dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Skwierzyńska

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Grabiszyn,Wrocław

456 000 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oto dwupokojowe mieszkanie, położone w ocieplonym, 10-piętrowym bloku z windą, oddalony o ok. 350 m od przystanku autobusowego i tramwajowego zlokalizowanego na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

595 000 zł56 m² 10 606 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na prezentację: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, słoneczne mieszkanie na ul. Skwierzyńskiej, usytuowane na IV piętrze w budynku 4 piętrowym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

595 000 zł56 m² 10 606 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

4 pokojowe mieszkanie czeka na twoją rodzinę. Nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, słoneczne mieszkanie na ul. Skwierzyńskiej, usytuowane na IV piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

591 000 zł56 m² 10 534,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż świetne mieszkanie pod inwestycje, które składa się z 4 oddzielnych pokoi o powierzchni 56,10m2. Pełny rozkład. Mieszkanie usytuwane jest nieopodal ul. Skwierzyńskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł57 m² 10 438,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

56 M, 4 pokoje , os.KUCHNIA, UMEBLOWANE, ok. Sky tower Do sprzedaży bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie ,położone na czwartym, ostatnim piętrze budynku przy ul. Skwierzyńskiej. Mieszkanie bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

586 000 zł56 m² 10 464,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż świetne mieszkanie pod inwestycje, które składa się z 4 oddzielnych pokoi o powierzchni 56m2. Pełny rozkład. Mieszkanie usytuowane jest nieopodal ul. Skwierzyńskiej, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Powstańców Śląskich,Wrocław

799 000 zł112 m² 7 141,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 111 m2, mieszczącym się w odremontowanej kamienicy w okolicy ul. Skwierzyńskiej. Mieszkanie składa się z: - osobnej kuchni; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Powstańców Śląskich,Wrocław

620 000 zł112 m² 5 541,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3/4 udziałów w mieszkaniu o powierzchni 111 m2, mieszczącym się w odremontowanej kamienicy w okolicy ul. Skwierzyńskiej. Mieszkanie składa się z: - osobnej kuchni; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

591 000 zł56 m² 10 534,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż świetne mieszkanie pod inwestycje, które składa się z 4 oddzielnych pokoi o powierzchni 56,10m2. Pełny rozkład. Mieszkanie usytuwane jest przy ul. Skwierzyńskiej, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

369 000 zł36 m² 10 261,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze bloku, w dzielnicy Krzyki, przy ulicy Skwierzyńskiej, niedaleko Sky Tower. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

586 000 zł56 m² 10 464,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż świetne mieszkanie pod inwestycje, które składa się z 4 oddzielnych pokoi o powierzchni 56m2. Pełny rozkład. Mieszkanie usytuowane jest nieopodal ul. Żelaznej, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł58 m² 8 645,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania położonego przy ul. Skwierzyńskiej - ścisłe centrum miasta, lokalizacja idealna zarówno pod najem jak i na potrzeby własne. Samo mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

500 000 zł56 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: przedstawiam Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Skwierzyńskiej (boczna ul. Zaporoskiej). Opis nieruchomości: lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Krzyki,Wrocław

519 999 zł56 m² 9 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość polecana szczególnie inwestorom lub osobom chcącym mieszkać jednocześnie blisko centrum, ale w cichej okolicy. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

389 000 zł36 m² 10 802,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie z niezależnymi pokojami. Idealne na wynajem. Ul. Szczęśliwa Zapraszam do zapoznania się z ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu telefonicznego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Powstańców Śląskich,Wrocław

498 000 zł64 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Specjalna cena tyko do końca tego tygodnia dla klienta gotówkowego. Zobacz prezentacje! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 64m2 mieszkania znajdującego przy ulicy Skwierzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

(Don't hesitate to contact me in English). Polecam na sprzedaż, słoneczne (ekspozycja od południa) 2 - pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem od strony cichego podwórka w okolicy Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

419 000 zł38 m² 11 021 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun Oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie w centrum (okolice Sky Tower). Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się w bliskiej okolicy Sky Tower. Wokół budynku znajdziemy niezliczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

544 000 zł64 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 64m2 mieszkania znajdującego przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe co zapewni komfort rodzinie która tam zamieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Borek,Wrocław

646 000 zł82 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z początku XX wieku. Opiekun oferty: tel. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się z: *pokoju ok. 22 m2 *pokoju ok. 20 m2 *pokoju ok. 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Grabiszyn,Wrocław

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji znajdujące się 5 minut spacerem od Sky Towera. Mieszkanie po kapitalnym remoncie zakończonym w listopadzie 2021 (wymiana sieci i przyłączy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie z niezależnymi pokojami w okolicy ul. Skwierzyńskiej. rozwinięta infrastruktura osiedlowa media miejskie nieopodal przystanek tramwajowy i autobusowy. Mieszkanie To 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszynek,Wrocław

469 000 zł56 m² 8 360,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz spokoju i niezależności? Marzysz o swoim własnym M za rozsądne pieniądze? A może chcesz mieszkać w samym centrum, bo wizja dojazdów na peryferia miasta spędza Ci sen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

469 000 zł56 m² 8 360,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Grabiszynek,Wrocław

469 000 zł56 m² 8 360,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

469 000 zł56 m² 8 360,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie z niezależnymi sypialniami - ok. Skwierzyńskiej, blisko Sky Tower. lokalizacja - spacerem na tramwaj media miejskie pokoje zamykane na klucz mieszkanie dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skwierzyńska

Grabiszyn,Wrocław

880 500 zł118 m² 7 461,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Duże mieszkanie na Grabiszynie przy ul. Skwierzyńskiej Mieszkanie jest w pełnie rozkładowe dwustronne. Od strony ulicy - salon z balkonem i pokój, od strony podwórka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Grabiszyn,Wrocław

529 000 zł83 m² 6 387 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z początku XX wieku. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie składa się z: *pokoju ok. 22 m2 *pokoju ok. 20 m2 *pokoju ok. 9 m2 *kuchni ok. 13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lokal mieszkalny W pełnym rozkładzie-remont w 2019r-osobna kuchnia -2 oddzielne pokoje- 730 258 36-Serdecznie polecam Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko Centrum, dobra oferta do samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Krzykach- okolice ul. Skwierzyńskiej. Ma ono powierzchnię ok 42 mkw i składa się z: - salonu - sypialni - osobnej kuchni - łazienki wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Gaj,Wrocław

375 000 zł42 m² 8 929 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Funkcjonalne mieszkanie idealne dla studenta! Remont w 2019 roku! Ciągłość wynajmu Układ pomieszczeń - z 2 niezależnych pokoi 15,5m2 i 9m2 - kuchni 3m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

529 000 zł83 m² 6 373,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 83 m.kw. znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Gajowice,Wrocław

395 000 zł42 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż śliczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 41,59 m , po kapitalnym remoncie. Głównym jego atutem jest lokalizacja - znajduje się przy ul. Skwierzyńskiej, zaledwie 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Grabiszyn,Wrocław

527 000 zł84 m² 6 281,29 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie położone na 3 piętrze w zadbanej kamienicy bez windy z krętymi drewnianymi schodami.Nieruchomość usytuowana nieopodal centrum miasta w cichej uliczce z wejsciem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

529 000 zł83 m² 6 373,49 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

529 000 zł83 m² 6 373,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedazy mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy z początku XX wieku w super lokalizacji Krzyków Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz holu. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu do sprzedaży śliczne mieszkanie w centrum miasta. Widoków z okien nie przysłaniają inne budynki a okna mieszkania wychodzą bezpośrednio w kierunku Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

529 000 zł83 m² 6 387,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,82 m2. Cena: 529 000 pln Kontakt:   Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z początku XX wieku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł76 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław ul. Skwierzyńska, mieszkanie 3-pok. 76 m2, parking podziemny, 2 balkony. Mieszkanie położone jest na ul. Skwierzyńskiej, w bezpiecznej i spokojnej okolicy, ok 1 km w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłaczność! zapraszam serdecznie! okazja! Polecam Państwu do sprzedaży śliczne mieszkanie w centrum miasta. Widoków z okien nie przysłaniają inne budynki a okna mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij