dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Maślicka

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

771 355 zł64 m² 12 090,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Maślice nowy blok / 3 pokoje/63m2/ Garaz w cenie!top Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m parter w apartamentowcu z windąwrocław, maślice, ul. Maślicka Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 478 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jasne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, o powierzchni 95,76 m2, zlokalizowane na zielonych Maślicach we Wrocławiu Opiekun nieruchomości: nr licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

706 552 zł57 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeżeli szukasz balansu między życiem w mieście a kontaktem z naturą to mieszkanie jest dla Ciebie! Nowa inwestycja powstająca w malowniczej okolicy Parku Świetlików i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

633 748 zł47 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

838 000 zł58 m² 14 448,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam Nowoczesne 3 pok mieszkanie o powierzchni 57 m2, na 2 piętrze trzypiętrowego budynku z cichobieżną windą z 2021 roku, ul Maślicka, wrocław. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

771 350 zł63 m² 12 243,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Maślice nowy blok / 3 pokoje/63m2/ Garaz w cenie! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m parter w apartamentowcu z windąwrocław, maślice, ul. Maślicka Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

729 000 zł78 m² 9 372,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 77,78m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w dwupiętrowym apartamentowcu z 2023r na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

729 000 zł78 m² 9 373 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu niezwykle przestronne mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w nowoczesnym budynku wielorodzinnym położonym przy ulicy Maślickiej na urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

744 888 zł68 m² 10 984,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne i słoneczne mieszkanie z dwoma tarasami oraz ogródkiem. Mieszkanie 3 -pokojowe , dwustronne z aneksem kuchennym ( możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni), dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

744 888 zł68 m² 11 001,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 67,71 m2 położone na parterze w nowoczesnym 3-piętrowym budynku wielorodzinnym oddanym do użytkowania w 2023 roku przy ulicy Maślickiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

680 000 zł45 m² 14 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja do 14.10.24 r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

775 000 zł60 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z dobrym dojazdem do centrum. Zamknięte, kameralne osiedle pełne zieleni! Opiekun nieruchomości: telefon Najważniejsze informacje: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

780 000 zł50 m² 15 482,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne mieszkanie 3-pokojowe wraz z dużą komórką lokatorską i miejscem w hali garażowej w nowym budynku z 2020 roku, jeszcze z gwarancją dewelopera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

715 000 zł69 m² 10 409,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

68,69 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / do wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 68,69 m , znajdującego się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

744 888 zł68 m² 10 984,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,81m2 na Wrocławskich Maślicach. Mieszkanie z dwoma tarasami oraz ogródkiem. Mieszkanie dwustronne z aneksem kuchennym (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

769 000 zł78 m² 9 859 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

To czteropokojowe mieszkanie z balkonem na Maślicach może być Twoje! Gotowe do odbioru. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Maślice,Wrocław

650 000 zł50 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z ogródkiem na Maślicach! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze. Lokal o powierzchni 50,10 m2 składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

769 000 zł78 m² 9 887 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry! Chciałbym zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w budynku wielorodzinnym położonym przy ulicy Maślickiej na spokojnym wrocławskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

768 000 zł78 m² 9 874 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

769 000 zł78 m² 9 886,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis: na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie 4 pokojowe na zielonych Maślicach Załączone rzuty przedstawiają możliwości zagospodarowania pomieszczeń. Najważniejsze informacje: - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

768 000 zł78 m² 9 874 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

769 000 zł78 m² 9 887 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

798 000 zł58 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy Państwu nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,91 m , które jest idealne dla rodziny. Wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie gotowe do wprowadzeienia! Wykończone w wysokim standardzie, wyposażone w sprzęt agd, gustownie umeblowane. Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

774 900 zł60 m² 12 936,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (21,8m2) - pokoju 1 (11,9m2) - pokoju 2 (9,3m2) - łazienki (4,1m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

755 000 zł69 m² 10 991,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowe mieszkanie / dwustronne / do wykończenia dwustronna wystawa okien dwa balkony Mieszkanie o powierzchni 68,69 m2 położone w niskim budynku z 2020r. Mieszkanie składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

769 000 zł78 m² 9 858,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Stan deweloperski. Bez podatku pcc. Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie z dużym tarasem o powierzchni 77,78 m 2 na parterze 3 piętrowego budynku. Lokal składa się z: - 4 pokoi - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

(Sprzedaż tylko dla klienta gotówkowego.) Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na spokojnym, zielonym osiedlu Maślice. Zdjęcia oddają rzeczywisty stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

459 000 zł34 m² 13 343 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Maślice/1pok./balkon/piwnica/klimatyzacja/hit/top Zapraszamy na prezentacje mieszkania o powierzchni 34,5 m2 na ul. Maślickiej, wrocław. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

769 000 zł78 m² 9 886,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie 4 pokojowe na zielonych Maślicach Załączone rzuty przedstawiają możliwości zagospodarowania pomieszczeń. Najważniejsze informacje: - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

459 200 zł34 m² 13 310,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Maślice/1pok./balkon/piwnica/klimatyzacja/top/hit Zapraszamy na prezentacje mieszkania o powierzchni 34,5 m2 na ul. Maślickiej, wrocław. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

769 000 zł78 m² 9 886,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

459 500 zł34 m² 13 357,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Maślice/1pok./balkon/piwnica/klimatyzacja/od/zaraz Zapraszamy na prezentacje mieszkania o powierzchni 34,5 m2 na ul. Maślickiej, wrocław. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

460 000 zł34 m² 13 411,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

468 800 zł34 m² 13 627,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

610 000 zł46 m² 13 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Brzozowe Zacisze - to nowoczesne, rodzinne osiedle. - prawdziwa enklawa ciszy i zieleni na wrocławskich Maślicach! - Idealne mieszkanie na zakup dla siebie lub na inwestycję! Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

455 000 zł34 m² 13 542 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż wygodna kawalerka znajdująca się w zielonej, spokojnej okolicy. Dzięki bardzo dobremu skomunikowaniu z centrum oraz dostępowi do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

469 000 zł34 m² 13 594,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Maślice/1pok./BALKON/PIWNICA/KLIMATYZACJA/TOP/HIT Zapraszamy na prezentacje mieszkania o powierzchni 34,5 m2 na ul. Maślickiej, wrocław. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

720 000 zł50 m² 14 271,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,45 m2 z dużym tarasem o powierzchni 12m2. Rozkład pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *pokój *łazienka *przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

970 000 zł86 m² 11 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Świetna lokalizacja oraz rozkład sprawiają, że jest to idealny wybór dla rodziny. Rozkład: poziom 1: 63 m2 salon z kuchnią 2 pokoje korytarz łazienka balkon. Poziom 2: 22 m2 pokój pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

850 000 zł73 m² 11 643,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3-pokoje z ogrodem, bezczynszowe Klimatyczne, całkowicie rozkładowe mieszkanie w okolicy Stadionu Miejskiego. W trakcie kapitalnego remontu w mieszkaniu wymieniono instalacje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij