dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Racławicka

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Grabiszyn,Wrocław

392 000 zł37 m² 10 594,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku okolice Racławickiej. Bardzo dobra lokalizacja pod wynajem. W pełni rozkładowe, idealne pod wynajem. Nieruchomość o powierzchni ok. 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Grabiszyn,Wrocław

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku bez windy. Świetna lokalizacja, blisko tramwaj ul. Powstańców Śląskich, liczne sklepy, park Południowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 064 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Najbardziej pożądana lokalizacja W mieście Lokal położony na parterze 2-piętrowego budynku z 2012r. Istnieje możiwość kupna mieszkania wraz z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

955 000 zł86 m² 11 104,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86m2, położone na spokojnym osiedlu w okolicach ul. Racławickiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, w budynku 3-piętrowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

419 195 zł41 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41,30 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

499 000 zł38 m² 13 042 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: telefon Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji Planty Racławickie - 4,5 km do centrum. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

598 000 zł49 m² 12 129,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Grabiszynie, nieopodal górki Skarbowców. Idealna propozycja pod wynajem. Bardzo dobra lokalizacja, przystanek autobusowy, sklepy. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

518 900 zł51 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego pomiędzy Krzykami a Oporowem. Dwa pokoje w rozkładzie na drugim piętrze w budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

510 000 zł38 m² 13 330 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2021 roku! Usytuowane na 4 piętrze z 4, bez skosów. Położona na osiedlu Planty Racławickie! We speak English, german and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Klecina,Wrocław

607 000 zł72 m² 8 373,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie na Krzykach. Zajmuje powierzchnię 72,5 m2, usadowione na 4 piętrze 2 piętrowego bloku z 2000 roku. Lokal położony jest w pobliżu przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

510 000 zł38 m² 13 329,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

polecam do sprzedazy nowe mieszkanie 38,26m2 na osiedlu planty racławickie we Wrocławiu. Nieruchomośc znajduje się na 4, ostatnim piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

537 000 zł54 m² 9 981 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego pomiędzy Krzykami a Oporowem. Dwa pokoje w rozkładzie na pierwszym piętrze w budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

389 295 zł37 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Krzykach. Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 36,9 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 18,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lakiernicza

Krzyki,Wrocław

537 700 zł52 m² 10 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Lokal mieszkalny o powierzchni 51,7 m2, w którego skład wchodzi aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym, sypialnia, łazienka, przedpokój oraz balkon. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

460 000 zł40 m² 11 616 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Krzykach. Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 19,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

609 150 zł62 m² 9 825 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 62m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

584 505 zł56 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tytuł: wrocław Krzyki 2 pokoje, 55,80 m2 Termin realizacji 2022-10 Dzielnica: krzyki Powierzchnia mieszkania: 55,80 m2 Cena:584 505,00 zł Termin realizacji: 2022-09 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

625 240 zł64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków Idealne dla Rodziny mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi: -Salon -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

647 145 zł66 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wrocław Krzyki 4 pokoje, 65,70 m2 Termin realizacji 2022-10 Dzielnica: krzyki Powierzchnia mieszkania: 65,70 m2 Cena: 647 145,00 zł Termin realizacji: 2022-10 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

578 925 zł56 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tytuł: wrocław Krzyki 2 pokoje, 55,80 m2 Termin realizacji 2022-10 Dzielnica: krzyki Powierzchnia mieszkania: 55,80 m2 Cena: 578 925,00 zł Termin realizacji: 2022-09 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

822 800 zł75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków Idealne dla Rodziny mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

657 510 zł65 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

640 575 zł66 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków Idealne dla Rodziny mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

524 108 zł47 m² 11 175 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków Dwupokojowe mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

608 500 zł49 m² 12 494,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Piękne mieszkanie w okolicy Górki Skarbowców na cenionym, zamkniętym osiedlu. Trzy pokoje idealnie sprawdzą się dla rodziny 2+1, bądź pod wynajem! Blisko komunikacja miejska, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

468 660 zł44 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków Idealne na start mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

955 000 zł86 m² 11 104,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

897 900 zł101 m² 8 890,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

NA sprzedaż unikatowy, wysoki penthouse przy parku 101m2! - komfort i ciekawa otwarta przestrzeń; - kominek ok. h-5,5 m z nowoczesnym frontem z kamienia; - drewniane okna; - ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

625 000 zł65 m² 9 598 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 80 m2 po podłodze z antresolą na Krzykach blisko Parku Grabiszyńskiego **wyłączność W biurze sdp-nieruchomości** Opiekun Oferty: tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

643 000 zł65 m² 9 892,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji położonej w prestiżowej lokalizacji Krzyki, idealnie pomiędzy dwoma najpiękniejszymi parkami we Wrocławiu - Grabiszyńskim oraz Południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

717 773 zł66 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp 0% prowizji! bez pcc! Serdecznie polecam piękne, słoneczne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

537 680 zł52 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie okolice ul. Racławickiej. Idealne pod wynajem, blisko komunikacja miejska, sklepy, szybki dojazd od Centrum. Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

549 585 zł53 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie w najbardziej zielonej, prestiżowej części Krzyków. Mieszkanie ma powierzchnię 53,10 m2 i składa się z dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

445 200 zł48 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Największe atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

650 430 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków Idealne dla Rodziny mieszkanie na Oporowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

611 820 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie z ogrodem składające się z 2 sypialni, salonu oraz kuchni. Nieruchomość zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

486 588 zł47 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 46,90m2, do własnej aranżacji mieści się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

623 070 zł64 m² 9 675 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez płacenia pcc bez prowizji 0% jedyna taka oferta Planty Racławickie jest to osiedle wybudowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Na osiedlu znajduje się klub fitness dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

484 243 zł47 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

570 555 zł56 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp 0% prowizji! bez pcc! Serdecznie polecam piękne, słoneczne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

659 645 zł66 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022