dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne klimatyczne mieszkanie z antresolą blisko Wrocławskiego Rynku Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone przy ulicy Grabiszyńskiej, w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

391 964 zł44 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w szeregu/ogródek/ok. Psiego Pola! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6m2 + 30m2 ogródka. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Leśnica

Leśnica,Wrocław

389 999 zł40 m² 9 749,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2pok. +ogródek / ok. Wrocławia-Leśnicy/ piękne! Kontakt: na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu z 2017 r. 7 minut samochodem na zachód od Leśnicy - Lutynia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malinowskiego

Jagodno,Wrocław

779 900 zł85 m² 9 210 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży! Mieszkanie 3-pokojowe 68,44m2 na parterze domków szeregowych dwulokalowych w cichej wewnętrznej uliczce z ogródkiem i garażem , tel.:, We speak English Osiedle z 2016r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Straussa

Jagodno,Wrocław

2 450 zł36 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: krzyki, jagodno, ul. Johanna Straussa * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 36 m2 * Piętro: parter opis nieruchomości: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie. Kompletnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

561 000 zł105 m² 5 342,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum/tanio/105m2! Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu. Mieszkanie w kamienicy. Powierzchnia mieszkania 105m, trzecie piętro. Mieszkanie składa się z trzech dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

549 900 zł49 m² 11 268 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Mieszkanie idealne dla młodych rodzin. Mieszkanie nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Popowice

Popowice,Wrocław

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Port Popowice Piekne /garaz / Komorka 2021/3pokoje Polecamy Państwu na sprzedaż znajduje się na trzecim piętrze budynku wybudowanego w 2021 r. na osiedlu Port Popowice. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

419 900 zł34 m² 12 206,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Zielińskiego 49, o powierzchni 34,4 m2 po generalnym remoncie! Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - niski czynsz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 990 zł67 m² 9 701,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piekne 3 pokoje 67m2 stablowice 2017! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Koksowej we Wrocławiu - dzielnica Fabryczna, stabłowice. Nieruchomości to 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

459 000 zł56 m² 8 196,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Osobna jasna kuchnia Z oknem zadbany budynek (klatka I dach po remoncie) idealne pod inwestycje jak I dla rodziny dogodny dojazd do centrum W okolicy pełna infrastruktura ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w odrestaurowanej, stylowej kamienicy Z miejskim ogrzewaniem I windą znajdującej się w centrum Wrocławia na Starym Mieście (ul. Jęczmienna). Na całkowitą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł25 m² 10 462 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: kawalerka o powierzchni 25m położona w inwestycji B urban (cesja) Podana cena jest kwotą netto. Otoczenie nieruchomości Nieruchomość znajduje się w nowo wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

okolice Grunwaldzkiego / Dominikańskiego / 38m2 Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny i słoneczny apartament na pierwszym piętrze, w samym centrum Wrocławia, przy bulwarach spacerowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

4 499 zł60 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w bardzo dobrym standardzie i lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest w centrum Wrocławia. Gotowe, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek,Wrocław

529 000 zł58 m² 9 094,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 58mkw dwustronne, rozkładowe 3-pokojowe j w okolicach Parku Południowego we Wrocławiu Znajduje się na parterze w 2pietrowym niskim bloku Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Otoczenie nieruchomości: - spokojna i cicha okolica, osłonięta od miejskiego zgiełku, niewielkie osiedlowe ulice. - sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

2 860 zł55 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na spokojnym i kameralnym osiedlu z ok. 2001 r. Ul. Buczacka, muchobór Wielki. po generalnym remoncie, pierwszy najem funkcjonalne szafy - ważne - Najem okazjonalny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

433 340 zł46 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, dwupokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

3 600 zł67 m² 54,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z ogródkiem przy Alei Śliwowej. Przedmiotem najmu jest wyjątkowy 3 pokojowy apartament, zlokalizowany w cichej okolicy miasta przy Alei Śliwowej na Maślicach. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

499 001 zł47 m² 10 594,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piekne 3 pokoje Stabłowce nowy blok 2015 Winda Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 47,1 m2 z balkonem i przynależącą komórką lokatorską znajdujące się na osiedlu Owocowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

499 901 zł55 m² 9 105,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gaj ul. Kukuczki Piękne 54m2 okazja 2008 Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Jerzego Kukuczki we Wrocławiu. Nieruchomości to 3 pokojowe mieszkanie umiejscowione na 3 piętrze budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

378 999 zł41 m² 9 289,19 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Centrum/2pok./ Grabiszyńska- 39m2/ Tramwaj Lux! Na sprzedaż mieszkanie 38 m2 przy ul. Spiżowej (boczna ul. Grabiszyńskiej). Do mieszkania przynależy pomieszczenia piwniczne. Mieszkanie własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

530 000 zł58 m² 9 062,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

! super okazja! Oferta na wyłączność, klucze W biurze! Zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania, położonego na 4 piętrze w budynku z windą. Lokalizacja: wrocław > Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

599 001 zł47 m² 12 826,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promenady Wr. Lux Premium 45m2 Komórka Nowy blok polecamy sprzedaży 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na osiedlu Promenady Wrocławskie. Zapraszam do oglądania nieruchomości! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

530 000 zł58 m² 9 062,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

680 000 zł71 m² 9 577,46 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pok. balkon, komórka, winda, parking, krzyki! Opis Na sprzedaż rozkładowe i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71m2. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie, instalacja miedziana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Psie Pole,Wrocław

392 000 zł39 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- prowizja 0% - - Cesja- oferuję wyjątkowy 2 pokojowe mieszkanie w sercu Lipy Piotrowskiej, na przedmieściach Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji istnieje rozbudowane zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łużycka

Różanka,Wrocław

785 000 zł60 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 pokojowe w zabudowie szeregowej z 2015 roku z ogródkiem, blisko centrum. Opiekun oferty Zalety nieruchomości: - lokalizacja w spokojnym miejscu, niedaleko centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Szczepin,Wrocław

385 000 zł41 m² 9 390,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie rewelacyjna lokalizacja, legnicka / kruszwicka pełna własność Z księgą wieczystą. Rezerwacja oferty do 28,10,2022r Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Szczepienie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierzyńskiego

Krzyki,Wrocław

799 000 zł68 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na parterze w cztero kondygnacyjnym amartamentowcu, o wielkości 68,11m2, położone w okolicy ul. Wierzyńskiego. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

449 000 zł44 m² 10 269,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na spokojnych i rodzinnych Wojszycach. Nie masz czasu na prezentacje, nie ma problemu, zobacz prezentacje video mieszkania: znajdź ją na youtube.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł30 m² 87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. wynajmu Tel: ***english version below*** klucze W biurze! wolne od 01.11.22 Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m2, usytuowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołowiana

Grabiszyn,Wrocław

485 000 zł46 m² 10 525,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, idealne pod wynajem lub dla rodziny - 46.08 m2 w centrum Wrocławia przy ul. Ołowianej na Grabiszynie. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 490 000 zł96 m² 15 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty tel. Jedyne w swoim rodzaju 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy, o powierzchni 96m2, wykonane przez architektów wnętrz. Wyjątkowy klimat wnętrza! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrym układzie z osobnymi pokojami i widną kuchnią. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnickiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 600 zł54 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem atrakcyjne, 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, po remoncie w 2019 roku, usytuowane na najlepszym możliwym - 1 pietrze, w zadbanym bloku. Położone w dzielnicy Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Blacharska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

699 000 zł57 m² 12 220,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.2m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - pokoju - przedpokoju - kuchni - łazienki Okolica bardzo cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

3 600 zł57 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, jasnego i nowocześnie urządzonego mieszkania? Cenisz sobie komfort i wygodę dlatego chcesz mieszkać w nowym budownictwie, w budynku z windą, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Powstańców Śląskich,Wrocław

449 900 zł47 m² 9 572,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 47m2 z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą położone na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1964 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Minimaxy - inwestuj Z głową, żyj Z polotem minimaxy to nowoczesny kompleks Aparthotelowy położny tuż obok wrocławskiego lotniska. To sztuka tworzenia niebanalnych przestrzeni zapewniających.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij