dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

556 812 zł64 m² 8 752 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie, powstaje w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od X 2023 - do wynajęcia zadbane, w pełni wyposażone 3 pokojowe z balkonem przy Sky Tower Wrocław Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swojczyce,Wrocław

689 000 zł46 m² 14 978,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ustawne, w pełni rozkładowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na prestiżowym osiedlu olimpia port. Atuty: - gotowe do zamieszkania - Bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

2 900 zł33 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** for English scroll down*** Piękne, 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Blisko centrum. Otoczenie nieruchomości: ulica Czarnieckiego (boczna Legnickiej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polaka

Śródmieście,Wrocław

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą najmu mieszkania przy ul. Benedykta polaka we wrocławiu Najem możliwy od 01.07.2023 r. Bezpośrednio od właścicielki bez prowizji! Wynajmę apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

1 150 000 zł75 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Galeria Italiana, ulica Więzienna, 50 metrów od płyty wrocławskiego rynku: apartament na 4 piętrze w budynku 5 piętrowym z portiernią , 2 windami, wnętrza i korytarze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 600 zł39 m² 67,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu na wynajem 2-pokojowe, rozkładowe, przytulne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Hallera, w centrum pożądanej dzielnicy Krzyki, na wprost Carrefoura i ch "borek". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł50 m² 15 278 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na rzekę w pięknej kamienicy w centrum Wrocławia, ul. Podwale Mieszkanie o powierzchni 50,4m2 zlokalizowane jest na 1 piętrze budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

771 270 zł66 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Gaju! Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 65,61 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł50 m² 11 515,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Świetna opcja również dla inwestora Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

771 790 zł65 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż wyjątkowe 2 piętrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

523 900 zł55 m² 9 558,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość skorzystania z programu kredyt 2% oraz bez wkładu własnego - bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Możliwość kontaktu telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Partynice

Partynice,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z niesamowitym widokiem na las! Usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z 2004 roku. Położone na Partynicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

545 000 zł54 m² 10 073,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Centrum, duże 3 pok. m, balkon, popowice! Opis Na sprzedaż bardzo zadbane i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,10m2 położone na 8. piętrze w bloku po termomodernizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

505 975 zł55 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 54,7 m2 Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie w inwestycji calm3, blisko terenów zielonych. Do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu, po więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

725 000 zł50 m² 14 558,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w zamkniętym apartamentowcu Corte Verona znajdującym się pomiędzy ulicami: grabiszyńską, inżynierską, a Aleją Pracy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

460 001 zł28 m² 16 180,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka ul. Walońska 28,41m2 Zielona Okolica top Na sprzedaż kawalerka 28,41m2 w całości umeblowana i wyposażona znajdująca się przy ul. Walońskiej. Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Siemieńskiego

Kleczków,Wrocław

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kawalerkę w kamienicy przy ul. Lucjana Siemieńskiego. Kawalerka mieści się na czwartym piętrze w kamienicy. Posiada pokój z aneksem kuchennym, mały przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

576 233 zł64 m² 8 960,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez Prowizji! Bez Podatku pcc! Opiekunem oferty prom-ms-1665 jest; tel. Cena dewelpera 576 233,90 zł Inwestcja obok ul.Kamieńskiego we Wrocławiu składa się z jednego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Popowice

Popowice,Wrocław

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

kawalerka 25 m2 / 5 minut od Magnolii Na sprzedaż piękna kawalerka o powierzchni 25 m2. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w inwestycji Legnicka Street z 2019 r. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieńkowice

Bieńkowice,Wrocław

424 128 zł45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp pomagam W otrzymaniu kredytu hipotecznego 2% bez pcc 0% prowizji Lokalizacja: bieńkowice - Ilość pokoi: 2 - Ilość łazienek: 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

665 000 zł64 m² 10 453 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: paweł Jaglarz tel. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, 3-pokojowe z dwoma balkonami, miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską znajdujące się przy ulicy Zatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

397 100 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizii! bez popdatku pcc! cena dewelopera! 397 100 zł Opiekunem oferty prom-ms-1652 jest; tel. Termin zakończenia budowy: II kwartał 2023 r. Termin przekazania kluczy : III kwartał 2-23 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

543 190 zł64 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o projektowanej powierzchni 63,78 m2 znajduje się na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

499 000 zł50 m² 10 063 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Mieszkanie 3-pokojowe na Hubach, w kamienicy w drugiej linii zabudowy od ulicy! Możliwość podziału na 2 niezależne mieszkania. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł44 m² 91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. ***I speak ukrainian|english|russian*** Scroll down for English Mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajduje się na malowniczym osiedlu Bulwar Staromiejski we Wrocławiu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

467 500 zł43 m² 10 989,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Українською інформація за телефоном або whatsapp Pomożemy uzyskać bezpieczny kredyt 2 % Bez pcc 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

598 302 zł70 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przestronne, słoneczne mieszkanie. 4-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 69,57 m2 znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku z windą. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

506 344 zł52 m² 9 648,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

489 900 zł53 m² 9 243,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

7 min od centrum. Blisko do uniwersytetu ekonomicznego. Świetna lokalizacja, meszkanie 2-pokojowe, 53 mkw, 3 piętro, po remoncie, w bloku 4-ro piętrowym, do zamieszkania bez dużych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56m2, w centrum Wrocławia Pierwszy poziom: kuchnia Salon Balkon Drugi poziom: dwie sypialnie Duży balkon wc Łazienka Mieszkanie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

399 000 zł38 m² 10 374 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: natalia Ród tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie, powstaje w cichej i spokojnej części Wrocławia, z dala od zgiełku codziennego pośpiechu i hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gubińska

Nowy Dwór,Wrocław

429 000 zł42 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 w dzielnice Nowy Dwór we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 10 piętrze. Budynek z lat 90-tych. Z okien mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

545 110 zł49 m² 11 057 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! cena dewelopera! 545 110 zł Opiekunem oferty prom-ms-1673 jest; tel. Termin zakończenia budowy: II kwartał 2023 r. Termin przekazania kluczy : III kwartał 2-23 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Powstańców Śląskich,Wrocław

499 000 zł53 m² 9 481,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe dwustronne o powierzchni 52.63 m2 położone na Krzykach blisko ul. Gajowickiej. w południowej części Wrocławia. Do Rynku - 2,9km ( 10 min )! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

889 551 zł76 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ustronie

Śródmieście,Wrocław

689 000 zł82 m² 8 453,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia w okolicy ulicy Ustronie położone w budynku typu plomba z lat 80tych 3 pokojowe (81,5m2), z komórką lokatorską (4m2) oraz tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kabaczkowa

Krzyki,Wrocław

1 390 000 zł109 m² 12 705 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

* kupujący nie płaci prowizji* Prezentujemy Państwu gustowny, oraz funkcjonalny apartament dwupoziomowy z przestronnym tarasem znajdujący się w południowej części Wrocławia - Klecina Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł28 m² 16 191,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Kawalerka ul. Walońska 28,41m2 Zielona Okolica Na sprzedaż kawalerka 28,41m2 w całości umeblowana i wyposażona znajdująca się przy ul. Walońskiej. Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Poświętne

Poświętne,Wrocław

578 298 zł59 m² 9 785,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym i lokalem usługowym. W budynku zaprojektowano trzy klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Poświętne

Poświętne,Wrocław

608 737 zł70 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023