dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

329 000 zł33 m² 9 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w pobliżu centrum Wrocławia, dzielnica - Przedmieście Oławskie Kawalerka mierząca 33m2, składająca się z dużego pokoju, osobnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna

Maślice,Wrocław

559 000 zł87 m² 6 395,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna oferta dla rodziny! Rozwijające się osiedle Maślice - gdzie cena metra kwadratowego jest nadal atrakcyjna! Mieszkanie 2 stronne o powierzchni całkowitej 87,36m 2 (użytkowa 74m) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł69 m² 7 190,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie pl. Legionów/ Sądowa - doskonałe na wynajem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

540 000 zł46 m² 11 775 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam Państwu do zaoferowania piękne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ulicy Sołtysowickiej w dzielnicy Psie Pole. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Himalajska

Gaj,Wrocław

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40m2 (w akcie notarialnym) ale z uwagi na skosy po podłodze wychodzi 55m2. Antresola niepełnowymiarowa nad częścią dzienną - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 900 zł52 m² 9 404,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w szeregu/balkon/ok. Psiego Pola! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,09m2 + 10m2 strych. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 250 zł20 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne i dobrze wyposażone mieszkanie w inwestycji Legnicka 33, w centrum Wrocławia. Budynek I osiedle - ul. Legnicka 33c (rok budowy budynku: 2020) Piętro 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Józefa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

599 000 zł43 m² 13 782,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament typu "studio" na Przedmieściu Oławskim w inwestycji hb1820 Apartament o powierzchni 43,46 m2 z możliwością wydzielenia osobnej sypialni, z olbrzymim zielonym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

539 999 zł54 m² 9 981,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach przy ul. Jeleniej w zielonej okolicy obok parku. W pobliżu jest sklep spożywczy, restauracja, pizzeria, plac zabaw dla dzieci, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn,Wrocław

407 000 zł37 m² 11 053,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania komfortowe, słoneczne mieszkanie blisko centrum, tuż obok ulicy Grabiszyńskiej. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze. Cena: 415 000 pln metraż: 36.82 OPIS NIERUCHOMOŚCI:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł55 m² 9 089,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gaj ul. Kukuczki Piękne 54m2 okazja 2008 Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Jerzego Kukuczki we Wrocławiu. Nieruchomości to 3 pokojowe mieszkanie umiejscowione na 3 piętrze budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wojnów,Wrocław

400 512 zł42 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: wojnów (w sąsiedztwie Lasu Strachocińskiego) Ilość pokoi: 2, metraż: 41,72m2, piętro:2/2, termin realizacji: III kwartał 2024. 0% prowizji od kupującego! Z lotu ptaka: /p/bbbfkq.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł45 m² 14 155,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Promenady Wrocławskie lux apartament garaz/taras! 2 -pokojowe mieszkanie Z tarasem Na sprzedaż słoneczny, 2 pokojowy apartament o pow. 44,04 mkw, z tarasem w prestiżowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

985 000 zł67 m² 14 701,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rewelacyjny apartament w Thespianie przy Powstańców Śląskich. Jasne przestronne wnętrze apartamentu ( wystawa okien wschodnio-południowa ) w reprezentacyjnym, prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

569 000 zł53 m² 10 736 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty tel. Kamienica W centrum Z mediami miejskimi! 3,6m wysokości! Otoczenie nieruchomości: zabytkowa kamienica w dzielnicy Krzyki, wokół sklepy, piekarnie, przychodnie. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Dostępne od 16 Listopada 2022r. Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

889 000 zł86 m² 10 337,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, oferujemy Państwu do sprzedaży przepiękne mieszkanie 4 pokojowe nieopodal pięknego Parku Grabiszyńskiego oraz Parku Południowego. Nieruchomość ma powierzchnię 86 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

440 000 zł49 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Pokrótce: wrocław, ul. Bajana/ Gądów Mały / mieszkanie 49 mkw/ 2 pokoje/ duży balkon / słoneczne wnętrze atuty: bardzo rozbudowana lokalna infrastruktura: - żłobek / przedszkole / szkoła, - apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

642 200 zł67 m² 9 634 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, o powierzchni 66,66 m2, znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

519 999 zł49 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Krzyki/rozkład/dworzec Gł./Piwnica/3p/Wraclavia! HIT! Polecamy Państwu mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe/ 48m2, w centrum Wrocławia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ,oddzielnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokojowe z miejscem postojowym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania 2 -pokojowego przy ul.Żegiestowskiej na Gaju, okolice ul.Armii Krajowej. Oferta dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

559 000 zł52 m² 10 686,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentację dwupokojowego , w pełni wyposażonego, ładnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 52,31 m2 Nieruchomość zlokalizowana jest na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł42 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe odświeżone mieszkanie w okolicach ul.Widnej we Wrocławiu. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 42m2 zanjdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górnickiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 800 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem 2 duże pokoje (każdy ok. 18m2) w mieszkaniu 2 pokojowym. Mieszkanie po remoncie w 2019 roku, usytuowane na najlepszym możliwym - 1 pietrze, w zadbanym bloku. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

429 000 zł52 m² 8 281,85 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na piątym piętrze ośmiopiętrowego bloku z 2001 roku. Jednostronne, z balkonem od strony wschodniej. Jasne, zadbane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Psie Pole,Wrocław

358 900 zł50 m² 7 168 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadam więcej nieruchomości na lipie piotrowskiej! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej na zasadzie cesji umowy deweloperskiej! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

413 875 zł43 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w jednej z ulubionych dzielnic Wrocławia - Oporowie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wojszyce,Wrocław

449 900 zł54 m² 8 258,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży ustawne 3 pokoje z 2 balkonami na zielonym, kameralnym osiedlu na Jagodnie. Duży Rabat! nieruchomość: jasne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,48m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

619 995 zł59 m² 10 526,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Premium! 3 pokoje / rozkład / taras centrum Kontakt: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Ścisłym Centrum Wrocławia. Grabiszyn komunikacja: autobusy i tramwaje Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

308 000 zł30 m² 10 294 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. Kawalerka Z ogródkiem! Kameralne budownictwo - tylko 1 budynek, 4 piętra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Leśnica,Wrocław

452 000 zł66 m² 6 848,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji, bez podatku pcc cena deweloperska - 452 000 zł Okolica ta znana jest z położonych w zasięgu pieszego spaceru parków: leśnickiego i Złotnickiego, oraz Lasu Leśnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 071 000 zł87 m² 12 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Narożne | 4 Pokoje+ Taras | Duże przeszklenia | Widok na Odrę i Panoramę Miasta | Przestronny Salon | C entrum | Wyjątkowe Osiedle Do sprzedaży przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

500 000 zł79 m² 6 329,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pok z osobną kuchnią na Biskupinie, z widokiem na zieleń Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2 położone w dzielnicy Biskupin przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Oporów,Wrocław

529 000 zł65 m² 8 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Hit!/3 pok/2poziomy/oporów-zamknięte osiedle! Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie na wrocławskim Oporowie. Składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

560 000 zł77 m² 7 289,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupoziomowe, jasne mieszkanie z klimatem, świetnie zlokalizowane - na wrocławskich Krzykach , w miejscu o doskonałej infrastrukturze (bardzo blisko dobre przedszkole, godna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nasypowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 190 000 zł136 m² 8 722,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie 136,43 m2 w kamienicy, położone w okolicy ul.Nasypowej Mieszkanie znajduje się na III piętrze, wysokość pomieszczeń 2,8 2,9 czyli wyższa niż w standardowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wojnów,Wrocław

640 528 zł74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: wojnów (w sąsiedztwie Lasu Strachocińskiego) Ilość pokoi: 3, metraż: 74,48m2, piętro:0/2, informacje dodatkowe: ogródek (35,18m2), termin realizacji: III kwartał 2024. 0% prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

520 000 zł60 m² 8 652,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

! super okazja! Oferta na wyłączność, klucze W biurze! Zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania, położonego na 9 piętrze z przepięknym widokiem w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubomierska

Stabłowice,Wrocław

587 000 zł57 m² 10 271,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania gotowe do wprowadzenia, mieszkanie 3 pokojowe, w nowym bloku, we Wrocławiu: - jasna kuchnia ze sprzętem agd, połączona z salonem; - wyposażona łazienka; - 2 niezależne pokoje; -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij