dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Racławicka

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, słoneczne i zadbane mieszkanie, znajdujące się w stylowym domu wielorodzinnym, na rogu ulicy Racławickiej i Sokolej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

2 500 zł58 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pok. Racławicka, borek, szkoła atut opiekun oferty Tel: e-mail: (for English scroll down) *** mieszkanie dostępne od 1 lipca*** Polecam do wynajęcia piękne mieszkanie 2pok., pełen rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

511 000 zł52 m² 9 771 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Żyć zdrowiej i piękniej? Możesz! Jeśli chcesz mieszkać w ładnej, zielonej okolicy, bardzo blisko centrum miasta i cenisz sobie nowoczesną architekturę, to nasza propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

830 000 zł89 m² 9 295 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Cenisz sobie wygodę i nowoczesny design? Zależy Ci na otwartej przestrzeni? Myśl o porannej kawie w otoczeniu zieleni napawa Cię optymizmem? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

692 000 zł69 m² 10 029 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta i własnym ogródku? Chciałbyś raczyć się poranną aromatyczną kawą na własnym przestronnym tarasie? Mamy dla Ciebie mieszkanie na miarę Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

610 600 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 71 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Największe atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

378 000 zł39 m² 9 692 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Największe atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

530 708 zł70 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa inwestycja w sercu zielonych Krzyków! 0% podatku pcc I zero prowizji dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty tel. Termin zakończenia budowy: 31-12-2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

562 500 zł68 m² 8 300,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

>Oferta bez Prowizji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

612 870 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Idealne na start! Najbardziej zielona, prestiżowa część Krzyków Wykończenie premium części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

388 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na co warto zwrócić uwagę. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

395 900 zł40 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

380 460 zł41 m² 9 325 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

734 850 zł83 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

400 043 zł43 m² 9 325,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

380 460 zł41 m² 9 325 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł51 m² 48,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie mieszkanie pod działalność biurową lub pod zakład fryzjerski, kosmetyczny itp. Świetna lokalizacja - racławicka/zefirowa/wietrzna. Mieszkanie dostępne ok. maj/czerwiec 2021r. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Oporów,Wrocław

583 975 zł66 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż trzypokojowe jasne i przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o wielkości 65,90m2 usytuowane na II piętrze znajdujące się na nowobudowanym, kompleksowym, strzeżonym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

525 140 zł62 m² 8 525 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,60m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Największe atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

537 460 zł62 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

630 000 zł93 m² 6 774 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 93 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Nieruchomość składa się z: - kuchni - 3 sypialni - Łazienki z wc - Przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

354 776 zł43 m² 8 269,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwu pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką i przedpokojem na krzykach we Wrocławiu Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

7 500 zł115 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: mail: for English version scroll down ***wolne od zaraz*** Luksusowy apartament w pięknie wyremontowanej kamienicy. Wyremontowany apartament składający się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

568 305 zł66 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dział Deweloperski sdp nieruchomości tel. Super mieszkania w bardzo atrakcyjnej cenie! Zielona okolica zapewni spokój i komfort zamieszkania z dala od zgiełku miasta. Budynek-otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

759 000 zł74 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun Oferty piękne mieszkanie przy racławickiej! Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym 32,03m2 wyjściem na balkon 3m2. -Pokój 9m2, -Pokoju 16m2 -przedpokoju 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krzyki,Wrocław

598 175 zł71 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe z balkonem na pięknym, zielonym osiedlu w samym sercu prestiżowej części Krzyków. Oddanie sierpień/wrzesień 2021. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

536 761 zł65 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 64,67m2 znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

445 094 zł54 m² 8 304 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. mail: mieszkanie idealne dla rodziny! Mieszkanie o powierzchni 53,60m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

610 600 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: 2 - pokojowe mieszkanie na Gajowicach: - III piętro w niskim budynku; - z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Klecina,Wrocław

589 330 zł80 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 79,64m2 znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

1 800 zł67 m² 26,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 duże pokoje, 67 m2 racławicka/rymarska Do wynajęcia bardzo wygodny apartament położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Racławickiej 75. Możliwe jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem fenomenalne, przestronne i nowoczesne mieszkanie, położone w zabytkowym domu wielorodzinnym, na rogu ulicy Racławickiej i Sokolej. Mieszkanie w 2020 roku przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Grabiszynek,Wrocław

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie przy Parku Grabiszyńskim i bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły atut Mieszkanie dwustronne, z antresolą, klimatyzowane, urządzone z klimatem, ciche. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 100 zł49 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: e-mail: ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ul. Racławicka - Krzyki Umowa min. rok czasu. Mieszkanie (49m2) składa się z: -Salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Tarnogaj,Wrocław

433 302 zł54 m² 8 084 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania bez prowizji I podatku pcc! Piękne rodzinne osiedle położone w zielonej części Krzyków przy ul. Racławickiej. W najbliższej okolicy nie brakuje ścieżek rowerowych, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Tarnogaj,Wrocław

500 870 zł62 m² 8 131 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Tarnogaj,Wrocław

371 789 zł38 m² 9 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

354 715 zł41 m² 8 694 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, przestronne mieszkanie. Najbardziej zielona, prestiżowa część Krzyków w standardzie premiumgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

473 693 zł57 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta od dewelopera - Termin realizacji: 2021-09 Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 56,90 m2 na 1 piętrze w nowej IV piętrowej inwestycji przy ul. Racławickiej w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

834 405 zł86 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferta od dewelopera - Termin realizacji: 2021-09 Mieszkanie rozkładowe, 5 - pokojowe o powierzchni 85,80 m2 na I piętrze w nowej IV piętrowej inwestycji przy ul. Racławickiej w bloku.