dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

2 300 zł50 m² 46,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz! Przestronne, rozkładowe mieszkanie na parterze w niskim bloku przy ul.Kromera. Mieszkanie idealne dla studentów osób pracujących. Świetny dojazd do centrum -obok pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

645 340 zł31 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Strachocin,Wrocław

659 900 zł52 m² 12 764 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej - Wrocław, psie Pole, ul. Strachocińska 88 Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33m2, położone na pograniczy dzielnic Stare miasto/śródmieście, centrum, okolice ul Świętokrzyskiej - 5 min do Rynku. Usytuowane jest na piętrze 3/5p.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł108 m² 11 059 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

700 000 zł75 m² 9 272,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,49 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, w malowniczej dzielnicy Nadodrze przy ul. Jedności Narodowej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

469 999 zł48 m² 9 690,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Grabiszyńska/centrum/tanio/balkon/żelazna/2pok. Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie do remontu mieszczące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

629 000 zł41 m² 15 356,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

733 999 zł40 m² 18 414,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

2 780 zł39 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Mieszczańskiej, w pzestiżowym osiedlu na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

678 000 zł40 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka Idealne mieszkanie dla osób, które cenią nowoczesną, wygodną przestrzeń z możliwością odpoczynku na przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

291 500 zł20 m² 14 849,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż gotowe, oddane do użytku apartamenty inwestycyjne przy ul. Zwycięskiej, na Ołtaszynie. Zawarta umowa najmu z operatorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Grabiszyn,Wrocław

670 000 zł56 m² 11 862,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WE also speak eng/ua, feel free to contact us via phone / email / whatsapp / viber Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 56m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

690 000 zł44 m² 15 746,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Wrocław, krzyki, ołtaszyn Nowe, wykończone, gotowe do zamieszkania bez podatku pcc i prowizji! Najważniejsze korzyści: brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

627 660 zł29 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w prestiżowej lokalizacji Wrocławia z bezpośrednią bliskością promenad nad Odrą, bulwarów spacerowych i Ostrowa Tumskiego. W okolicy pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Hallera 99 *powierzchnia 30 m2 *piętro 4 *ogrzewanie gazowe *zlokalizowana 460 metrów od Centrum Handlowego Borek z licznymi sklepami (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

719 000 zł50 m² 14 426,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocja Wygodne 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym balkonem dostępne od zaraz ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doradca klienta Nowe, dwupokojowe mieszkanie 38,5 m2 w dzielnicy Krzyki (jagodno) we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Nadodrze,Wrocław

940 000 zł86 m² 10 930,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m2 zlokalizowane przy ul. Kilińskiego na wrocławskim Nadodrzu. Będzie to idealna propozycja dla rodziny lub inwestorów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

719 000 zł61 m² 11 759,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na Zakrzowie - idealne dla rodziny! Mieszkanie gotowe do odbioru kluczy - posiada już pozwolenie na użytkowanie Możesz od razu rozpocząć wykończenie i urządzić je w swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

452 873 zł31 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

699 000 zł68 m² 10 337 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Gorlickiej w nowym budownictwie. To doskonałe miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą uciec od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

455 350 zł26 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rynku pierwotnego bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Cena: 455 350,00 pln Metraż: 26,02 m Liczba pokoi: 1 Cena za m : 17 500,00 pln Dane nieruchomości - zapytaj o inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Brochów,Wrocław

537 800 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Narożne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie. ***rezerwacja*** Opiekun oferty: nr licencji pfron 28305 tel. Otoczenie nieruchomości: brochów to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

618 999 zł30 m² 20 585,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

4 830 zł51 m² 94,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

709 490 zł55 m² 12 895,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gaj-Huby | 3pok | Rozkład!.| Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m na wysokim parterze, ul. Kamienna świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! opis mieszkania Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burzowa

Klecina,Wrocław

699 000 zł52 m² 13 314,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

English below Przedstawiamy Państwu jasne, wygodne mieszkanie w kameralnym budynku z 2018 r. przy ul. Burzowej na zielonej Klecinie. Mieszkanie zostało urządzone nowocześnie i gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

749 990 zł64 m² 11 762,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola!.|. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

679 000 zł48 m² 14 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: tel. Polecam piękne mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu "zielone Miasto" w dzielnicy Muchobór Wielki. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

848 320 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: ogrody Turawska to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Znajduje się przy ulicy Turawskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

719 000 zł61 m² 11 759,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, na osiedlu pełnym zieleni i harmonii. Powierzchnia całkowita 61,14m2 Pokój dzienny 17,16m2 Kuchnia 7,74m2 Sypialnia 10,03m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

748 999 zł66 m² 11 346,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Duże mieszkanie2m na Przyjaźni z balkonem/od zaraz Oferujemy na sprzedaż zadbane i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 66mkw przy ul. Przyjaźni 22 we Wrocławiu. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

553 900 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - co zyskuje Klient: - nie płaci podatku pcc, - obsługę dedykowanego agenta, który asystuje w całym procesie zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

976 640 zł45 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

518 999 zł40 m² 13 139,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m2, w pełni rozkładowe, z jasną kuchnią i przestronnym balkonem. Usytuowanie w ścisłym centrum Wrocławia, 900 m od dworca pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Henrykowska

Huby,Wrocław

379 000 zł36 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Top Kawalerka przy Nyskiej/do remontu/wraclavia Na sprzedaż kawalerka w centrum Wrocławia - 35,5 M2 przy ulicy Henrykowskiej - boczna Nyskiej. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

801 383 zł45 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: w samym sercu Wrocławia, gdzie krzyżują się codzienne drogi i większe podróże, znajdziesz miejsce, które daje oddech od śródmiejskiego zgiełku. Gwarna to nie tylko adres - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

878 000 zł60 m² 14 672,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokum/ Tęczowa 3 pok z balkonem+parking/centrum Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne, ustawne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij