dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

570 000 zł54 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Bobrzej. Mieszkanie po remoncie o powierzchni 54,1m2 zlokalizowane na 5 z 10 pięter z dwustronną ekspozycją okien. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

427 352 zł37 m² 11 444,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do użytku własnego, lub jako nieruchomość inwestycyjną w nowym biznesowym centrum Wrocławia. W inwestycji znajdują się przestrzenie wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

391 000 zł46 m² 8 408,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43m 2 +balkon Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

455 000 zł56 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Wrocław- centrum Ul. Kościuszki / Traugutta bez prowizji , bezpośrednio Mieszkanie o pow. 56m2 w budynku z lat 90-tych, z cegły, położonym w centrum Wrocławia, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

445 200 zł48 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Największe atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

715 000 zł77 m² 9 229,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Czteropokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia czeka na nowych właścicieli. Mieszkanie Przestronne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 77,47 m2 składa się z: trzech osobnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

271 130 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.5): - Powierzchnia apartamentu: 28,54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) Serdecznie polecam nowe luksusowe 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Apartament o powierzchni 45m2, usytuowany jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

765 000 zł76 m² 10 065,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 76,00 m2 na Oporowie! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 5-pokojowe, z balkonem, zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Papiernicza

Pilczyce,Wrocław

516 900 zł54 m² 9 501,84 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na zielonych Pilczycach! Lokal własnościowy o powierzchni 54,4 m2, znajdujący się na 2 piętrze przy ulicy Papierniczej we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

650 000 zł55 m² 11 874,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Idealne dla Pary 2 pokojowe mieszkanie, 80m2 ogródka, ul. Nyska. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Wrocławiem. Nowe osiedle z pełną infrastrukturą, opis mieszkania Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

508 852 zł55 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 55,31 m2 na Kuźnikach przy ul. Sarbinowskiej w zachodniej części Wrocławia. Wykaz pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 23,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

564 246 zł66 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, trzypokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kowale

Kowale,Wrocław

577 000 zł54 m² 10 685,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,9m 2 + duży balkon Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

468 660 zł44 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie deweloperskie - bez prowizji, bez podatku pcc - zapraszam na prezentację. Inwestycja usytuowana w zielonej, prestiżowej części Krzyków, piękne widoki na zieleń i rzekę. Części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cerekwicka

Polanowice,Wrocław

764 730 zł130 m² 5 887,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od inwestora - kupujący nie ponosi kosztów za przeprowadzenie przez proces zakupu. Oddanie do użytku - marzec/kwiecień 2022 r. Oferuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł27 m² 12 993,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

WE speak english Szukasz ustawnej kawalerki w nowym budownictwie, o dużym potencjale ? Jest dla Ciebie ważna topowa lokalizacja w centrum, bliskość zieleni i rzeki, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

413 819 zł41 m² 10 027,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.20): - Powierzchnia apartamentu: 41,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brossa

Gaj,Wrocław

636 225 zł85 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 84,83m2 znajduje się na ostatnim piętrze w apartamentowcu na osiedlu Gaj. Lokal jest w stanie deweloperskim, oferujemy możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

644 000 zł52 m² 12 360,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rodzinne 3 - pokojowe mieszkanie z tarasem, bardzo przestronne w zielonej części Wrocławia na Szczepinie. Oferta deweloperska - 0% prowizji! Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

350 000 zł24 m² 14 761,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sky tower / rewelacyjna lokalizacja wspaniała oferta na start dla singla, młodych małżeństw, do wprowadzenia bez nakładów. Super lokalizacja. Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

431 000 zł42 m² 10 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m 2 Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krępicka

Fabryczna,Wrocław

484 055 zł74 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji realizowanej w Leśnicy, przy ul. Krępickiej. Mieszkanie ma powierzchnię 74,47 m2 i składa się z: sypialni zamykanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

494 500 zł55 m² 8 991 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! W cenę wliczone jest miejsce postojowe W hali garażowej! rabat: - 45.000 ZŁ! Bez podatku PCC i bez prowizji! Świetna lokalizacja i dogodne dojazdy: - 300m do przystanku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam Państwu do zaoferowania atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym, przy kameralnej ulicy Zaolziańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

339 800 zł34 m² 9 936 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko do soboty! do negocjacji! dni otwarte W sobotę - ostatnie wolne godziny - rezerwacja mieszkania tylko 1 000 pln zapisz się już dziś! Bez podatku pcc i bez prowizji! Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

1 530 000 zł99 m² 15 498,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Nowa inwestycja wykonana w eleganckim stylu inspirowanym modernistycznym nurtem. Wyjątkowo kameralna i prestiżowa, jedynie 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

484 000 zł47 m² 10 297,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny design / cicha I spokojna okolica / blisko parku bezpieczne I nowoczesne osiedle 15 minut od centrum Osiedle powstaje w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

755 000 zł64 m² 11 741,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne, rozkładowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze (2 piętro mieszkalne). W budynku jest winda. Mieszkanie odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

426 000 zł45 m² 9 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m2 na Oporowie! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem, zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

439 000 zł49 m² 9 040 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun Oferty: tel. Narożne mieszkanie 3-pokojowe na Hubach, na rogu ulic Glinianej i Borowskiej! otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się w charakterystycznym wieżowcu z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 463 540 zł87 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament nad rzeką Z widokiem 4 pokojowy apartament z dużą, przeszkloną loggią z widokiem na rzekę oraz panoramę Wrocławia Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Krzyki,Wrocław

818 000 zł92 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze, o powierzchni 92,66 mkw. Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi, * garderoby, * kuchni, * łazienki, * dużego przedpokoju. Wysokie, ponad 3 metrowe sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

461 000 zł54 m² 8 537,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,9m 2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

565 000 zł49 m² 11 476,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne i nowe mieszkanie w budynku z 2020r. na Krzykach przy ul.Przyjaźni! MIESZKANIE: - 2 pokojowe, w tym salon z aneksem kuchennym (pow.ok.29m2) oraz sypialnia (pow.ok.10m2) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

541 500 zł59 m² 9 146,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,20m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

1 530 000 zł99 m² 15 498,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

822 000 zł75 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

375 000 zł36 m² 10 457,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie kawalerka z miejscem postojowym w garażu, zatorska, zakrzów Jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 35,86 m2 na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

611 820 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie z ogrodem składające się z 2 sypialni, salonu oraz kuchni. Nieruchomość zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

266 500 zł22 m² 12 281,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super cena! Wykończona pod klucz kawalerka z tarasem na Nowym Dworze. Zapytaj mnie o miejsce postojowe. Możliwość odliczenia 23% vat. Okolica: - lokale usługowe - banki, poczta, restauracje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij