dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Maślicka

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

769 000 zł61 m² 12 528,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.38m. Nieruchomość składa się z: - salonu połączonego z kuchnią (możliwość rozdzielenia), - sypialni - pokoju - łazienki z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

590 000 zł58 m² 10 128,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie - stan deweloperski. 3 pokoje- idealne dla rodziny. Spokojna, zielona okolica dobrze skomunikowana z centrum. -Lokalizacja: ul. Maślicka, maślice, wrocław -58,25: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

590 000 zł58 m² 10 184,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe przestronne mieszkanie - stan deweloperski. 3 pokoje- idealne dla rodziny jak i dla pary. Spokojna, zielona okolica dobrze skomunikowana z centrum. -Lokalizacja: ul. Maślicka, maślice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

405 000 zł28 m² 14 438,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie - stan deweloperski. 1 lub 2 pokoje- w zależności od potrzeb- kuchnia osobno lub aneks kuchenny w salonie. idealne dla singla lub pary. Spokojna i zielona okolica świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

769 000 zł78 m² 9 886,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie 4 pokojowe na zielonych Maślicach Najważniejsze informacje: - stan deweloperski - gotowe do odbioru - bez pcc (sprzedający płaci vat) - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

480 000 zł37 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,1 m2, położone na 2-gim piętrze w ocieplonym bloku z 2003roku przy ul. Maślickiej. W skład mieszkania wchodzi przedpokój, kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

780 000 zł73 m² 10 736 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

To czteropokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem na Maślicach może być Twoje! Gotowe do odbioru. Opiekun nieruchomości: tel. Sprzedawane mieszkanie jest umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

480 000 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie 37,1 m2 na 2-gim piętrze w ocieplonym bloku z 2003roku W skład mieszkania wchodzi przedpokój, kuchnia połączona z salonem, z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

479 008 zł38 m² 12 638,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Maslice Okazja 2 pokoje Media miejskie 2003! tramwaj! polecamy mieszkanie 37,1 m2 na 2-gim piętrze w ocieplonym bloku z 2003roku przy ul. Maślickiej Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

389 000 zł28 m² 13 868,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż kawalerkę mieszkanie o łącznej powierzchni 28,05m2 , które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym w apartamentowcu z 2023r z windą na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

389 000 zł28 m² 13 868 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne dwupokojowe, kompaktowe mieszkanie na 28 metrach w cichej okolicy. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

589 000 zł38 m² 15 677,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie położone jest na parterze w 2 piętrowym bloku, wybudowanym w 2022 roku Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - garderoba - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

389 890 zł28 m² 13 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez prowizji (0 zł) i podatku pcc (0 zł) * kontakt: tel. Świetna lokalizacja: wrocław, maślice, ul. Maślicka - blisko do N-Parku, biedronki, brico, siłownia, sauna, orlen, paczkomaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

479 005 zł37 m² 12 842 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

389 890 zł28 m² 13 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie 2 pokojowe w najzieleńszej dzielnicy Wrocławia. Najważniejsze informacje: gotowe do odbioru bez pcc bez prowizji założona kw balkon winda 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

479 000 zł37 m² 12 911 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Maslice Okazja 2 pokoje Media miejskie 2003! tramwaj polecamy mieszkanie 37,1 m2 na 2-gim piętrze w ocieplonym bloku z 2003roku przy ul. Maślickiej Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

860 000 zł72 m² 11 862,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,50 m2 znajdujące się na wrocławskich Maślicach przy Maślickiej 11 wraz z udziałem w części wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

850 000 zł72 m² 11 724 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. ***oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Stylowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Umeblowane. Dostępne od zaraz. Otoczenie nieruchomości: świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

569 000 zł58 m² 9 822,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 3-pokowe mieszkanie z ogródkiem o łącznej powierzchni 57,93m2 , które jest usytuowane na parterze w dwupiętrowym w apartamentowcu z 2023r z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

569 000 zł58 m² 9 768,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 3-pokowe mieszkanie o łącznej powierzchni 58,25m2 , które jest usytuowane na parterze w dwupiętrowym w apartamentowcu z 2023r z windą na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

569 000 zł58 m² 9 822,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe na wysokim parterze o powierzchni: 57,93m2 położone na osiedlu Maślice we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej ( Dzielnica - Fabryczna ) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

569 000 zł58 m² 9 768,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze o powierzchni: 58,25m2 położone na osiedlu Maślice we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej ( Dzielnica - Fabryczna ) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

569 000 zł58 m² 9 763,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie 3 pokojowe na zielonych Maślicach Najważniejsze informacje: - gotowe do odbioru - bez pcc - bez prowizji - ogród - winda - 3 pokoje - parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

392 699 zł28 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie 2 pokojowe w najzieleńszej dzielnicy Wrocławia. Najważniejsze informacje: - gotowe do odbioru - bez pcc - bez prowizji - balkon - winda - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

534 000 zł54 m² 9 910,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie 2 pokojowe na zielonych Maślicach Najważniejsze informacje: - gotowe do odbioru - bez pcc - bez prowizji - duży balkon - winda - 2 pokoje - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

534 000 zł53 m² 9 983,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie 3 pokojowe na zielonych Maślicach Najważniejsze informacje: - gotowe do odbioru - bez pcc - bez prowizji - duży balkon - winda - 3 pokoje - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

528 888 zł54 m² 9 825,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przepiękne zielone mieszkanie 2 -pokojowe z miejscem postojowym oraz pięknym tarasem. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowym pięknym budynku. Nieruchomość wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

389 900 zł28 m² 13 900,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe na wysokim parterze o powierzchni: 28,05m2 położone na osiedlu Maślice we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej ( Dzielnica - Fabryczna ) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

554 000 zł54 m² 10 282 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

To dwupokojowe mieszkanie na Maślicach może być Twoje! Gotowe do odbioru. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

589 000 zł58 m² 10 167 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z tarasem, gotowego do odbioru, w zielonej okolicy, na wrocławskich Maślicach. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

860 000 zł72 m² 11 862 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 927,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,19 m2 we Wrocławiu przy ul. Maślickiej. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Futuria Maślice wybudowanej w 2021 roku. Opis - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

554 000 zł53 m² 10 357 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki parter, duży balkon, funkcjonalny układ. Dostępne od zaraz. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

759 000 zł62 m² 12 275,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,83 m2 mieszczące się na cichym, zamkniętym osiedlu "brzozowe Zacisze" przy ul. Maślickiej we Wrocławiu. Mieszkanie, zlokalizowane na podwyższonym parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

510 000 zł58 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta idealna dla klientów starających się o Bezpieczny Kredyt 2% Zapraszam do kontaktu celem przedstawienia szczegółów! Bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 1930r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

829 000 zł77 m² 10 766,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż urządzone, wyposażone, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Maślickiej na zielonych Maślicach. Mieszkanie o powierzchni 77m2 składa się z: - salon - 18,2m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 717,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż przepiękne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,29m2, usytuowane na parterze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2023r. Nieruchomość położona jest nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

877 500 zł65 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie: * Apartament ma 65 m2 , składa się z: - salonu z kuchnią, - łazienki, - przedpokoju, - sypialni, - pokoju biurowego * Do mieszkania przynależą 3 małe, ale uroczo zaaranżowane balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, na Maślicach. Łazienka, sypialnia, pokój z aneksem kuchennym, balkon. Miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości P osiadam y d o sprzedania mieszkanie w domu dwurodzinnym przy ulicy Maślickiej. Nieruchomość ma 58 m 2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

699 000 zł63 m² 11 025,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***przytulne mieszkanie na zielonym osiedlu idealne dla rodziny*** mieszkanie Z balkonem, zamykany garaż. I dodatkowe miesjsce postojowe, duża komórka likatorska funkcjonalny układ pomieszczeń:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij