dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Magellana

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

3 500 zł57 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel: for English version scroll down ***wolne od zaraz*** Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57m2. Składa się z dwóch pokoi sypialnianych, salonu i aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne mieszkanie o powierzchni 32 m2 z dużą osobną kuchnią na 1 piętrze z windą, na pięknym osiedlu olimpia port! Wrocław. Mieszkanie składa się - osobna kuchnia - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 099 999 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie do własnej aranżacji na Olimpii Port! Z okien widok na las! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe Mieszkanie z Zielonym Otoczeniem i Stylowym Wyposażeniem Przedstawiam mieszkanie, które nie tylko zachwyci zieloną okolicą, ale również stylem życia. To idealne miejsce na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

3 900 zł56 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH*** Luksusowy apartament w inwestycji Olimpia Port! Mieszkanie z dwoma balkonami oraz dwoma miejscami postojowymi. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w budynku z 2016 roku. Mieszkanie na osiedlu Olimpia Port, wybudowanym przez Archicom. Osiedle bardzo rozwinięte, sklepy i placówki medyczne, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od 31.08- Polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Vespucciego 45 (olimpia port- swojczyce - psie pole) Apartament znajduje się na spokojnym i bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Olimpia Port, na Swojczycach. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, posiadające powierzchnię 50m2, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

685 800 zł49 m² 13 995,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje na wysokim parterze w doskonałej lokalizacji. - piękna, zielona okolica - Nowoczesne osiedle - Tereny spacerowe nad Odrą - Szybki dojazd do centrum - Genialna lokalizacja, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia Port! Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na las! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

879 000 zł64 m² 13 670 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie powierzchni 64,3 m2 na a olimpii port Opiekun Oferty telefon Nr licencji pfrn 28424 Zalety nieruchomości: - mieszkanie o przestronnym układzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie na osiedlu Olimpia Port do własnej aranżacji! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

518 400 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Ta nieruchomość oferuje nie tylko komfortowe wnętrza, ale także wyjątkową lokalizację, która zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

718 000 zł46 m² 15 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przepiękny Apartament Premium w pełni rozkładowy 2-pokojowy o pow. 46 m2 z balkonem z 2016r Nieruchomość znajduje się przy ul. Ferdynanda Magellana na pprzepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 800 zł45 m² 61,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 45,47 m2 na Olimpii Port! Atuty mieszkania: - gotowe do wprowadzenia - lokalizacja - duży balkon - wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

720 000 zł46 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z dużym tarasem, położone na II piętrze w budynku z windą ( budynek 3-piętrowy), na prestiżowym, nowoczesnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

7 000 zł92 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu pięknego apartamentu o powierzchni 91,83 m2, położonego na ostatnim piętrze w budynku położonego w inwestycji Olimpia Port przy ul. Vespucciego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

723 992 zł47 m² 15 436,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Olimpia Port /lux /2pok/46m2 /top/winda!top! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m 2 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2016 rokuwrocław, swojczyce, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

723 993 zł47 m² 15 469,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Olimpia Port /lux /2pok/46m2 /top/winda!top Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m 2 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2016 rokuwrocław, swojczyce, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

695 000 zł49 m² 14 251 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Doradca klienta: tel. Przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. W cenie nieruchomości meble, całe wyposażenie agd + tv 55 cali. Na osiedlu znajdziemy pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

669 000 zł45 m² 14 713 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 45,47 m2 na Olimpii Port! Atuty mieszkania: - gotowe do wprowadzenia - lokalizacja - duży balkon - wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

723 999 zł47 m² 15 437,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Olimpia Port /lux /2pok/46m2 /top/winda! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m 2 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2016 rokuwrocław, swojczyce, ul. Ferdynanda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

724 000 zł46 m² 15 569,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

719 000 zł48 m² 14 855,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w renomowanej dzielnicy Wrocławia - Olimpia Port. Mieszkanie jest położone na wysokim parterze w budynku z 2016r. jest w pełnym rozkładzie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

837 000 zł54 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj na granicy natury i wygodnego stylu życia! Polecam na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54 m2, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 na osiedlu Olimpia Port, ul. Magellana. Miejsce postojowe i klimatyzacja w cenie. Układ mieszkania: oddzielna kuchnia Sypialnia Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

1 330 000 zł79 m² 16 792,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe bez hipoteki w pełni wyposażone i umeblowane o powierzchni 79,2m2 Mieszkanie składa się z: 1. Przedpokoju z zabudowaną szafą (7 m2) 2. Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

759 000 zł48 m² 15 672,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: olimpia Port Ilość pokoi: 2 Metraż: 48.43 Piętro: 4/4 Cena lokalu 759 000zł Do sprzedania 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 48.43m2 z widokiem na park na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

720 000 zł48 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam śliczne 2 pokojowe mieszkanie w renomowanej dzielnicy Wrocławia - Olimpia Port. Mieszkanie jest położone na wysokim parterze w budynku z 2016r. jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

978 233 zł77 m² 12 624 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: ostatnie dostępne mieszkanie w promocyjnej cenie! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia w dzielnicy Swojczyce. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

856 473 zł69 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,35 m2 w stanie deweloperskim Układ mieszkania: - salon z aneksem 20,60 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

745 000 zł48 m² 15 383 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Olimpii Port! Otoczenie nieruchomości: osiedle Olimpia Port to przepiękne miejsce do życia. Jest tu wiele terenów zielonych, pomosty nad rzeką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

1 195 040 zł68 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, lasów jak i wielu tras pieszo rowerowych. Układ nieruchomości: - salon z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

1 077 879 zł80 m² 13 507 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie kanału żeglugowego, wałów nad Odrą, lasów jak i wielu tras pieszo rowerowych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

1 190 000 zł80 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 5 pokojowe z balkonem na pięknym osiedlu przy Odrze. Opiekun nieruchomości: telefon Nieruchomość o powierzchni 79,54 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym ok. 19,6 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

713 400 zł58 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Trzy pokoje z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z oknem. Około 20 min komunikacją miejską do Placu Grunwaldzkiego. Do własnej aranżacji. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

1 049 350 zł68 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

527 925 zł38 m² 13 856 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: telefon oddanie: 07.2023 r. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 38m2 składa się z: - salonu z aneksem ok. 18,7 m2 - pokoju ok. 10,5 m2 - łazienki z wc ok. 4,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

746 760 zł51 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Ostatnie o takim układzie, dwa pokoje z widokiem na zieleń i wodę. Jasne i ciepłe! Około 20 min komunikacją miejską do Placu Grunwaldzkiego. Do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

779 903 zł74 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem na pięknym osiedlu przy Odrze. Opiekun nieruchomości: telefon Nieruchomość o powierzchni 74,1 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym ok. 27 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

689 999 zł47 m² 14 681 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: telefon tylko W sdp nieruchomości Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem, balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym na osiedlu Olimpia Port. Otoczenie.