz z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i luksusowo wykończone mieszkanie w budynku położonym w cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. Lokalizacja zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie dla 4 osób (pracownicy lub studenci) przy ul. Krzyckiej (na wysokości Wietrznej). Mieszkanie znajduje się w przyziemiu domu jednorodzinnego z lat 90-tych. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie przy ulicy krzyckiej! Mieszkanie o łącznym metrażu 52m2 składa się z korytarza, salonu połączonego z kuchnią, sypialni oraz łazienki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą z 2008 roku. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 49,9 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

339 000 zł67 m² 5 059,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam fajne mieszkanie połozone na kameralnym osiedlu przy ul. Krzyckiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe, składające się z przestronnego pokoju dziennego (25 mkw) , dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne mieszkanie położona w atrakcyjnej i spokojnej okolicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz łazienki połączonej z wc. Wyposażenie mieszkania może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wanną oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

559 000 zł108 m² 5 149 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowa Niższa Cena Przestronne mieszkania Osiedle będzie liczyć łącznie 48 mieszkań: 2-, 3- i 4- pokojowych, o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania na parterze będą posiadać zielone tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

549 000 zł105 m² 5 191 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkania Osiedle będzie liczyć łącznie 48 mieszkań: 2-, 3- i 4- pokojowych, o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania na parterze będą posiadać zielone tarasy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 500 zł67 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam fajne mieszkanie połozone na kameralnym osiedlu przy ul. Krzyckiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe, umeblowane, składające się z przestronnego pokoju dziennego (25 mkw) , dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

190 000 zł27 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

- prowizję biura pokrywa sprzedający bardzo wysoki standard! atrakcyjna lokalizacja I cena! idealne dla pary lub pod wynajem! lokalizacja: ul. Krzycka. Miejsce b. dobrze skomunikowane, zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

339 000 zł67 m² 5 059,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie przy ul. Krzyckiej położone na 7 piętrze. Trzy wygodne pokoje, duży balkon, wyposażona kuchnia, łazienka, wc, garderoba, holl. Mieszkanie ciepłe, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

309 000 zł50 m² 6 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 49,50m2 w dzielnicy Krzyki, w okolicach ul. Krzyckiej. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc. Do mieszkanie przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa kawalerka 27m2 na Krzykach (2012r.), salon połączony z aneksem kuchennym oraz łazienka. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane (na zdjęciu nie ma jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

nowoczesne, w pelni umeblowane mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Wyposazone we wszystkie sprzety gospodarstwa domowego (lodowka, pralka, piekarnik, zmywarka). Dodatkowo telewizor z telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

490 000 zł75 m² 6 533 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Naszą prowizję pokrywa sprzedający nowy 2 poziomowy Apartament z garażem na ogrodzonym osiedlu. Przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras. 2 sypialnie. Kuchnia oddzielna z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo nowoczesne mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ulicy Krzyckiej 92a. Mieszkanie znajduję się w nowym budownictwie na 4 piętrze, jednak dla osób, które nie lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w pelni umeblowane, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. Swietna lokalizacja, wezel komunikacyjny w kierunku centrum i Bielan. Mieszkanie na 1 pietrze w bloku z 2008 roku.