dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Śliczna

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Huby,Wrocław

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Trójstronne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | Wietrzna , Krzyki, wrocław Adres: ul. Wietrzna 4. piętro (ostatnie), budynek z cegły z 1998 roku Powierzchnia: 37 m - taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

618 000 zł54 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Gotowiec inwestycyjny | 3 pokoje z potencjałem | Świetna lokalizacja Stabilny dochód z najmu od pierwszego dnia Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o układzie idealnym pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

479 000 zł36 m² 13 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji miasta przy ul .Ślicznej(okolica Borowskiej). Mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z : pokoju z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje świetna lokalizacja osobna kuchnia gotowe do wprowadzenia Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m , położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, ciche mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w zielonej i znakomicie skomunikowanej części Wrocławia, na ul. Ślicznej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie narożne w doskonałym układzie - dwa przestronne, jasne pokoje oraz osobna, funkcjonalna kuchnia. Gotowe do zamieszkania, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Huby,Wrocław

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul Ślicznej. Mieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z: - salonu z wyjściem na zabudowany balkon - sypialni - oddzielnej kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

539 000 zł35 m² 15 269,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Serdecznie polecam mieszkanie z balkonem o powierzchni 35,3 m położone na ul.Ślicznej 4. Lokal jest w trakcie generalnego remontu i będzie gotowy do wprowadzenia do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

582 000 zł38 m² 15 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania od zaraz bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

600 000 zł54 m² 11 125,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem, dwustronne. Znajduje na ul. Ślicznej. Metraż: 53.93 m2 Układ: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój Piwnica 2,15 m2 Piętro: 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

569 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. Ślicznej, na wrocławskiej dzielnicy Gaj. Lokal idealny dla osób, które szukają nieruchomości do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | Wrocław, ul. Śliczna | 35 m | parter | balkon Oferuję komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

490 000 zł36 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni ok. 36 m2 na 1 piętrze 10 piętrowego budynku z 1985r. na Krzykach, na Gaju w okolicy Aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52 metrów kwadratowych, mieszczące się na wysokim parterze 4 piętrowego budynku. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

629 000 zł50 m² 12 529,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie Z loggią I garażem | winda | świetna lokalizacja przy borowskiej Przemyślana propozycja dla osób poszukujących komfortowego i gotowego do zamieszkania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

649 000 zł54 m² 12 018,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zachęcam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego, rozkładowego i wykończonego mieszkania blisko centrum Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: śliczna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

2 450 zł36 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(For English scroll down) Do wynajmu komfortowe mieszkanie na ul. Ślicznej - super lokalizacja blisko centrum 2 pokoje + kuchnia + łazienka + balkon - po remoncie W cenie najmu - pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

599 000 zł57 m² 10 426,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! 3-pokojowe mieszkanie na ul. Ślicznej - świetna lokalizacja, przestrzeń do własnej aranżacji! Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

579 000 zł38 m² 15 078,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo serdecznie polecam wyjątkowe mieszkanie z tarasem 25 mkw na 11 piętrze z widokiem na panoramę Wrocławia. Idealna przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Brak sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko? Wszędzie! Krzyki ul. Śliczna, najlepsza lokalizacja: dworzec pkp piechotą sąsiedztwo Aquaparku sklepy Biedronka, Lidl, lokalny bazarek praktycznie przed domem przystanki autobusowe (kierunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum, a jednak w otoczeniu ciszy i spokoju - jeśli tego szukasz dla siebie, bądź swojego Klienta - zapraszam. Mieszkanie - 2 pokoje, w tym salon i sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

578 000 zł54 m² 10 607,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne lokum o powierzchni ok. 54,5 m , charakteryzujące się funkcjonalnym układem, który doskonale spełni oczekiwania rodzin oraz studentów. Układ pomieszczeń: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia elegancki apartament, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym z pięciu pięter, w budynku z windą, przy ul. Śliczna ( Krzyki, gaj, wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

745 000 zł54 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Wkrótce Po remoncie | 3 pokoje | Ceniona lokalizacja! Krzyki, gaj idealne dla studenta! Układ pomieszczeń: - 3 niezależne pokoje - kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gaj / huby rezerwacja do 11.03.2025R Mieszkanie na wynajem - gotowe do zamieszkania! Oferujemy przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

489 000 zł37 m² 13 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2, 1 piętro w 10 piętrowym bloku z windą z 1980 r przy ulicy Ślicznej ,krzyki / Gaj, wrocław. Pełna infrastruktura - sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

679 000 zł47 m² 14 319 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie W genialnej lokalizacji Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Śliczna 51, wrocław Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze. Przy ul. Śliczna 5b ( Krzyki, wrocław ) Od 5 do 10 minut do przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55 m2, położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Ślicznej 5min do Uniwersytetu Ekonomicznego. Usytuowane jest na piętrze 6/10p.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Huby, gaj, krzyki genialna lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe, z osobnymi pokojami, umeblowane Mieszkanie, położone na 8. piętrze w ocieplonym budynku. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie z balkonem i własnym miejscem postojowym w garażu opis: wygodne komfortowe mieszkanie położone na osiedlu ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą. Wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

429 000 zł36 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36m2 znajdujące się na wrocławskich Krzykach w okolicy ulicy Ślicznej. Usytuowane jest na piętrze 7/11 (winda) bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

490 000 zł36 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe do odświeżania tuż przy Aquapark we Wrocławiu przy ulicy Ślicznej. Mieszkanie nadająca się od razu do przeprowadzki mierząca 36 m2, składające się z : -.