dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.01.2023 - mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na spokojnym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

420 900 zł25 m² 16 836 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Widok- rzeka Na grobli 25 m2 apartament balkon! top Cena 422 760 zł netto + 23% vat= 519 993zł brutto Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,4 m 2 piętro w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kozanów,Wrocław

650 000 zł72 m² 9 052,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

W ofercie czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,8 m2. Nieruchomość znajduje się na dziesiątym piętrze w jedenastokondygnacyjnym, wysokim bloku. Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

350 000 zł30 m² 11 733,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już w Lutym * Bardzo dobrze skomunikowane Kawalerka na Partynicach. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynamonowa

Psie Pole,Wrocław

350 000 zł41 m² 8 468 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokoje mieszkanie z dużym balkonem, w Lipie Piotrowskiej! bez podatku pcc%! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,33 mkw zlokalizowane przy ul. Cynamonowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość Na sprzedaż w wysokim standardzie mieszkanie w centrum Wrocławia. Lokal o powierzchni 64m2 znajduje się na 2 piętrze z 4 jest gotowy do zamieszkania, większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Na Grobli

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł44 m² 19 318 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekunka oferty tel. 2 pokojowe mieszkanie w lokalu niemieszkalnym. Piękny duży ogród. Otoczenie nieruchomości: miasto Marina położone tuż nad brzegiem Odry, przy ul. Na Grobli to miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Nadodrze,Wrocław

319 000 zł49 m² 6 546 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy o powierzchni 48,73 m2 na Nadodrzu, blisko Centrum. Otoczenie nieruchomości: nadodrze to część Wrocławia położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

821 462 zł73 m² 11 192 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg101-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 73,40 m2 Cena: 821 462zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 995 zł84 m² 9 058,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Blisko centrum 4 pokoje rozkład -83m2 balkon nadodrze top Wysoki poziom jakości i nowoczesności z szybki dojazdem do Rynku we Wrocławiu. Luksusowe mieszkanie własnościowe po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

760 000 zł79 m² 9 620,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy na Zakrzowie. Idealne dla rodziny z dziećmi blisko szkoły i przedszkola. Nieruchomość położona na 2 piętrzę w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

418 000 zł32 m² 12 981,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie na Popowicach w bardzo dobrym stanie! Idealne pod wynajem lub dla siebie na start! Lokal znajduje się na parterze wysokiego bloku z winda. Całość po remoncie przygotowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

3 700 zł65 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 23784 tel. Przytulne 3 pokoje W rozkładzie W prestiżowej lokalizacji - przyjaźni ***dostępne od zaraz*** Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu o powierzchni 55m2 z dwoma dużymi balkonami. Mieszkanie znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Stefana Czarnieckiego w cichymi przyjaznym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

820 000 zł90 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Różanka niski blok Z mediami miejskimi! Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe w kameralnym budynku położonym w cichym i spokojnym miejscu blisko centrum. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wańkowicza

Muchobór Wielki,Wrocław

749 000 zł78 m² 9 603 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: tel. Polecam 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z ogródkiem, balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską na Muchoborze Wielkim! Układ pomieszczeń: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłośna

Wrocław,dolnośląskie

476 000 zł55 m² 8 702,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Stwórz swoje wymarzone wnętrze! Mieszkanie do własnej aranżacji! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,7 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

549 997 zł47 m² 11 664,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zwycięska / Piękne z tarasem / premium! Na sprzedaż przytulne, komfortowe, umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim osiedlu Partynice / Ołtaszyn - okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojaczka

Psie Pole,Wrocław

580 000 zł54 m² 10 720,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top/wojaczka/55,1m2/3pok/garaż/balkon Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie 55,1m2 wraz z miejscem w garażu podziemnym. Bardzo dobra lokalizacja, szybki dojazd do centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

760 000 zł73 m² 10 468,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English version bellow. Oferuję Państwu pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 72,60m 2 zlokalizowane na Wrocławskich Maślicach. Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lądecka

Gaj,Wrocław

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Maximal for 2 person without children. Available from 1st of january. Maksymalnie dla 2 osób bez dzieci! Dostępne od stycznia. Obecnie najtańsze mieszkanie we Wrocławiu! opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

550 000 zł64 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty sprzedaży jest bardzo ładne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie (64 m2) zlokalizowane w okolicach ul. Smardzowskiej na Krzykach (wojszyce) w willowej dzielnicy. Kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

399 000 zł56 m² 7 181,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie. Idealne dla rodziny jak i pod najem. Opis mieszkania 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie posadowione jest na 1 piętrze kamienicy mieszczącej się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

521 049 zł38 m² 13 661,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 491049zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 przystanki do Rynku, dostępne od zaraz! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, w centrum Wrocławia, ul. Kruszwicka / boczna Legnickiej: 2 samodzielne pokoje około 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

452 000 zł40 m² 11 382,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na Wrocławskim Gaju przy ul. Żegiestowskiej 5. Mieszkanie ma metraż 39,71m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! nowy dwór, ul. Rogowska z ogródkiem (drugi wynajem, w niedalekiej odległości od Factory Fashion Outlet). Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pok. (35m2 + ogródek 25m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Sępolno,Wrocław

685 000 zł63 m² 10 836,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko u nas! Loggia z widokiem na pięknie zagospodarowane ogrody! Możliwość stworzenia salonu z aneksem kuchennym i kominkiem! Niepowtarzalna lokalizacja! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

649 999 zł65 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lux/gaj/centrum/65m2 Przedstawiamy Państwu, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65m położonym na 10 piętrze w budynku z windą przy ul. Orzechowej na Gaju. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

/Oferta na wyłączność / Nie szukaj dalej/ Na sprzedaż w pełni rozkładowe, bardzo słoneczne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze. Okna plastikowe, budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł60 m² 92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel.: (For English scroll down) Dostępne od zaraz przepiękne mieszkanie nad Odrą w prestiżowym Atal Towers, 10 minut od rynku! Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczepińska

Szczepin,Wrocław

458 500 zł44 m² 10 444,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Starym Mieście. W okolicy znajduje się Wrocławski Rynek oraz Narodowe Forum Muzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Powstańców Śląskich,Wrocław

580 000 zł42 m² 13 750,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: przedmieście Oławskie ulica. Walońska Ilość pokoi: 2 Metraż: 42,18 m2 Kuchnia: oddzielna (możliwość połączenia z salonem) Piętro: 4/9 Informacje dodatkowe: miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

469 000 zł43 m² 10 907 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie na Wrocławskim Nadodrzu. W pobliżu liczne sklepy oraz przystanek tramwajowy i autobusowy, 600 m od Wyspy Słodowej, 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

384 000 zł37 m² 10 362 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oddanie IV Q 2022! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,06mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

1 850 zł21 m² 87,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kameralne mieszkanie, wyposażone, odnowione, w świetnej lokalizacji- blisko park, uczelnie, galerie handlowe, supermarket, centra biznesowe. Doskonale skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Prądzyńskiego 48 we Wrocławiu. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku. Świetna lokalizacja, piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: krzyki, jagodno * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 48 m2 * Piętro: 1/5 * Informacje dodatkowe: wolne od 01.02.2023. Osiedle monitorowane. Budynek z recepcją. System Smart House by Keemple.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

459 389 zł51 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2pok 52m2balkon/loggia rozkład Pilczyce Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 8 piętrze (9 kondygnacji) budynku, o powierzchni 52,00m2 położone we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

559 992 zł54 m² 10 389,50 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Krzyki lux premium 53m2 komunikacja lux /2 pokoje! polecam sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na spokojnym zamkniętym osiedlu Mała Toskania I na wrocławskim Jagodnie, bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

419 000 zł58 m² 7 224,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Krzyki książe/tramwaj/3 pokoj/ Blisko centrum -! Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, osiedle Księże Małe. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko.