dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

2 400 zł33 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciepłe, słoneczne, tuż przy terenach zielonych z bardzo dobrym dojazdem do centrum. - nigdy nie było wynajmowane, - niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

529 000 zł44 m² 12 085,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * Teraz Rabat 30000 zł cena transakcyjna 499000zł Dwupokojowe Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

525 000 zł48 m² 10 938 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Wyremontowane mieszkanie w cichej okolicy blisko Uniwersytetu Ekonomicznego i Dworca pkp 3 pokoje w pełnym rozkładzie! Otoczenie nieruchomości: blok usytuowany blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł44 m² 11 374,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Dwupokojowe Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży słoneczne 2 pokoje+garderoba z balkonem na zielonym, kameralnym osiedlu na Jagodnie. Duży Rabat do końca października! M.Postojowe,pakiet Smart Home oraz ubezpieczenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł53 m² 8 472 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Idealne mieszkanie pod wynajem. Otoczenie nieruchomości: - cicha i spokojna uliczka w centrum miasta- dogodnie skomunikowana z każdą wrocławską uczelnią. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Księże Małe,Wrocław

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, polecamy na wynajem przyjemne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane przy ul. Chorzowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 50 mkw. W skład nieruchomości wchodzą: - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

653 551 zł70 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W realizacji 12.2022/ Mieszkanie 3pokojowe 70,35m2/ogród 58m2/ Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych cenach i w cenie mieszkania minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

430 000 zł37 m² 11 891,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania przynależy balkon oraz taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w nowym budownictwie 2012, ok. ul. Świstackiego. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na 5/6piętrze z windą. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

443 100 zł49 m² 9 054 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,94m2 z osobną, widną kuchnią oraz dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

698 000 zł60 m² 11 577 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości! Podstawowe informacje: pięknie wykończone mieszkanie z 2019 roku, ponad 60 m2, 3 pokoje/2 sypialnie, balkon i taras. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

516 769 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia od dewelopera! Bez prowizji! Podana cena jest ceną brutto! Luksusowe apartamenty budowane w centrum nadmorskiej miejscowości Rewal, w nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

458 200 zł46 m² 10 024 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o powierzchni 45,71 m2, znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Sępolno,Wrocław

1 050 000 zł89 m² 11 797,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z 3 pokojami i ogrodem. Lokalizacja: mieszkanie mieści się tuż obok ulicy Belwederczyków- dzielnica Sępolno. 5 km do Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

1 039 923 zł97 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych cenach. Mam do zaoferowania duże, rozkładowe, trójstronne mieszkanie 4 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł76 m² 6 960,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do remontu Możliwa kontynuacja najmu Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 76 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku nmieszkalnego z 1965 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Nadodrze,Wrocław

425 000 zł34 m² 12 611,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 33,70 m2 znajdujące się na wrocławskim Nadodrzu. Mieszkanie idealne dla osób młodych, młodej pary, młodej pary z dzieckiem, studentów lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Partynice

Partynice,Wrocław

669 999 zł67 m² 9 985,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje premium / blok z windą 2012 rok lux przestronne I komfortowe mieszkanie Na Krzykach! Na sprzedaż piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mochnackiego

Karłowice,Wrocław

548 000 zł74 m² 7 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Zakochaj się w tym wyjątkowym mieszkaniu! Przy cichej uliczce na zielonych Karłowicach, z dala od zgiełku ale dobrze skomunikowane z centrum miasta aby wygodnie korzystać z jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

419 999 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Premium / Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem! Na sprzedaż urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Huby,Wrocław

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 na Hubach. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z wyjściem na balkon - Sypialni - Kuchni - wc - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Popowice

Popowice,Wrocław

749 999 zł55 m² 13 611,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Port Popowice Piekne /garaz / Komorka 2021/3pokoje Polecamy Państwu na sprzedaż znajduje się na trzecim piętrze budynku wybudowanego w 2021 r. na osiedlu Port Popowice. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

530 300 zł59 m² 9 049 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,6m2 z ogródkiem znajdujące się na parterze kameralnego 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке, здаем в аренду квартиры. Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ul. Nowowiejskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

619 999 zł58 m² 10 598,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Premium! 3 pokoje / rozkład / taras centrum! Kontakt: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Ścisłym Centrum Wrocławia. Grabiszyn komunikacja: autobusy i tramwaje Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

499 909 zł54 m² 9 172,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gaj ul. Kukuczki Piękne 54m2 okazja 2008! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Jerzego Kukuczki we Wrocławiu. Nieruchomości to 3 pokojowe mieszkanie umiejscowione na 3 piętrze budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

725 006 zł69 m² 10 480 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Wykończone Pod Klucz * Podwyższony standard deweloperski Dwustronne, rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

451 501 zł36 m² 12 403,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Centrum nowy blok Rozkład 2013 Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35m2 idealne pod wynajem. Ze względu na lokalizację i układ mieszkania ( 2 odrębne pokoje ) mieszkanie cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Fabryczna,Wrocław

299 586 zł27 m² 11 292,30 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowe lokal do odbioru! Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Brak obowiązku zakupu przez Klientów lokali z wykończeniem - możliwość wykańczania we własnym zakresie. 13-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 800 zł78 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do wszelkich wygód jakich daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Długiej. W pobliżu Kaufland, żabki, apteki, kilka żłobków/punktów przedszkolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Leśnica

Leśnica,Wrocław

390 001 zł40 m² 9 653,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta top! 2 pokoje / śliczny ogródek / lutynia! Kontakt: oferta top! Piękne mieszkanie z cudownym ogródkiem! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

529 999 zł58 m² 9 136,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hit!/różanka/3pok./Rozkład/Spokojna okolica Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Różanka 58m2. Pełen rozkład: każdy pokój ma osobne wejście, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

971 250 zł78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania dla Ciebie niepowtarzalne mieszkanie, położone w prestiżowej inwestycji angel city blisko centrum, w otoczeniu licznych punktów rekreacyjnych, komunikacyjnych, usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

307 996 zł30 m² 10 294 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. Kawalerka Z ogródkiem! Kameralne budownictwo - tylko 1 budynek, 4 piętra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

399 900 zł31 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Hit!/kawalerka z osobną kuchnią/pilczycka/ogródek! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31m2 z ogrodem na ulicy Pilczyckiej we Wrocławiu. Mieszkanie na kameralnym osiedlu (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

630 000 zł42 m² 14 960,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* lokalizacja: psie Pole ul. Młynarska * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 42.11 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażona * Piętro: 4/5 * Informacje dodatkowe: WOLNE OD ZARAZ OPIS NIERUCHOMOŚCI: 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

519 995 zł48 m² 10 833,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lux 3pokoje Oltaszyn/ -premium wyposażone Nowe 2022! Na sprzedaż piękne mieszkanie 48,08 m2 w nowym budynku wielorodzinnym przy ul. Iwaszkiewicza. Budynek jest częścią kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Nadodrze,Wrocław

3 300 zł43 m² 77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, mieszkanie tuż przy Wyspie Słodowej. Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie + garderoba o metrażu 43 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

373 000 zł54 m² 6 917,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super okazja, oferta tylko U nas! cena obowiązuje tylko przy podpisaniu umowy przedwstępnej do końca października 2022! Polecamy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na ostatniej kondygnacji ze.