dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

582 908 zł68 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Idealne Mieszkanie dla Rodziny W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpacka

Muchobór Wielki,Wrocław

549 000 zł58 m² 9 548 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyłączny opiekun Oferty: słoneczne 2-pok w bardzo kameralnym budynku z 2008 roku. Otoczenie nieruchomości: kameralny budynek z dostępem do wspólnego ogrodu oraz placu zabaw. Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

945 000 zł97 m² 9 749 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: telefon Dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2019r. na osiedlu Rodzinne Maślice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oporów,Wrocław

450 210 zł52 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

667 900 zł67 m² 10 019,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w kameralnej, zielonej okolicy. Mieszkanie ma powierzchnię 66,66 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oporów,Wrocław

457 625 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 524 600 zł84 m² 18 087,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 % prowizji dla kupującego! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! apartament typu premium, dla osób ceniących sobie przede wszystkim fantastyczne widoki! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oporów,Wrocław

449 338 zł52 m² 8 725,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oporów,Wrocław

444 780 zł50 m² 8 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

386 000 zł43 m² 8 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż przyjemne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu. Fantasyczna propozycja dla pary, singla, jak również na cele inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oporów,Wrocław

448 310 zł51 m² 8 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

325 000 zł33 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! 15min do Centrum! Oddanie 1 Q 2023! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe 33mkw. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mam Państwu do zaoferowania rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Gajowice. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

487 340 zł41 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: wojciech Wiszniowski tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,3 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

755 000 zł63 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie prywatne, pośrednikom dziękuję! Piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ul. Obornickiej na osiedlu Nowe Miasto Różanka. Mieszkanie o komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Psie Budy

Stare Miasto,Wrocław

729 900 zł83 m² 8 811 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Inwestycyjne mieszkanie W centrum miasta! Opiekun Oferty: tel. 3 pokoje w prestiżowej lokalizacji tuż przy wrocławskim Rynku (dwie minuty piechotą do Ratusza)! Znakomite jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Manganowa

Grabiszyn,Wrocław

324 000 zł26 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jedno-pokojowe mieszkanie w fantastycznej lokalizacji ul. Grabiszyńska. Świetne pod wynajem, blisko do Centrum, przystanek tramwajowy 2 minuty od klatki schodowej. Sprawdzi się zarówno dla siebie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Różanka

Różanka,Wrocław

649 000 zł72 m² 8 964,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,40 m2 zlokalizowane na wrocławskiej Różance. Mieszkanie jasne i słoneczne, usytuowane na 2 pietrze 3-pietrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

2 800 zł60 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Bardzo przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na parterze w pięciopiętrowym budynku przy Czarnieckiego 80. Otoczenie nieruchomości: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł44 m² 11 874 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Wrocławia na przeciwko kultowego baru Miś. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość: lokalizacja: ulica Kuźnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

369 000 zł32 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2021r. w doskonałej lokalizacji przy ul.Mińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

568 000 zł66 m² 8 645,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,7m 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oporów,Wrocław

443 230 zł51 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

560 000 zł57 m² 9 761,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie Z dużym tarasem Sprzedam 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z 2014 roku przy ul. Poświęckiej 53. Lokal o powierzchni użytkowej 57,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

546 000 zł61 m² 8 924,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,18m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łubinowa

Fabryczna,Wrocław

665 000 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację stworzonego przez znaną architekt mieszkania w Smolcu. Położone na parterze i wykończone w nowoczesnym stylu jest realizacją marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

526 880 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Trzy pokoje na Poświętnem W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł41 m² 59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Nr Licencji pfrn 22583 tel. Klucze W biurze. Pierwszy najem! Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na VI piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Grabiszyn,Wrocław

689 000 zł66 m² 10 519 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z ogrodem na Bielanach Wrocławskich. Klimatyzacja w salonie. Lokal 65,5 m2 składa się Z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

440 600 zł46 m² 9 636,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w kameralnej zabudowie otoczone zielenią, bardzo dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

555 000 zł43 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niezwykła nieruchomość w niezwykłej dzielnicy! W razie jakichkolwiek pytań lub chęci umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego: to nieruchomość, w której:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kowale,Wrocław

631 000 zł69 m² 9 144,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 62,8m 2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Osobna jasna kuchnia zadbana kamienica (klatka po remoncie nowy dach) idealne pod inwestycje jak I do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słonimska

Muchobór Wielki,Wrocław

550 000 zł66 m² 8 295,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w kameralnym 12 lokalowym budynku z 6 mieszkaniami na klatce, w spokojnej dzielnicy na Muchoborze Wielkim. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

478 000 zł63 m² 7 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

398 000 zł39 m² 10 153,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie Nieruchomość usytuowana w kamienicy na Śródmieściu. Powierzchnia to niecałe 40 m2, ka które składa się osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, dwa osobne pokoje. Mieszkanie.