dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Racławicka

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

480 000 zł61 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

OK. Racławickiej / 3 pokoje / wolne od zaraz / / krzyki / balkon / kominek zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

173 000 zł25 m² 6 920 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Okazja! lux! Do sprzedania luksusowe mieszkanie 1-pokojowew nowym budownictwie, o pow. 25m kw. w dzielnicy Krzyki - Borek, okolice ulicy Racławickiej. Lokal składa się z:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

480 000 zł61 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokoje / wolne od zaraz / ok. Racławickiej / krzyki / balkon / kominek zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

355 000 zł85 m² 4 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca rozkładowe! ciche, balkon, w budynku Z cegły! Dwupokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 85m2 atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

395 000 zł69 m² 5 724,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Gorąco polecamy na sprzedaż dwustronny apartament z antresolą mieszkanie o pow.69m2 /po podłodze/ usytuowany w okolicy ul. Racławickiej w budynku z 2003roku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

276 616 zł49 m² 5 645,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie na Grabiszynku. Usytuowane na 2 piętrze na kameralnym osiedlu zaliczanym do jednego z najbardziej prestiżowych i najbezpieczniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

280 000 zł62 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji racławicka / cicho / rozkład / piwnica / po remoncie /balkon Polecam 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

280 000 zł62 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam piękne mieszkanie z miejscem garażowym w wysokim standardzie na skraju parku Grabiszyńskiego, a 8 min piechotą od Parku Południowego. Krzyki, ul. Racławicka (niedaleko pływalni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

276 616 zł49 m² 5 645,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

276 616 zł49 m² 5 645,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

276 616 zł49 m² 5 645,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

276 616 zł49 m² 5 645,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

276 616 zł49 m² 5 645,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

276 616 zł49 m² 5 645,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

920 000 zł103 m² 8 932,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż lub do wynajmu piękny apartament o pow. 103 m2 plus przeszklona weranda, w luksusowej, przedwojennej willi, kompleksowo odrestaurowanej kilka lat temu na Krzykach-Borku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

399 000 zł87 m² 4 586,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Krzyków usytuowane na osiedlu Wietrznym-ulice Racławicka /krzycka. Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 87M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

320 000 zł52 m² 6 140,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

|! rynek pierwotny - stan deweloperski! Mieszkanie dwupokojowe z oddzielna, jasną kuchennią w samym sercu dzielnicy Krzyki, w inwestycji, która będzie oddana do użytku w IV kartele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

405 438 zł66 m² 6 130 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

|! rynek pierwotny - stan deweloperski! Mieszkanie czteropokojowe z aneksem kuchennym w samym sercu dzielnicy Krzyki, w inwestycji, która będzie oddana do użytku w IV kartele 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

223 933 zł31 m² 7 239,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

|! rynek pierwotny - stan deweloperski! Mieszkanie jednopokojowe w samym sercu miasta, w inwestycji, która będzie oddana do użytku w IV kartele 2013 roku Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

250 574 zł43 m² 5 798,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

|! rynek pierwotny - stan deweloperski! Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym w samym sercu dzielnicy Krzyki, w inwestycji, która będzie oddana do użytku w IV kartele 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

293 835 zł51 m² 5 798,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

|! rynek pierwotny - stan deweloperski! Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym w samym sercu dzielnicy Krzyki, w inwestycji, która będzie oddana do użytku w IV kartele 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

443 036 zł70 m² 6 329,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka 28 m2, ul. Racławicka na drugim piętrze (skrzyżowanie z ul. Jastrzębią, osiedle Borek). Spokojna okolica, cisza, zieleń a jednocześnie świetna lokalizacja i bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

168 000 zł23 m² 7 210,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

|!kawalerka 23 m2 W atrakcyjnej lokalizacji!ul. Racławicka! Lokal znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku w okolicy ulic Hallera i Powstańców Śl. mimo to jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja - borek, ul. Racławicka! wszędzie blisko!. Mieszkanie z balkonem, 2.pokojowe, w pełnym rozkładzie. Kuchnia umeblowana, na wyposażeniu jest lodówka i pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam rewelacyjne, w pełni rozkładowe, 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni około 62 m2 z tarasem o powierzchni 15 m2, w przepięknej, odrestaurowanej willi na Borku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

195 000 zł23 m² 8 478 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 23m2 położone w dzielnicy Krzyki, w pobliżu Parku Południowego - okolice ul. Racławickiej/sokolej. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

279 000 zł48 m² 5 812 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe Z garażem Mieszkanie na Krzykach-Borek. Usytuowane na ósmym piętrze w budynku dziesięcio-kondygnacyjnym. Okolica cicha, spokojna, dużo zieleni, w pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

287 000 zł48 m² 5 979 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 280 zł26 m² 49,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak English, wir sprechen Deutsche, hablamos Espanol, on parle Francais 13 argumentow dlaczego wlasnie to mieszkanie powinni panstwo wybrac. Nr.1 bardzo sloneczne mieszkanie z poteznymi oknami. dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

890 000 zł103 m² 8 640,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w pięknie odrestaurowanej w przedwojennej willi na osiedlu Borek. Mieszkanie o powierzchni 103m2 składa się z salonu połaczego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

3 000 zł103 m² 29,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w pięknie odrestaurowanej w przedwojennej willi na osiedlu Borek. Mieszkanie o powierzchni 103m2 składa się z salonu połaczego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie znajduje się na 1 piętrze willi znajdującej się przy ulicy Racławickiej. Mieszkanie znajduje się od strony ogrodu- cisza i zieleń. Wysokie 3,0 m. Bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest komfortowy 2-pokojowy apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym, na zamkniętym osiedlu niskich bloków, przy ul. Racławickiej. Mieszkanie usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w ładnej, spokojnej, cichej okolicy. Nowy 2 letni budynek. Blisko centrum. Powierzchnia 49m2 dwupokojowe mieszkanie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

375 000 zł47 m² 7 978 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Eleganckie mieszkanie w apartamentowcu na Krzykach. Salon z otwartą kuchnią (ok.25m2) i wyjściem na duży balkon z widokiem na zielona okolicę. Kuchnia gustownie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł65 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego kompleksu wielorodzinnego. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym 24m2, dwóch sporych sypialni 16m2 i 14m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

4 500 zł93 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław krzyki ul. Racławicka Eleganckie studio o pow. około 94 m2 wykończone i wyposażone. Ciekawie rozplanowana powierzchnia składająca się z otwartej przestrzeni : salon, jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 280 zł26 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

13 argumentow dlaczego wlasnie to mieszkanie powinni panstwo wybrac. EN, de, es, fr We speak English, wir sprechen Deutsche, hablamos espanol, on parle francais Nr.1 Jest to mieszkanie o powierzchni.